Predlogi

Nam imate kaj za sporočiti, storite to tukaj
Uporabniški avatar
Tin€
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3864
Pridružen: 25.05.2006, 22:52
Kontakt:

Predlogi

Odgovor Napisal/-a Tin€ »

Glede na to, da je forum zaživel v novi obliki, bi bilo dobro, da se na njem pojavi tudi nekaj novih tem.

Moj predlog je: Potovanje z železnico; tu bi lahko marsikomu olajšali odločitev za določeno pot, na katero bi se odpravil z vlakom. No pa tudi kaj okoli namestitve v posameznem kraju in kaj naj si ogleda tam.

Verjamem, da imate tudi vi še kakšen predlog. Na plano z njimi. Morda se nas Mojster usmili.
Gorchi
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 6518
Pridružen: 23.10.2006, 12:25
Kraj: Cerklje na Gorenjskem

Re: Predlogi

Odgovor Napisal/-a Gorchi »

V temi [url=hhttp://www.vlaki.info/forum/viewtopic.php?f=5&t=3957]Digital[/url] smo izglasovali odprtje novega podforuma za elektroniko in digitalno tehniko na maketah...
Uporabniški avatar
Dolfe
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 12687
Pridružen: 02.03.2006, 8:52
Kraj: Na cesti

Re: Predlogi

Odgovor Napisal/-a Dolfe »

Tin€ napisal/-a:Glede na to, da je forum zaživel v novi obliki, bi bilo dobro, da se na njem pojavi tudi nekaj novih tem.
Moj predlog je: Potovanje z železnico; tu bi lahko marsikomu olajšali odločitev za določeno pot, na katero bi se odpravil z vlakom. No pa tudi kaj okoli namestitve v posameznem kraju in kaj naj si ogleda tam.
Verjamem, da imate tudi vi še kakšen predlog. Na plano z njimi. Morda se nas Mojster usmili.
Tine, jaz mislim, da bi bilo bolje v ta namen odpreti eno temo in jo prilepiti (sticky) nekam na vrh. Vsaj na začetku, porinili bi jo pa lahko kar v Splošno. Če bi pa zadeva zrastla in se razvila, potem bi pa videli, kako naprej.
Namreč, ti naslovi se nam hudo nabirajo in jih bo kmalu toliko, kot tém. Vsekakor ni dobro, če jih je preveč.

MMG, ne dolgo tega sem naletel na en forum (pozabil že kje), kjer so imeli rubrik čez dva scroll-ekrana. Po eni strani pregledno, že res, v njih pa ničesar ali pa bolj malo. Poleg tega je pa bilo potrebno kar dobro razmisliti, kaj naj bi se skrivalo pod določenim naslovom. Torej bi bili na boljšem, če bi malce strnili področja in se izognili preobsežnosti rubrik.

To je le moje mišljenje.

lp
Dolfe
Uporabniški avatar
zbowe
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1189
Pridružen: 19.09.2007, 16:14
Kraj: Na sončni strani Krasa
Kontakt:

Re: Predlogi

Odgovor Napisal/-a zbowe »

Ja strinjam se z Dolfetom. Tudi za makete mislim da ne predmet ne potrebuje nove sekcije in da je "sticky" tema zadosti (to bi bilo dobro tudi za preprečevanje odprtja novih tem za že poglobljene problematike).
Hribovc
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 207
Pridružen: 24.02.2009, 1:17

Re: Predlogi

Odgovor Napisal/-a Hribovc »

Sicer sem izbral napačen naslov za ta predlog, vendar... Če bi naše železnice kaj dale na svojo promocijo, bi vsaj eno lokomotivo ali pa vlak premalale v barve Vlaki.info. Boljše reklame si ne moreš zamisliti - strokovne razlage o delovanju naprav, mašinerije, infrastrukture..., tekoča obvestila ..., od mojstrov fotografov poslikana železnica takorekoč "v gate", zgodovina, in še in še... :!:
cokla
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 11516
Pridružen: 10.08.2007, 21:50
Kraj: ob levem bregu Save

Re: Predlogi

Odgovor Napisal/-a cokla »

Hribovc napisal/-a:Sicer sem izbral napačen naslov za ta predlog, vendar... Če bi naše železnice kaj dale na svojo promocijo, bi vsaj eno lokomotivo ali pa vlak premalale v barve Vlaki.info. Boljše reklame si ne moreš zamisliti - strokovne razlage o delovanju naprav, mašinerije, infrastrukture..., tekoča obvestila ..., od mojstrov fotografov poslikana železnica takorekoč "v gate", zgodovina, in še in še... :!:
Sponzor ?
Zakaj dekleta povesijo oči, ko jim rečeš: "Ljubim te"?

Da bi videle, če je res !

( Regis Houser )
Uporabniški avatar
541-110
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1093
Pridružen: 11.06.2006, 9:25
Kraj: LJUBLJANA

Re: Predlogi

Odgovor Napisal/-a 541-110 »

Hribovc napisal/-a:Sicer sem izbral napačen naslov za ta predlog, vendar... Če bi naše železnice kaj dale na svojo promocijo, bi vsaj eno lokomotivo ali pa vlak premalale v barve Vlaki.info. Boljše reklame si ne moreš zamisliti - strokovne razlage o delovanju naprav, mašinerije, infrastrukture..., tekoča obvestila ..., od mojstrov fotografov poslikana železnica takorekoč "v gate", zgodovina, in še in še... :!:
Slovenske železnice bi že zdavnaj prelepile "kinder jajčka" v barve vlaki.info. Težava se je pojavila, ko bi moral nekdo ta oglas plačati.
Edino, če si mislil na to, da bi bile SŽ sponzor našemu vlaki.info.

Ideja ni slaba. =D> =D> =D> :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Uporabniški avatar
1216-001
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 699
Pridružen: 28.11.2008, 11:16

Re: Predlogi

Odgovor Napisal/-a 1216-001 »

Vlaki.info os neodvisna institucija in ne SŽ-jevo trobilo.
Uporabniški avatar
Dolfe
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 12687
Pridružen: 02.03.2006, 8:52
Kraj: Na cesti

Re: Predlogi

Odgovor Napisal/-a Dolfe »

http://www.vlaki.info ne rabijo nobene potujoče reklame. Še posebej ne kakšne pografitane. Slika


Reklamo nam dela sam car med oglaševalsko mašinerijo - sv. google. Kar koli vanj človek odtipka v zvezi z vlakom, http://www.vlaki.info so vedno na vrhu. =D>

Naša neodvisnost je zlata vredna. Ceno imamo precej visoko. In to ceno določamo kar vsi uporabniki tega foruma. Slika

lp
Dolfe
LP, Dolfe
Pa zakwa glih jst?!!
Gorchi
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 6518
Pridružen: 23.10.2006, 12:25
Kraj: Cerklje na Gorenjskem

Re: Predlogi

Odgovor Napisal/-a Gorchi »

Ampak vseeno bi pa lahko se naredil kak koledar z lepimi motivi (pri)znanih fotografov s tega foruma. Bi ga z veseljem imel, tako pa mi letos visi sosedski koledar na steni :(
Goran
Hribovc
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 207
Pridružen: 24.02.2009, 1:17

Re: Predlogi

Odgovor Napisal/-a Hribovc »

Slovenske železnice bi že zdavnaj prelepile "kinder jajčka" v barve vlaki.info. Težava se je pojavila, ko bi moral nekdo ta oglas plačati.
Edino, če si mislil na to, da bi bile SŽ sponzor našemu vlaki.info.

Ideja ni slaba. =D> =D> =D> :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Če so bili dobri gospodarji, in so vsaj en dinarček, tolarček, centek od mojih (samo) izletniških kart z železnico v 40+ letih dali na stran, je denarja za pleskanje z reklamo več kot dovolj. :P
Uporabniški avatar
železocestnik
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 9511
Pridružen: 30.12.2007, 22:01
Kraj: Ljubljana

Re: Predlogi

Odgovor Napisal/-a železocestnik »

časi niso bili primerni za šparanje :wink:
»Problem z dejstvi je v tem, da jih je tako veliko.« Samuel McChord Crothers
Uporabniški avatar
Nurmi
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3041
Pridružen: 16.09.2009, 17:12

Re: Predlogi

Odgovor Napisal/-a Nurmi »

Upate na sponzorja,ki vas mogoče niti ne ljubi!
Osnovni problem na svetu je v tem,da so budale preveč samozavestne in pametni vedno v dilemi!
Uporabniški avatar
Dolfe
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 12687
Pridružen: 02.03.2006, 8:52
Kraj: Na cesti

Re: Predlogi

Odgovor Napisal/-a Dolfe »

Ne razumem glih dobro. Vse tole je kr neki. #-o
Pa kakšnega sponzorja bi radi imeli in čemu vam bo???
Sponzorji http://www.vlaki.info smo mi, uporabniki. Štejejo naše debate, naše informacije, katere izbrskamo, in si jih nenehno izmenjujemo, kakršne koli že so. In prav ničesar drugega.
Prav ničesar ne pomaga velik potujoči napis nekega foruma, če pa v njem ni nič vsebinskega. In takšnih forumov je kar precej. Naš je takšen, kot je. Njegovo širitev lahko omogoči le članstvo in kvalitetni prispevki. Vse ostalo potem steče samo po sebi.

Dolfe
LP, Dolfe
Pa zakwa glih jst?!!
Uporabniški avatar
541-110
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1093
Pridružen: 11.06.2006, 9:25
Kraj: LJUBLJANA

Re: Predlogi

Odgovor Napisal/-a 541-110 »

Dolfe, tukaj pa lahko samo =D> =D> =D> =D>

Smo tako pomembni, da so fantje naredili združitev tem....PRESS :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Odgovori