Provokatorji

Nam imate kaj za sporočiti, storite to tukaj
Odgovori
Uporabniški avatar
Dolfe
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 12687
Pridružen: 02.03.2006, 8:52
Kraj: Na cesti

Provokatorji

Odgovor Napisal/-a Dolfe »

Nedolgo tega sem z enim ušesom ujel pogovor dveh ljubiteljev železnic, v katerem se je beseda dotaknila tudi tega foruma. In eden je potožil: "Dober forum, samo tam jih je par, ki nič ne dajo od sebe, samo čakajo in provocirajo."

Pa še res je.

Zakaj mora biti vsaka tema posrana od najmanj enega od teh treh. Na prste ene roke se lahko preštejejo njihovi umotvori, ki so kolikor toliko zanimivi za forum.

In moderatorju to očitno paše.......


Dofe gre!
V takih razmerah ne želim več sodelovati, konec koncev, nikomur nisem nič naredil in nikomur nisem nič dolžan.

Z vsemi ostalimi je bilo prijetno sodelovati, precej novega sem izvedel, morda tudi kaj dal. Zato se vam zahvaljujem.


Lep Pozdrav,
Dolfe
LP, Dolfe
Pa zakwa glih jst?!!
Uporabniški avatar
Regan 664
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3625
Pridružen: 24.01.2006, 16:23

Odgovor Napisal/-a Regan 664 »

Dolfe, sklepam, da si že bolj starejši možak. Pa se ne boš pustil, da te ta mularija komandira :D Sam sem star 25 let, pa se smatram še za mulca.
Sicer sem na tem forumu res opazil to, kar sem že sam enkrat prej povedal, vendar ljudje smo različni.

Eden ve drugo drugi drugo, nobeden pa ne ve vsega.

Tako da, Dolfe bo kar ostal. :lol:
milchy
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 5700
Pridružen: 11.09.2005, 17:48
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a milchy »

@ Dolfe ..... škoda.... kam greš ? na morje ? al na Triglav ? ..... ;)
Uporabniški avatar
Mojster_Strojevodja
Direktor
Direktor
Prispevkov: 1960
Pridružen: 09.08.2005, 19:43
Kraj: Bled
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Mojster_Strojevodja »

Odločitev je v tvojih rokah, tako da.....

:(
Če ne gre uporabi večje kladivo.
"Half the job is in the discovery; the other half is having the courage to present the findings."
"Everyone is a genius at least once a year. The real geniuses simply have their bright ideas closer together."
541
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3417
Pridružen: 16.11.2005, 22:01

Odgovor Napisal/-a 541 »

Ah Dolfe saj v takšnem vremenu se ne splača odhajati na počitnice. ;) Ampak kot je rekel Mojster_Strojevodja - odločitev je tvoja. Pa hvala za vse zanimive informacije, ki si jih do sedaj posredoval tukaj. :D
Uporabniški avatar
Dirigent
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 976
Pridružen: 21.09.2005, 21:21

Tako je....

Odgovor Napisal/-a Dirigent »

Vedno je tako, da je enemu všeč, kar drugemu morda ni.Naj bo to v umetnosti, politiki, zgodovini, ali, če hočete , pri ženskah ali moških...Gre samo zato, kako smo sposobni na najbolj kulturen način sprejeti nekaj, kar ni po naših merilih....tu pa priskočijo na pomoč neke najbolj obče vrednote, kot so npr. sočutje, razumevanje, sodelovanje itd....tudi pišoči naj bi se zavedal, da utegne doživeti tako ali drugačno kritiko. Seveda je zelo neprijetno brati o sebi, kako imaš. npr. čisto zgrešene poglede na neko stvar.Vendar vse to ne zmanjša vrednosti in resnice, katero kdo zastopa in jo zagovarja.Če komu ni več do tega, da bi vztrajal v taki igri, je to čisto razumljivo. Škoda pa je vsakega, ki se umakne.....je že tako, da se ne zavedamo, da je vsakdo, ki sodeluje v bistvu dragocen in nenadomestljiv del mozaika, ki mu pravimo življenje.....
Odgovori