Objava oglasa po novih pravilih foruma

Nam imate kaj za sporočiti, storite to tukaj
Odgovori
Uporabniški avatar
marklinfan
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 571
Pridružen: 01.08.2006, 19:47
Kraj: Stari grad Celje
Kontakt:

Objava oglasa po novih pravilih foruma

Odgovor Napisal/-a marklinfan »

Mene zanima, koliko časa traja da se oglas potrdi in objavi (nisem zasledil če kje to piše)? In če ni po pravilih foruma objavljen ali se dobi kakšno sporočilo, da ne bo objavljen?

Npr v mojem primeru prodajam v kompletu več stvari pa žal nisem mogel spraviti na max. 4 slike zaradi detajlov, kar sem tudi omenil adminu/moderatoju, ali bo le ta objavljen?

Hvala za odg. LP Martin
[url=http://myrencontres.com]site de flirt internet[/url]
kasti
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 345
Pridružen: 01.12.2008, 0:28

Re: Objava oglasa po novih pravilih foruma

Odgovor Napisal/-a kasti »

Se pridružujem vprašanju Martina kako dolgo se čaka na potrditev oglasa. Če pogledam na portal so objavljeni kasnejši, sam pa ni sem dobil obvestila, da je z mojim kaj narobe.(res sem v en oglas stlačil tri artikle - ampak a je to res razlog za neobjavo ) Sprašujem pa zakaj toliko kompliciranja okrog oglasov oz navodil. Saj pred zaprtjem ni bil problem v vsebini oglasov ampak dialogu, ki je prešel meje dobrega okusa. Res nenavadno po mojem mnenju je določanje količine artikov v enem oglasu, pa določanje oglasov v enem tednu in čakanje na potrditev. Strinjam se, da se reklamiranje ostalih spletni strani kjer so oglasi prepove a vseeno je zelo zakomplicirano. Sedaj izgledajo oglasi kot članki novinarjev v starem režimu. Nadzor nečesa kar nikoli ni povzročalo težav.
Lep pozdrav
Kasti
Uporabniški avatar
541-110
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1093
Pridružen: 11.06.2006, 9:25
Kraj: LJUBLJANA

Re: Objava oglasa po novih pravilih foruma

Odgovor Napisal/-a 541-110 »

Glede oglasov pa imam predlog. Naj mojster zaposli še enega od nas, ki bomo bedeli nad objavo oglasov.
Nova moč bo imela nalogo, da poskrbi za:
- da pobriše morebitne priveske (komentarje)
- zaklene temo (oglas)

S tem sem mislil na koga, ki je na forumu vsak dan (tudi večkrat dnevno). Hkrati pa bi razbremenili nadzorni odbor, ki bi imel eno nalogo manj.

Komentarji s strani kontrolnih še kako zaželjen....PRESS =D> =D> =D>
Uporabniški avatar
Dolfe
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 12687
Pridružen: 02.03.2006, 8:52
Kraj: Na cesti

Re: Objava oglasa po novih pravilih foruma

Odgovor Napisal/-a Dolfe »

Vmešal se bom le še enkrat. Vsaj upam tako, ker se tistega dela izogibam, kot zlodej križa.

Za oglase je v celoti poskrbljeno. Nad njimi bedi le en moderator, kateri jih najmanj enkrat dnevno potrjuje in to ni Dolfe.
Tako smo sklenili zato, da ni zmede okrog potrjevanja, brisanja in prestavljanja po izteku objavitvenega roka. Tako je vse pod kontrolo enega, ki bedi nad dogajanjem. Za njegovo morebitno odsotnost in morebitno pomoč pa je tudi dogovorjeno.

Od 09.02.2010, kar so v veljavi nova pravila, je bilo cca 80% oglasov nepopolnih, oz. nepravilnih. Nekaj časa smo po ZS opozarjali in fehtarili za manjkajoče podatke, oz. opominjali na narobe formulirane oglase ter jih spreminjali in dopolnjevali. Enkrat pa je temu pač potrebno narediti konec, saj se od uporabnika pričakuje, da prebere in upošteva tistih nekaj ključnih točk.
Ker so pravila jasna in dosegljiva na tem naslovu, pričakujemo, da se jih bodo uporabniki držali.

Trenutno so od 17.02. neaktivirani 3 oglasi, ki odstopajo od pravil. Zaradi tega je nastal tudi stranski učinek. Namreč, tabla uporabnikom zaznava novo ne odprto sporočilo in ga označi z rdečo piko. Oglasi pa so v resnici ne vidni, ker pač niso aktivirani.

Torej, v izogib začudenim pogledom in vprašanjem: Oglaševalci, spoštujte Navodilo za pravilno objavo oglasa. Sicer bo ta rubrika za vekomaj ukinjena.

Moderator,
Dolfe
LP, Dolfe
Pa zakwa glih jst?!!
Uporabniški avatar
541-110
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1093
Pridružen: 11.06.2006, 9:25
Kraj: LJUBLJANA

Re: Objava oglasa po novih pravilih foruma

Odgovor Napisal/-a 541-110 »

Dolfe napisal/-a:Trenutno so od 17.02. neaktivirani 3 oglasi, ki odstopajo od pravil. Zaradi tega je nastal tudi stranski učinek. Namreč, tabla uporabnikom zaznava novo ne odprto sporočilo in ga označi z rdečo piko. Oglasi pa so v resnici ne vidni, ker pač niso aktivirani.

Moderator,
Dolfe
No zdaj vem zakaj imam pri oglasih rdečo piko... :^o :^o :^o
Jaz #-o pa gledam, kje sem kakšnega izpustil. [-o< [-o< [-o< [-o<
Uporabniški avatar
bart
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1289
Pridružen: 07.03.2007, 19:50

Re: Objava oglasa po novih pravilih foruma

Odgovor Napisal/-a bart »

541-110

Nisi edini. :oops: #-o


Mi je sedaj vsaj jasno zakaj. :mrgreen:

Jernej :lol:
Odgovori