Avtomatsko osveževanje foruma

Nam imate kaj za sporočiti, storite to tukaj
Odgovori
Uporabniški avatar
Tin€
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3868
Pridružen: 25.05.2006, 22:52
Kontakt:

Avtomatsko osveževanje foruma

Odgovor Napisal/-a Tin€ »

Ne vem koliko moti ostale uporabnike foruma, osebno pa menim, da bi bilo dobro izključiti avtomatsko osveževanje foruma.

Ko piše ali pregleduje uporabnik ta forum malce več časa, mora kar nekajkrat klikniti puščico za nazaj, da pride na izhodišče. Večina forumov nima vklopljenega avtomatskega osveževanja.

Kaj menite o tem in ali bi bilo potrebno to storiti, ankete na to temo pa ne bom odpiral.
Tine
Uporabniški avatar
E.L.
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 598
Pridružen: 20.08.2006, 11:47
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a E.L. »

Jaz s tem nimam takih problemov, kliknem gor, kjer piše kazalo.
Have a nice day!
Uporabniški avatar
Tin€
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3868
Pridružen: 25.05.2006, 22:52
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Tin€ »

E.L. napisal/-a:Jaz s tem nimam takih problemov, kliknem gor, kjer piše kazalo.
Hvala za nasvet. Upam, da nisi pomagal le meni ampak tudi ostalim. Žal smo se na forumih navadili na puščico "Nazaj". Morda pa administrator vendarle spremeni osnovno nastavitev.
Tine
Uporabniški avatar
Dolfe
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 12687
Pridružen: 02.03.2006, 8:52
Kraj: Na cesti

Odgovor Napisal/-a Dolfe »

Jaz tudi uporabljam kazalo. Tako ti tudi prebarva ikono s prebrano temo. Če ne bi bilo osveževanja, potem najverjetneje tudi barvni indikatorji ne bi kazali pravilno.

lp
LP, Dolfe
Pa zakwa glih jst?!!
IC-Pohorje503

Odgovor Napisal/-a IC-Pohorje503 »

včasih počasi odprto na forum-vlaki.info.. zakaj??:)

Lp
Uporabniški avatar
gapi_1
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 475
Pridružen: 25.09.2005, 12:17

Odgovor Napisal/-a gapi_1 »

...šele sedaj sem opazil tole temo :oops: , tudi mene vcasih moti, da ce imas neko temo malo dlje odprto, potem se moras kar nekaj časa vracati na prejsnji post. Mogoče bi bilo res smiselno, ce bi se dalo osvezevanje nastaviti vsaj na malo daljsi interval (samo predlog).
Dameton
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 147
Pridružen: 12.07.2006, 14:29
Kraj: Slovenska Bistrica

Odgovor Napisal/-a Dameton »

Če si dolgo na neki temi odprt, se ti na dnu strani predvajajo reklame (verjetno sponzorjev tega foruma), tolikokrat ko se spremeni reklama tolikokrat moraš potem kliknit, da greš nazaj.
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.
Uporabniški avatar
N€jc
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 555
Pridružen: 14.10.2006, 18:00
Kraj: Gorenjska

Odgovor Napisal/-a N€jc »

Dameton napisal/-a:Če si dolgo na neki temi odprt, se ti na dnu strani predvajajo reklame (verjetno sponzorjev tega foruma), tolikokrat ko se spremeni reklama tolikokrat moraš potem kliknit, da greš nazaj.
Jest sm se navadu pa klikat povezavo "kazalo" oz naslov foruma (v tem pimeru želje-pripombe-pohvale). S puščicami res dolgo traja...

Pojavla se mi pa en drug problem. Če je npr. veliko novih objav, pa ne preberem takoj vseh, potem pustim forum npr. pol ure vklopljen, alpa če preklopim na drugo spletno stran, ob povratku nazaj na ta forum nove objave niso več obarvane :?
Kdor nikdar ne začne, ne more nikdar končati.
Nejc

Odgovor Napisal/-a Nejc »

N€jc napisal/-a: Pojavla se mi pa en drug problem. Če je npr. veliko novih objav, pa ne preberem takoj vseh, potem pustim forum npr. pol ure vklopljen, alpa če preklopim na drugo spletno stran, ob povratku nazaj na ta forum nove objave niso več obarvane :?
Tudi meni je to moteče, moram potem kar uro pa datum gledat, kdaj je kaj novega! :? :?
Uporabniški avatar
Dolfe
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 12687
Pridružen: 02.03.2006, 8:52
Kraj: Na cesti

Odgovor Napisal/-a Dolfe »

Nejc napisal/-a:
N€jc napisal/-a: Pojavla se mi pa en drug problem. Če je npr. veliko novih objav, pa ne preberem takoj vseh, potem pustim forum npr. pol ure vklopljen, alpa če preklopim na drugo spletno stran, ob povratku nazaj na ta forum nove objave niso več obarvane :?
Tudi meni je to moteče, moram potem kar uro pa datum gledat, kdaj je kaj novega! :? :?
S temi težavami se srečujemo vsi forumaši, ki smo na forumih tipa "phpBB". Program je tako zasnovan in se ne da prav nič pomagati. Za malo denarja pač malo muzike, bi se reklo. Če pa pogledaš tudi večje forume, kateri so namensko narejeni, imajo cel kup težav. Pri meni je naprimer Mobisux mnogo počasnejši od našega foruma.


Samo da slabše ne bo pa bo kar vredu. press Slika
LP, Dolfe
Pa zakwa glih jst?!!
Odgovori