Call

Nam imate kaj za sporočiti, storite to tukaj
Odgovori
staner
Poznavalec
Poznavalec
Prispevkov: 10
Pridružen: 25.11.2009, 21:28

Call

Odgovor Napisal/-a staner »

Moj dragi Moderator, z vsem spoštovanjem do vašega foruma, kjer bi jaz in druge plošče v naši regiji rad obveščamo vas, da smo na liniji Unskoj poskušal teči projekt kot prvi v tej regiji, tako da so združene v enem mestu za vse železniške regiona.Naime na naslednji način:

"Uvajamo portal zeljeznice.ba, v katerem je forum za vse železnice v regiji, in on bo sodelovanje vseh železnic in širše regiona.Svaka notranji železniški vsake članice, ima svoj del foruma, ki bo uređivati.Želja Naš cilj je združiti vse edinstveno mesto in zbiranje podatkov in ustvariti veliko projekat.Projekat, ki vodi je precej občutljiva in moramo ob pomoči vseh železniških navijačev.

Na ta način boste zamoljavam, če so zainteresirani za ta projekt k sodelovanju v ekipi, da smo povedali zasebni porukom.Tražimo torpedno poznavalci dobre ljudi, ki nam bodo pomagali pri projekta.Projekat treba začeti delati najkasneje 2010/01/07 leto.

Hvala!

Editor zeljeznice.ba portal
Uporabniški avatar
Tono
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 4017
Pridružen: 13.05.2007, 15:44
Kraj: Ptuj

Re: Call

Odgovor Napisal/-a Tono »

staner napisal/-a:Moj dragi Moderator, z vsem spoštovanjem do vašega foruma, kjer bi jaz in druge plošče v naši regiji rad obveščamo vas, da smo na liniji Unskoj poskušal teči projekt kot prvi v tej regiji, tako da so združene v enem mestu za vse železniške regiona.Naime na naslednji način:

"Uvajamo portal zeljeznice.ba, v katerem je forum za vse železnice v regiji, in on bo sodelovanje vseh železnic in širše regiona.Svaka notranji železniški vsake članice, ima svoj del foruma, ki bo uređivati.Želja Naš cilj je združiti vse edinstveno mesto in zbiranje podatkov in ustvariti veliko projekat.Projekat, ki vodi je precej občutljiva in moramo ob pomoči vseh železniških navijačev.

Na ta način boste zamoljavam, če so zainteresirani za ta projekt k sodelovanju v ekipi, da smo povedali zasebni porukom.Tražimo torpedno poznavalci dobre ljudi, ki nam bodo pomagali pri projekta.Projekat treba začeti delati najkasneje 2010/01/07 leto.

Hvala!

Editor zeljeznice.ba portal
Staner,

bit če najbolje, da tvoju poruku napišeš na svome jeziku, jer ti taj tvoj prijevod nikako ne valja. Jer "torpedno poznavalci" mi baš nismo, a prevođenje googlom između jezika sa područja bivše Jugoslavije potpuno je besmisleno.

Lp,

Tono
Dosta je više ćumura, prelazimo na jeftinu naftu!
staner
Poznavalec
Poznavalec
Prispevkov: 10
Pridružen: 25.11.2009, 21:28

Re: Poziv

Odgovor Napisal/-a staner »

Dragi moji forumaši uz dužno poštovanje Vašeg foruma kojeg sam i član kao i drugih foruma našeg regiona želim ovim putem da Vas obavjestim da smo mi na Unskoj pruzi pokušali pokrenuti projekat kao prvi na ovim prostorima kako bi sjedinili na jednom mjestu sve željeznice regiona.Naime radi se o slijedećem:

"Pokrećemo portal zeljeznice.ba u sklopu kojeg je forum svih željeznica regiona i na kojem će učešće uzeti sve željeznice užeg i šireg regiona.Svaka željeznica pojedine države će imati svoj dio foruma kojeg će uređivati.Želja nam je i cilj da se okupimo svi na jednom jedinstvenom mjestu i uz druženje i informacije stvorimo jedan veliki projekat.Projekat koji pokrećemo je dosta delikatan i potrebna nam je pomoć svih ljubitelja željeznica.

Ovim putem Vas zamoljavam ukoliko ima zainteresovanih za ovaj projekat kako bi učestvovao u timu da mi se javi privatnom porukom.Tražimo dobre ljude poznavaoce željeznica koji će nam pomoći u ostvarivanju projekta.Projekat bi trebao da krene radom najkasnije 01.07.2010 godine.

Hvala !

Urednik portala zeljeznice.ba
staner
Poznavalec
Poznavalec
Prispevkov: 10
Pridružen: 25.11.2009, 21:28

Re: Call

Odgovor Napisal/-a staner »

Tono napisal/-a:
staner napisal/-a:Moj dragi Moderator, z vsem spoštovanjem do vašega foruma, kjer bi jaz in druge plošče v naši regiji rad obveščamo vas, da smo na liniji Unskoj poskušal teči projekt kot prvi v tej regiji, tako da so združene v enem mestu za vse železniške regiona.Naime na naslednji način:

"Uvajamo portal zeljeznice.ba, v katerem je forum za vse železnice v regiji, in on bo sodelovanje vseh železnic in širše regiona.Svaka notranji železniški vsake članice, ima svoj del foruma, ki bo uređivati.Želja Naš cilj je združiti vse edinstveno mesto in zbiranje podatkov in ustvariti veliko projekat.Projekat, ki vodi je precej občutljiva in moramo ob pomoči vseh železniških navijačev.

Na ta način boste zamoljavam, če so zainteresirani za ta projekt k sodelovanju v ekipi, da smo povedali zasebni porukom.Tražimo torpedno poznavalci dobre ljudi, ki nam bodo pomagali pri projekta.Projekat treba začeti delati najkasneje 2010/01/07 leto.

Hvala!

Editor zeljeznice.ba portal
Staner,

bit če najbolje, da tvoju poruku napišeš na svome jeziku, jer ti taj tvoj prijevod nikako ne valja. Jer "torpedno poznavalci" mi baš nismo, a prevođenje googlom između jezika sa područja bivše Jugoslavije potpuno je besmisleno.

Lp,

Tono
Hval kolega Tono =D>
staner
Poznavalec
Poznavalec
Prispevkov: 10
Pridružen: 25.11.2009, 21:28

Pozivnica

Odgovor Napisal/-a staner »

Pozivamo sve ljubitelje željeznica regiona da nam se pridruže na novom portalu i forumu zeljeznice.ba koji počinje sa radom dana 20.06.2010 godine te da uz prijateljstvo i mnogo postova i razmijene informacija učinimo ovaj portal u pravom smislu naziva "Prvi forum svih željeznica regiona".Objedinimo sve informacije na jednom mjestu ,napominjem svaka željeznička uprava regiona i šire ima svoj dio foruma za uređivanje po čemu smo jedinstveni na ovim prostorima.Pridružite nam se i provjerite zašto se razlikujemo od ostalih.

Hvala

Urednik portala i foruma zeljeznice.ba

Adresa portala je :www.zeljeznice.ba
Zadnjič spremenil Dolfe, dne 18.06.2010, 4:39, skupaj popravljeno 1 krat.
Razlog: Isti šmorn, skupaj na bo. Mod. Dolfe
Odgovori