Skriti uporabniki

Nam imate kaj za sporočiti, storite to tukaj
Uporabniški avatar
Mojster_Strojevodja
Direktor
Direktor
Prispevkov: 1960
Pridružen: 09.08.2005, 19:43
Kraj: Bled
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Mojster_Strojevodja »

jure80 napisal/-a:Zakaj pa na tem forumu ni moderatorjev, tako kot pri Hrvatih? Mogoče zato, ker je premalo registr.uporabnikov in smo premajhni?
Verjetno tudi zaradi tega, mal pa tud ker takrat ko sem spraševal za kandidate se nihče ni javil, ni bli pač korenjaka za to.
E.L. napisal/-a:Ja, naš direktor ima očitno stvari pod konrolo . Saj je samo nekaj prispevkov na dan
Še zmeraj smo odprti za predloge o povečanju obiska in objavljanja registriranih članov foruma, zato z njim na plano. Samo razne kregarije lahko izpustiš
Dolfe napisal/-a:Mojster, popravi podpis nazaj, kot si ga imel včasih. Veliko bolj zažge. press Cool

še malo off. Lahko še kaj razširiš bazo smeškov.
Bomo probal kej nardit na tem področju, mislm mal več smeškotov urihtah.

Kere podpis si pa mel v mislih, ma tega ze od samga zacetka, vsaj mislim da :roll: je ze tok vsega umes ...
Če ne gre uporabi večje kladivo.
"Half the job is in the discovery; the other half is having the courage to present the findings."
"Everyone is a genius at least once a year. The real geniuses simply have their bright ideas closer together."
Uporabniški avatar
Dolfe
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 12687
Pridružen: 02.03.2006, 8:52
Kraj: Na cesti

Odgovor Napisal/-a Dolfe »

Če ne gre vzemi večje kladivo

Tega nazaj v vašo bohinjščino spravi. Vsaj zdi se mi, da je bilo včasih v narečju napisano. :D 8)

lp
LP, Dolfe
Pa zakwa glih jst?!!
Uporabniški avatar
Tin€
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3868
Pridružen: 25.05.2006, 22:52
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Tin€ »

Mojster_Strojevodja napisal/-a:
jure80 napisal/-a:Zakaj pa na tem forumu ni moderatorjev, tako kot pri Hrvatih? Mogoče zato, ker je premalo registr.uporabnikov in smo premajhni?
Verjetno tudi zaradi tega, mal pa tud ker takrat ko sem spraševal za kandidate se nihče ni javil, ni bli pač korenjaka za to.
Pričakovati, da bi se kdo sam predlagal je verjetno malce preveč. Po prispevkih sodeč pa bi jaz predlagal za moderatorje sledeče: Milana, Dolfeta in Barbarpapo. Za MS Train simulator Aneja, ter za Trainz istoimenega uporabnika.

V kolikor ima morda še kakšen predlog naj me dopolni. Potem pa naj Administrator vzpostavi stik z njimi oz. se imenovani izjasnijo o mojem predlogu ali so pripravljeni sprejeti vlogo Moderatorja.

Upam, da je poziv za Moderatorja še vedno aktualen.
Tine
Uporabniški avatar
E.L.
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 598
Pridružen: 20.08.2006, 11:47
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a E.L. »

Tudi ti bi bil lahko kje :wink: , ne bit tako skromen :lol:
Have a nice day!
Uporabniški avatar
Dolfe
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 12687
Pridružen: 02.03.2006, 8:52
Kraj: Na cesti

Odgovor Napisal/-a Dolfe »

Tine hvala za zaupanje.

Drugače sem pa mnenja, da ima trenutno naš direktor vse trdno v rokah, tako da vse lepo teče. Edino na odobritev naših fotk se malo dlje čaka. Če ne bo kakšnih zdraharjev ali pa spamerjev, skoraj ne bi smelo biti težav. Za težje primere bi mogoče organiziral nekakšen "svet članov", da bi na koncu lažje padla kakšna bolj pravična odločitev.

Bi pa naš direktor lahko malo popestril forum in tudi zunaj naredil malo reklame, da bi pritegnil še kakšnega aktivnega člana v forum. Pa tudi stare člane bi lahko malo spodbodel. Nekateri se skoraj ne oglašajo več..... Seveda, če si to želi.


Mojster, obljubi piknik. Smo vsi gorenjci. press :twisted:

lp
LP, Dolfe
Pa zakwa glih jst?!!
Uporabniški avatar
jure80
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1120
Pridružen: 08.06.2006, 20:59
Kraj: Ljubljana - Žalec

Odgovor Napisal/-a jure80 »

Saj se bodo fantje že zmenili med seboj...
LP
Izidor
Uporabniški avatar
E.L.
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 598
Pridružen: 20.08.2006, 11:47
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a E.L. »

Tole niso ravno skriti uporabniki, ampak ravno nasprotno, imamo že okroglih 200 registriranih uporabnikov =D> :D
Have a nice day!
Odgovori