Uzaljen

Nam imate kaj za sporočiti, storite to tukaj
Odgovori
sž-alen
Vajenec
Vajenec
Prispevkov: 20
Pridružen: 24.11.2009, 0:17
Kraj: prekmurje

Uzaljen

Odgovor Napisal/-a sž-alen »

Nevem,,ali zdi se mi prav da upozorim na ene stvari,ki bi mogoče lahko bile drugačne!Sem novi tukaj na forumu!Res da nisem dolgo tukaj a dogaja se m,enostavno mi ne kdo,ali administrator ,izbrise objavo ki jo objavim,ce ima nekdo kaj proti meni?ali si ne zasužim svojega mesta tukaj?saj me železnica zelo zanima,in lahko bi bili ponosni,da vsaj nekdo od mlajsih rodov,se zanima za to,ker vedno nebodo samo eni delali na železnici in še nebeško bodo potrebni mladi kadri!Nevem,lepo bi bilo,da nekdo mi javi,zakaj se mi to dogaja?ali počnem kako napako?že sedaj vam hvalaza odgovor!LP
Uporabniški avatar
zbowe
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1189
Pridružen: 19.09.2007, 16:14
Kraj: Na sončni strani Krasa
Kontakt:

Re: Uzaljen

Odgovor Napisal/-a zbowe »

Kar sem jaz videl, tvoje objave niso bile zbrisane, premaknjene so bile v že odprte teme, ki so imele isto tematiko.

Dobra navade je, da preden odpreš novo temo, preveriš da ne obstaja že ena z isto vsebino (npr. tvoje objave glede povoženj, so v temi ID-Povoženja itd.)
Je čut cuh na kaluneh, fanti bu dež!
Maaaamaaaaaaaaaaa. Tudi meni pingo!
Prvo krašouc, pole primorc, pole slovenc. Tljan smo na karti.
cokla
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 11516
Pridružen: 10.08.2007, 21:50
Kraj: ob levem bregu Save

Re: Uzaljen

Odgovor Napisal/-a cokla »

zbowe napisal/-a:Kar sem jaz videl, tvoje objave niso bile zbrisane, premaknjene so bile v že odprte teme, ki so imele isto tematiko.

Dobra navade je, da preden odpreš novo temo, preveriš da ne obstaja že ena z isto vsebino (npr. tvoje objave glede povoženj, so v temi ID-Povoženja itd.)
Tako je . Brez potrebe si užaljen, ker je nepotrebno za iste stvari podvajat teme. Tvoj prispevek je bil premaknjen semkaj.

Sicer pa dobrodošel na forum in čimmanjkrat bodi - užaljen in čimvečkrat- konstruktiven. :wink:

MMG- nihče nima proti tebi nič....zaenkrat. :D ( mal za hec )
Zakaj dekleta povesijo oči, ko jim rečeš: "Ljubim te"?

Da bi videle, če je res !

( Regis Houser )
Odgovori