Resno vprašanje lastniku foruma

Nam imate kaj za sporočiti, storite to tukaj
Odgovori
Uporabniški avatar
železocestnik
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 9511
Pridružen: 30.12.2007, 22:01
Kraj: Ljubljana

Resno vprašanje lastniku foruma

Odgovor Napisal/-a železocestnik »

Zadnje čase shrani.si okoli polnoči opravlja neke servisne dejavnosti in prihaja do izpada njihovega serverja.

Tako si lahko ogledujem forum vlaki. info brez fotografij v temah, ker so fotke naložene večinoma na serverju shrani.si...

KATASTROFA :shock:

Vidiš samo tekst....
Pri nekaterih temah, kjer je povdarek na fotkah...vidiš NIČ :s2 :(

Zanima me, ali je forum s prehodom na domenco pridobil tudi možnost "rekuperacije" tem na trenutek izpada katerega koli serverja, kamor "spravljamo" fotke ?

Forum brez slik ni vreden nič.

Glede na to, da sem v treh letih delovanja na forumu naredil s pomočjo forumašev premik na področju nekaterih zgodovinskih tem in glede na to, da sem len in nisem do sedaj poskrbel za shrambo niti "svojih" tem (v opravičilo mi je to, da si nisem predstavljal v začetku, da bom "padel" na ta del gospodarske zgodovine), mi je odgovor zelo pomembna zadeva...
Da sem pa dal takšen naslov temi, je pa tudi prav, da so vsi forumaši seznanjeni, kako je urejeno za z njihove poste.
Če je to že kje napisano, se opravičujem...
Je pa bolje, da je napisano dvakrat kot nobenkrat.

Izkoriščam priložnost in čestitam lastniku foruma za trud, ki ga je vložil do sedaj v ohranjanje in razvijanje foruma in tudi vsem forumašem, ki "graditeljsko" sodelujejo na forumu =D> =D>
»Problem z dejstvi je v tem, da jih je tako veliko.« Samuel McChord Crothers
Odgovori