www.vlaki.mojforum.si

Nam imate kaj za sporočiti, storite to tukaj
Uporabniški avatar
Dolfe
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 12687
Pridružen: 02.03.2006, 8:52
Kraj: Na cesti

Odgovor Napisal/-a Dolfe »

milchy napisal/-a:...fantje ne ga svirat ...... ab res radi, da nas Majstr skensla ?
Milchy, Majstr je ratal odvisnik,....... mi pa tudi. Gre za simbiozo. En brez druzga ne moremo.

Mojster, ti kar daj za kofe. Članarino dajemo s svojimi prispevki. Pa kak izlet bi tud lohka uštimal. Al pa vsaj piknik......... [-o< [-o<

Čista gorenjska duša. press Slika
LP, Dolfe
Pa zakwa glih jst?!!
milchy
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 5700
Pridružen: 11.09.2005, 17:48
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a milchy »

Dolfe napisal/-a:
milchy napisal/-a:...fantje ne ga svirat ...... ab res radi, da nas Majstr skensla ?
Milchy, Majstr je ratal odvisnik,....... mi pa tudi. Gre za simbiozo. En brez druzga ne moremo.

Mojster, ti kar daj za kofe. Članarino dajemo s svojimi prispevki. Pa kak izlet bi tud lohka uštimal. Al pa vsaj piknik......... [-o< [-o<

Čista gorenjska duša. press Slika

Dolfe .... na use tole paše samo ....... A maš kakšno glasbeno željo mogoče ? ;)
Uporabniški avatar
Dolfe
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 12687
Pridružen: 02.03.2006, 8:52
Kraj: Na cesti

Odgovor Napisal/-a Dolfe »

Skoraj bi raje.........kaj takega lahko zrihtaš? Slika
LP, Dolfe
Pa zakwa glih jst?!!
milchy
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 5700
Pridružen: 11.09.2005, 17:48
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a milchy »

Dolfe .... pir kamot ..... samo povej kje in kdaj ..... ?

aja .... pa kdo plača ;)
Uporabniški avatar
Dolfe
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 12687
Pridružen: 02.03.2006, 8:52
Kraj: Na cesti

Odgovor Napisal/-a Dolfe »

milchy napisal/-a:Dolfe .... pir kamot ..... samo povej kje in kdaj ..... ?

aja .... pa kdo plača ;)

Sem kar vedel..........še en gorenjc..... Slika


Hudič je,........ ko sem tut jst mau gorenjca. press Slika
LP, Dolfe
Pa zakwa glih jst?!!
Uporabniški avatar
Mojster_Strojevodja
Direktor
Direktor
Prispevkov: 1960
Pridružen: 09.08.2005, 19:43
Kraj: Bled
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Mojster_Strojevodja »

Zaključimo tole debato.

:berr , :kufe1 , piknik to so vse mogoče stvari, vprašanje je samo kdaj pa kako.

Zdej k sem mal gorenke z celimi lešniki by Gorenka zaužil pa se mi je cukr dvignu na ustrezno raven sem se odloču da se vas usmilim pa nam nič knofov pritiskal.

Za naslednjič pa pazite kako dneve izbirate pa ne takih stvari pisat ko mam nizk cukr. :wink: :wink:
Če ne gre uporabi večje kladivo.
"Half the job is in the discovery; the other half is having the courage to present the findings."
"Everyone is a genius at least once a year. The real geniuses simply have their bright ideas closer together."
Uporabniški avatar
RisPo
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1023
Pridružen: 01.11.2006, 14:24

Odgovor Napisal/-a RisPo »

http://www.vlaki.mojforum.si/

Oprostite, forum trenutno ni dostopen, prosimo, poskusite pozneje.

A je forum že ne slavno končal kariero :?:
541
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3417
Pridružen: 16.11.2005, 22:01

Odgovor Napisal/-a 541 »

Jao, Mojster, pa ti res misliš, da bomo sedaj vsi leteli na kak drug forum? :?: Če se ne motim, se je nekaj v tej smeri že mučil IC-Pohorje, pa zdaj še nekdo... Ni to kar tako, da forum zaživi. 8)

@Dolfe: Kaj ti imaš še na lokomotivi kak "valar", da skoz mahaš z njimi? :lol: ;)
Uporabniški avatar
jure80
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1120
Pridružen: 08.06.2006, 20:59
Kraj: Ljubljana - Žalec

Odgovor Napisal/-a jure80 »

RisPo napisal/-a:http://www.vlaki.mojforum.si/

Oprostite, forum trenutno ni dostopen, prosimo, poskusite pozneje.

A je forum že ne slavno končal kariero :?:
Očitno je forum res umaknjen, nazadnje ko sem ga gledal, sta bila 2 prijavljena in niti ene odprte teme. Res brez veze.
LP
Izidor
milchy
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 5700
Pridružen: 11.09.2005, 17:48
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a milchy »

Mojster_Strojevodja napisal/-a:Zaključimo tole debato.

:berr , :kufe1 , piknik to so vse mogoče stvari, vprašanje je samo kdaj pa kako.

Zdej k sem mal gorenke z celimi lešniki by Gorenka zaužil pa se mi je cukr dvignu na ustrezno raven sem se odloču da se vas usmilim pa nam nič knofov pritiskal.

Za naslednjič pa pazite kako dneve izbirate pa ne takih stvari pisat ko mam nizk cukr. :wink: :wink:

Majstr..... jest sm pa mislu, da set je dons dopoldne cukr mau popravu ...... ja un sok je bil res kisu ..... kuko sto lohko sploh piu ? :lol: :shock:
IC-Pohorje503

Odgovor Napisal/-a IC-Pohorje503 »

541 napisal/-a:Jao, Mojster, pa ti res misliš, da bomo sedaj vsi leteli na kak drug forum? :?: Če se ne motim, se je nekaj v tej smeri že mučil IC-Pohorje, pa zdaj še nekdo... Ni to kar tako, da forum zaživi. 8)

@Dolfe: Kaj ti imaš še na lokomotivi kak "valar", da skoz mahaš z njimi? :lol: ;)
jaz nimam čas aza preveč dela na forum , dovolj ima za vlaki.info/forum . prej moj strani na netu za FORUM je že zrsno ker nimam časa... hehe :)

jaz imam forum za SLO (VLAKI.INFO) in OeBB (BAHNFORUM.INFO )!

:D :D :D :D
Odgovori