Predlog

Nam imate kaj za sporočiti, storite to tukaj
milchy
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 5700
Pridružen: 11.09.2005, 17:48
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a milchy »

ok

pozabte moj predlog.

majster, a bi zaklenu to debato ?
kondukter
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 931
Pridružen: 15.11.2005, 0:04
Kraj: Celje

Odgovor Napisal/-a kondukter »

Nejc napisal/-a:
kondukter napisal/-a:Načeloma nisem za takšno potezo.
Saj tako ali tako v forumu sodelujemo le registrirani uporabniki, ostali pa ga naj po mili volji prebirajo. Jim pač tako paše....
Enim paše da pogledajo n... babe :oops: , drugim pač bolj paše, da pogledajo kaj dogaja tukaj!
Ja, ja, ti spadaš očitno med
Enim paše da pogledajo n... babe
SlikaSlika

Sej prov, ane fantje!!? Za to je tudi treba živet...

Upam, da nisem spravil temo na kriva pota
Slika
Ej Nejc...to je pa ja čist normalno... :twisted:
A karte so?!? Pa tačke s sedežev......prosim!
Uporabniški avatar
strojevodja
Mojster
Mojster
Prispevkov: 147
Pridružen: 05.10.2005, 17:21
Kraj: sirni slovenski tiri

Odgovor Napisal/-a strojevodja »

milchy napisal/-a:ok

pozabte moj predlog.

majster, a bi zaklenu to debato ?
Sem te že pozabil sploh več nevem kako izgledaš :lol:
kit

Re: Predlog

Odgovor Napisal/-a kit »

milchy napisal/-a:pozdravljeni

imam en predlog:
- da se forum formira tako, da bodo prispevke brali lahko samo tisti, ki so registrirani in se bodo v forum prijavili .....

pa me zanima kaj pravite na to :?:
Hmmm…. Lepo, da si podal svoj predlog, se vsaj vidi kaj si forumaši misliji o tem predlogu. Sicer pa ima v demokraciji lahko vsak svoj predlog, al' pa mišlenje.
Moj mišlenje je pa tak, da mi je čist vse eno, al' si prijavljen, al' pa ne, saj se tko morš prjavt, če mislš kaj gor dat.
Obvezna registracija je zanimiva samo, če imajo nekateri člani foruma interes, da imajo vpogled kdo in kdaj visi na forumu, mar ne. :wink:

Michy glih tko zgleda, kot se govori:

Dregn pa pobegn :wink:
milchy napisal/-a:ok

pozabte moj predlog.

majster, a bi zaklenu to debato ?
Zakva bi zaklepu.
Počakmo, če bomo še kaj novga zvedl :wink:
Uporabniški avatar
Dolfe
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 12687
Pridružen: 02.03.2006, 8:52
Kraj: Na cesti

Odgovor Napisal/-a Dolfe »

Milchy je hotel samo raznim firbcem preprečit šnofanje po naših tekstih. Tako jaz razumem ta predlog. In iz tega vidika ima prav. Prav bi bilo, da tudi taki prispevajo svoj minimalni delež, s tem da se prijavijo. Vsi bi nekaj pobirali iz talarja, nanj pa nič dali.

Za sam forum bi pa to bilo zagotovo slabo, ker bi se ........... eh, saj sem že povedal.
LP, Dolfe
Pa zakwa glih jst?!!
milchy
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 5700
Pridružen: 11.09.2005, 17:48
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a milchy »

strojevodja napisal/-a:
milchy napisal/-a:ok

pozabte moj predlog.

majster, a bi zaklenu to debato ?
Sem te že pozabil sploh več nevem kako izgledaš :lol:

pazi da me na kakšnem ovinku ne povoziš :) :) :)
brus013
Pom. strojevodje
Pom. strojevodje
Prispevkov: 51
Pridružen: 13.12.2006, 11:41
Kraj: dolenjska

Odgovor Napisal/-a brus013 »

Dolfe napisal/-a:Milchy je hotel samo raznim firbcem preprečit šnofanje po naših tekstih. Tako jaz razumem ta predlog. In iz tega vidika ima prav. Prav bi bilo, da tudi taki prispevajo svoj minimalni delež, s tem da se prijavijo. Vsi bi nekaj pobirali iz talarja, nanj pa nič dali.

Za sam forum bi pa to bilo zagotovo slabo, ker bi se ........... eh, saj sem že povedal.
No,no,Dolfe.Nič ni narobe s tem,da se narod izobražuje tudi preko takega foruma kot je ta,pa četudi zastonj.Pa tudi ne vem kakšna znanost se ne piše gor,da ne bi smeli videti tudi drugi. :pc3
Tud hec mora bit.LP.brus013
misolubarda
Poznavalec
Poznavalec
Prispevkov: 14
Pridružen: 21.02.2007, 13:06
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a misolubarda »

Sem proti vsakršnemu zapiranju foruma. Mislim, da nas je v Sloveniji veliko premalo ljubiteljev malih železnic, da bi si to privoščili. Sicer pa mislim, da ni veliko forumov, ki bi bili zaprti za javnost. Tudi sam bi se obrnil pred "vrati" registracije in bi šel informacije poiskati na drug forum.

Poleg tega bi rad videl, da bi se s tem hobijem ukvarjalo čim več ljudi, da bi lahko Roco, Fleischmann in ostali proizvajalci imeli več interesa narediti SŽ lokomotive in vagone, kaj šele signalizacijo in ostale stvari. Zato bi rad, da so forumi na to temo čim bolj odprti, da lahko vsak brez težav prebere mnenja in se zasvoji z maketarstvom. Tako nas bo več. :)

Na koncu bi še povedal, da sem se sam odločil za pisanje na tem forumu šele, ko sem PREBRAL vaše prispevke in ugotovil, da ste res z dušo v tem hobiju. :)

LP, Mišo
Uporabniški avatar
strojevodja
Mojster
Mojster
Prispevkov: 147
Pridružen: 05.10.2005, 17:21
Kraj: sirni slovenski tiri

Odgovor Napisal/-a strojevodja »

milchy napisal/-a:
strojevodja napisal/-a:
milchy napisal/-a:ok

pozabte moj predlog.

majster, a bi zaklenu to debato ?
Sem te že pozabil sploh več nevem kako izgledaš :lol:

pazi da me na kakšnem ovinku ne povoziš :) :) :)
Ma nebom ne se bat bom žlajfal da se bo kar kadilo :train2
Uporabniški avatar
E.L.
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 598
Pridružen: 20.08.2006, 11:47
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a E.L. »

To sploh ne bi bilo dobro. Pomislite na vse tiste, ki stran obiščejo kar tako ali pa bi želeli nekaj pogledati, kaj novega zvedeti in podobno? Kaj bi se moali zato prijaviti. Obisk bi vsekakor padel mnogi, ki bi se včlanili pa bi imeli zagotovo več profilov ustvarjenih, ker bi stare pozabili in bi nastala še tukaj nepotrebna zbrka? Le zakaj bi bilo to dobro?
Have a nice day!
541
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3417
Pridružen: 16.11.2005, 22:01

Odgovor Napisal/-a 541 »

E.L. napisal/-a:... mnogi, ki bi se včlanili pa bi imeli zagotovo več profilov ustvarjenih, ker bi stare pozabili in bi nastala še tukaj nepotrebna zbrka? Le zakaj bi bilo to dobro?
@E.L.: Kaj misliš, da sedaj nimajo nekateri na tem forumu "drugih jazov"? :saluti
Uporabniški avatar
E.L.
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 598
Pridružen: 20.08.2006, 11:47
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a E.L. »

Seveda, vendar ne v takem številu, ker za enkrat za branje ne potrebujejo "novega" profila.
Have a nice day!
milchy
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 5700
Pridružen: 11.09.2005, 17:48
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a milchy »

541 napisal/-a:
E.L. napisal/-a:... mnogi, ki bi se včlanili pa bi imeli zagotovo več profilov ustvarjenih, ker bi stare pozabili in bi nastala še tukaj nepotrebna zbrka? Le zakaj bi bilo to dobro?
@E.L.: Kaj misliš, da sedaj nimajo nekateri na tem forumu "drugih jazov"? :saluti

bi si upal trditi, da imajo eni tud tretej in četrte jaze ........ in glih to mi gre najbl na k..... k nimajo tolk jajc, da bi se prjavli s svojim imenom, na katerega so ponosni .....

pa pustmo to, dejmo se rajš od kurb pogovarjat ..... ;) bo mrbit bl zanimiv ...
Odgovori