Zanimivosti na progi

Humor in bedarije so pol zdravja :)
Uporabniški avatar
Dolfe
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 12687
Pridružen: 02.03.2006, 8:52
Kraj: Na cesti

Odgovor Napisal/-a Dolfe »

Brižitka 363 napisal/-a:
hulk napisal/-a:da tip fotografira popolnoma golo bejbo, ki objema steber vozne mreže.
Še dobro, da je ni usekalo tistih 3000 voltov oz. še več.
3tavžent voltov je dvigalo hulka. :lol:

Bral sem, da se ne sme dotikati nobenih delov kontaktne mreže, prav tako to velja za vlake.
Strogo prepovedano se je dotikati drvečega vlaka iz tal. To drži! :!:

Pa tudi sem zasledil, da lahko pri Brižiti doživiš električno kronanje. Kaj to pomeni?
Prvič slišim. Ve kdo kaj več? :?:
LP, Dolfe
Pa zakwa glih jst?!!
Brižitka 363
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 2161
Pridružen: 17.08.2006, 8:57
Kraj: Brežice

Odgovor Napisal/-a Brižitka 363 »

Dolfe napisal/-a:
Brižitka 363 napisal/-a:
hulk napisal/-a: Strogo prepovedano se je dotikati drvečega vlaka iz tal. To drži! :!:
Mislil sem, da se nihče od ljudi oz. tistih, ki niso pristojni, ne sme dotikati ne vozne mreže ne imeti prste na vlaku tam, kjer jim ni mesto.
541
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3417
Pridružen: 16.11.2005, 22:01

Odgovor Napisal/-a 541 »

Brižitka 363 napisal/-a:
Dolfe napisal/-a:
Brižitka 363 napisal/-a:Mislil sem, da se nihče od ljudi oz. tistih, ki niso pristojni, ne sme dotikati ne vozne mreže ne imeti prste na vlaku tam, kjer jim ni mesto.
Tudi če se pristojni dotakne vozne mreže, ga speče, ker vozna mreža ne ve, da je pristojni. :lol:
Uporabniški avatar
Dolfe
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 12687
Pridružen: 02.03.2006, 8:52
Kraj: Na cesti

Odgovor Napisal/-a Dolfe »

Ja, če sem še malo resen.
Ne samo dotikati. Tudi zadrževanje v neposredni bližini železniških naprav, je prepovedano.

Koliko se pa tega držite(mo), je pa že druga zgodba.
LP, Dolfe
Pa zakwa glih jst?!!
kit

Odgovor Napisal/-a kit »

hulk napisal/-a:Nekega dokaj hladnega jesenskega dne sem pri vožnji z Gomulko iz Šk. Loke proti Kranju zagledal na desni tirnici tipa v čudni pozi (podobno kot dirigent pri slikanju parne lokomotive). Bolj kot sem se približeval bolj sem bil prepričan, da se je tip odločil končati svojo življensko pot saj se ni odzival na moje piskanje. No in, ko sem se še bolj približal in že začel zavirati sem ugotovil, da tip fotografira popolnoma golo bejbo, ki objema steber vozne mreže. Očitno je hotel imeti v kadru bejbo in Gomulko hkrati.....najbrž za kakšen koledar :mrgreen: :mrgreen:
Kadr bejba in Gomulka hkrati :?: :?: :?:
:idea: :idea: :idea:
Gotov je bla bejba za kamuflažo, gomulka pa zato, da se mu dvigne...., ko gleda bejbo =D> =D> =D>
Brižitka 363
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 2161
Pridružen: 17.08.2006, 8:57
Kraj: Brežice

Odgovor Napisal/-a Brižitka 363 »

hulk napisal/-a:Nekega dokaj hladnega jesenskega dne sem pri vožnji z Gomulko iz Šk. Loke proti Kranju zagledal na desni tirnici tipa v čudni pozi (podobno kot dirigent pri slikanju parne lokomotive). Bolj kot sem se približeval bolj sem bil prepričan, da se je tip odločil končati svojo življensko pot saj se ni odzival na moje piskanje. No in, ko sem se še bolj približal in že začel zavirati sem ugotovil, da tip fotografira popolnoma golo bejbo, ki objema steber vozne mreže.
Bi moral temu fotografu in bejbi pokazati tisti list, ki visi na železniški postaji, ponavadi v čakalnici, o tem, kaj se ne sme na železniški infrastrukturi, o nudenju prve pomoči ob električnem udaru itd, je mislim da zelene barve.
Uporabniški avatar
hulk
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 599
Pridružen: 23.09.2005, 9:30
Kraj: Gorenjska

Odgovor Napisal/-a hulk »

Brižitka 363 napisal/-a:
hulk napisal/-a:Nekega dokaj hladnega jesenskega dne sem pri vožnji z Gomulko iz Šk. Loke proti Kranju zagledal na desni tirnici tipa v čudni pozi (podobno kot dirigent pri slikanju parne lokomotive). Bolj kot sem se približeval bolj sem bil prepričan, da se je tip odločil končati svojo življensko pot saj se ni odzival na moje piskanje. No in, ko sem se še bolj približal in že začel zavirati sem ugotovil, da tip fotografira popolnoma golo bejbo, ki objema steber vozne mreže.
Bi moral temu fotografu in bejbi pokazati tisti list, ki visi na železniški postaji, ponavadi v čakalnici, o tem, kaj se ne sme na železniški infrastrukturi, o nudenju prve pomoči ob električnem udaru itd, je mislim da zelene barve.
A ti bi se kar takole zdilal :twisted:
:?:
Ti njemu list iz čakalnice on pa tebi fotografijo :lol:
kit

Odgovor Napisal/-a kit »

Brižitka 363 napisal/-a:
hulk napisal/-a:Nekega dokaj hladnega jesenskega dne sem pri vožnji z Gomulko iz Šk. Loke proti Kranju zagledal na desni tirnici tipa v čudni pozi (podobno kot dirigent pri slikanju parne lokomotive). Bolj kot sem se približeval bolj sem bil prepričan, da se je tip odločil končati svojo življensko pot saj se ni odzival na moje piskanje. No in, ko sem se še bolj približal in že začel zavirati sem ugotovil, da tip fotografira popolnoma golo bejbo, ki objema steber vozne mreže.
Bi moral temu fotografu in bejbi pokazati tisti list, ki visi na železniški postaji, ponavadi v čakalnici, o tem, kaj se ne sme na železniški infrastrukturi, o nudenju prve pomoči ob električnem udaru itd, je mislim da zelene barve.
A mislš, de bo žandarja špilu :?: :lol: :lol:
Pa še mal heca :lol: :lol: :lol:
Sicer pa če je bla blondinka a mislš, da bi ji električni udar kaj škodu, marbit bi pa rekla: "ta je pa bil" :lol: :lol:
regan
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 122
Pridružen: 19.12.2005, 15:15
Kraj: Postojna

Odgovor Napisal/-a regan »

Ja pa še bradavički na balonih bi se zasvetli kot pri "faznbriferju" :D :lol: :idea:
Uporabniški avatar
Dolfe
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 12687
Pridružen: 02.03.2006, 8:52
Kraj: Na cesti

Odgovor Napisal/-a Dolfe »

Da dol padeš! Slika

Datum: 12. marec 2007
Čas: 14:30
Lokacija: Savsko nabrežje v Kranju - vizavi nekdanjega postajališča JOŠT.

Včeraj, ob pol treh popoldan se je videl nanavaden prizor. Na produ za Savo, se je sončil možakar v kopalkah. Poleg je stal vsaj 30 let star bel "Fičo". Ne verjamem da je šlo za kašen reklamni spot za jogurt, ker ni bilo zraven nikogar drugege. Vsaj kakšen fotograf bi moral biti prisoten zraven.

Gorenjski "kerlc" se je lepo predajal sončnim žarkom in užival.

Nekaj mi pa le ne gre skupaj. Če je možakar v tako dobri kondiciji in ogromno prišpara na kurjavi, vodi in obleki, zakaj se potem vozi s starim fičkom, ki porabi nenormalno veliko goriva, glede svojih kilowattov.

Hja, ..... razen seveda da tudi tega na roke poriva. To pa se ni videlo. :lol:

Očiten samomor s pljučnico. press :hang
LP, Dolfe
Pa zakwa glih jst?!!
Uporabniški avatar
N€jc
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 555
Pridružen: 14.10.2006, 18:00
Kraj: Gorenjska

Odgovor Napisal/-a N€jc »

Tm je prbližn 2 tedna nazaj edn ležov na produ ampak je biu za razliko od tega učerej nag ! Mogoče pa neve da se tm tud potniški vlaki vozjo :D :lol: (Sj ga noben ne vid :lol: )
Kdor nikdar ne začne, ne more nikdar končati.
Uporabniški avatar
hulk
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 599
Pridružen: 23.09.2005, 9:30
Kraj: Gorenjska

Odgovor Napisal/-a hulk »

Dolfe najbolj zanimive objekte pa vedno spregledaš. Jaz sem prejšnje poletje med Podnartom in Kranjem na obali Save naletel na čudovit prizor. Dve bejbi kolesarki in en kolesar vsi zgoraj in spodaj brez. Kolesarja sem seveda spregledal.
Cccc Dolfe ....ti pa bel fičo z veliko porabo osvinčenega bencina, pa možakar. ... Daj odpri oči. :bicikl
milchy
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 5700
Pridružen: 11.09.2005, 17:48
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a milchy »

Dolfe je pač precej bl ekološko osveščen :) :) :) :) :) 8) 8) 8) 8)
Uporabniški avatar
Dolfe
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 12687
Pridružen: 02.03.2006, 8:52
Kraj: Na cesti

Odgovor Napisal/-a Dolfe »

hulk napisal/-a:................
Cccc Dolfe ....ti pa bel fičo z veliko porabo osvinčenega bencina, pa možakar. ... Daj odpri oči. :bicikl
Ja in kaj naj gledam? Tisto ponesrečeno reklamo za defekten jogurt? Slika

:lol: Kje so že bejbe?. press Slika
LP, Dolfe
Pa zakwa glih jst?!!
Uporabniški avatar
bart
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1289
Pridružen: 07.03.2007, 19:50

Odgovor Napisal/-a bart »

Vzrok nesreče: nudistka :oops:

(malo za šalo malo zares)

Vse sorte nas zemljo tlači... he he he :wink:
Odgovori