Pogoji za izločitev uporabnika

Humor in bedarije so pol zdravja :)
Odgovori
541
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3417
Pridružen: 16.11.2005, 22:01

Pogoji za izločitev uporabnika

Odgovor Napisal/-a 541 »

Nejc napisal/-a:Kakšne pogoje je pa potrebno izpolnjevat, da si izločen? Sam se mi zdi, da ne izpolnjujem nobenega, ali pač? [-X
Hmm, hmmm ... Po mojem si na dobri poti, če Mojstru ne plačaš par kafejev, ko ti je že drugič nick spremenil. ;) ;) :lol: :lol: :kufe1 :kufe1 :kufe1 :kufe1
Uporabniški avatar
Mojster_Strojevodja
Direktor
Direktor
Prispevkov: 1960
Pridružen: 09.08.2005, 19:43
Kraj: Bled
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Mojster_Strojevodja »

Pogoji...... :!: :?: :!: :?:

Jih sploh nebi blo treba sam jih pač mormo imet, ker nekateri se ne znajo obnašat.

P.S.: Obresti se pa lepo obračajo, tko da bo teh kufetov kar nekej. :kufe1 :kufe1 8)
Če ne gre uporabi večje kladivo.
"Half the job is in the discovery; the other half is having the courage to present the findings."
"Everyone is a genius at least once a year. The real geniuses simply have their bright ideas closer together."
Nejc

Re: Pogoji za izločitev uporabnika

Odgovor Napisal/-a Nejc »

541 napisal/-a:
Nejc napisal/-a:Kakšne pogoje je pa potrebno izpolnjevat, da si izločen? Sam se mi zdi, da ne izpolnjujem nobenega, ali pač? [-X
Hmm, hmmm ... Po mojem si na dobri poti, če Mojstru ne plačaš par kafejev, ko ti je že drugič nick spremenil.
Madona sem #-o . Mojster, pa vešde ni blema ;) Sam zarad tega si pa še ne zaslužim odhoda s foruma.
Me pa veseli, da ste opazili mojo spremembo nicka, pa upam da koga nemoti. Sej sm že pozabu, kak sem bil na začetku. Sem kot Michael Jackson, z razliko od njega, da spreminjam imena ne kot on ko si fris obdela miljonkrat, pa je čedalje bol grd.

No zdej sem mal zašel z železnice, pa upam da ni to bla kaka črna pika. ;)

VESELE PRAZNIKE PRIJATELJI!
541
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3417
Pridružen: 16.11.2005, 22:01

Odgovor Napisal/-a 541 »

Ah Nejc, sem se malo pohecal - nisem mislil resno, da bi te zaradi tega Mojster izločil. #-o
Uporabniški avatar
Mojster_Strojevodja
Direktor
Direktor
Prispevkov: 1960
Pridružen: 09.08.2005, 19:43
Kraj: Bled
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Mojster_Strojevodja »

Eh fantje / dekleta vse v merah normale. :wink: :wink:
Zadnjič spremenil Mojster_Strojevodja, dne 30.12.2006, 11:35, skupaj popravljeno 1 krat.
Če ne gre uporabi večje kladivo.
"Half the job is in the discovery; the other half is having the courage to present the findings."
"Everyone is a genius at least once a year. The real geniuses simply have their bright ideas closer together."
Nejc

Odgovor Napisal/-a Nejc »

541 napisal/-a:Ah Nejc, sem se malo pohecal - nisem mislil resno, da bi te zaradi tega Mojster izločil. #-o
Marko, saj smo v pravi rubriki - se pravi za hece! :lol:
Pa le tako naprej! Mojster, nč bat, vse mamo pod kontrolo!
Odgovori