NE ni pravilo peš na Tiru-Vlaku v Mariboru

Železnica opremljena z slikovnim gradivom, se pravi fotoreportaže z malo teksta in vsebine. :)
IC-Pohorje503

Odgovor Napisal/-a IC-Pohorje503 »

Nejc napisal/-a:Jaz sem bil danes ob konici na železniški postaji v Ljubljani, kjer sta bila dva policaja, ki sta mogla met eno hudo debato, da jima nikakor nista šla v oči čreda ljudi ki je hodila preko tirov do peronov, katerim se ni dalo uporabit podhoda.

Potem pa mi naj še enkrat napiše kazen, ker sem prečkal cesto čez polno črto!!! Mu bom dal hudiča!!!!! :evil: :evil: :evil:

aham :)

Lp
Uporabniški avatar
BoBi19
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 486
Pridružen: 18.03.2007, 12:37
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a BoBi19 »

Danes me je na železniškem mostu presenetil policaj :shock: :shock: :shock: samo čakal sem, kdaj bo komu kako kazen napisal... še dokaz

Slika
Lp Boštjan
Uporabniški avatar
RisPo
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1023
Pridružen: 01.11.2006, 14:24

Odgovor Napisal/-a RisPo »

In ti si se skrival za tablo :D:D:D
IC-Pohorje503

Odgovor Napisal/-a IC-Pohorje503 »

RisPo napisal/-a:In ti si se skrival za tablo :D:D:D
ja, novo "S" . :)

lp
SIMY
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 948
Pridružen: 20.02.2006, 20:29
Kraj: Štajerska

Odgovor Napisal/-a SIMY »

hehe ,BoBi19 si cviknu k si ga vidu a ?!!
Uporabniški avatar
BoBi19
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 486
Pridružen: 18.03.2007, 12:37
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a BoBi19 »

@SIMY, malo pa sem res ja, me je kar stisnilo ko sem ga vido kak gre dol z mosta. Ene sem videl, kak so kar obračali ko so ga zagledali :lol: :lol: :lol:

@Rispo, skril pa sem se za tablo zato, ker nisem hoto da me vidi ko ga slikam, slikano je pa z mobitelom :wink:
Lp Boštjan
Čufarca
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 127
Pridružen: 02.11.2009, 15:56

Re: NE ni pravilo peš na Tiru-Vlaku v Mariboru

Odgovor Napisal/-a Čufarca »

To pa je v NG vsak dan, ko gredo srednješolci na vlak:

Slika

Slika

Jaz osebno si tega ne dovolim in niti ne upam...
LP
grega
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1618
Pridružen: 12.09.2006, 17:29
Kraj: Štajerska
Kontakt:

Re: NE ni pravilo peš na Tiru-Vlaku v Mariboru

Odgovor Napisal/-a grega »

Daj poglej mal ti nastavitve fofotaparata, ker je vse skup že mal preveč modro.....
Uporabniški avatar
železocestnik
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 9511
Pridružen: 30.12.2007, 22:01
Kraj: Ljubljana

Re: NE ni pravilo peš na Tiru-Vlaku v Mariboru

Odgovor Napisal/-a železocestnik »

Da nisi slučajno nastavil na: "ŽC polarni sij" :?: :lol: :lol:
»Problem z dejstvi je v tem, da jih je tako veliko.« Samuel McChord Crothers
leteči vlak
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 2575
Pridružen: 04.03.2009, 10:20
Kraj: Grosuplje

Re: NE ni pravilo peš na Tiru-Vlaku v Mariboru

Odgovor Napisal/-a leteči vlak »

Poglej kako imaš nastavljeno ravnovesje bele barve (white balance). Najbolje je, da jo imaš ves čas kar na avtomatski način..
Aljaž
Uporabniški avatar
SZ541-006
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 137
Pridružen: 01.03.2008, 23:33
Kraj: Maribor

Re: NE ni pravilo peš na Tiru-Vlaku v Mariboru

Odgovor Napisal/-a SZ541-006 »

p sej tut js hodim ob tiru oz. jih prečkam na poti proti postaji Maribor Tabor. po tej poti jih gre iz šole zelo velik. pa še velik krat se zadržujejo tkoj zraven tirov..in k to vidim..se ceu naježim! kar se pa tiče tistega nadzornika al kaj je že biu u rumenem jopiču..je p fuul neprijazen :x samo enkrat sem mislil prečkat tire kr se mi je mudilo v smeri železniške..in mi sploh ni dovolil :shock: js sm mu lpo reku..d vidim če vlak pride..in sploh nobenga ni blo :D in pol sva se tam gor drla drug čez drugega :x sej pol sm p kar šeu čez most kr se mi ga ni dal poslušat :)
Lep pozdrav

Mario
cokla
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 11516
Pridružen: 10.08.2007, 21:50
Kraj: ob levem bregu Save

Re: NE ni pravilo peš na Tiru-Vlaku v Mariboru

Odgovor Napisal/-a cokla »

SZ541-006 napisal/-a:p sej tut js hodim ob tiru oz. jih prečkam na poti proti postaji Maribor Tabor. po tej poti jih gre iz šole zelo velik. pa še velik krat se zadržujejo tkoj zraven tirov..in k to vidim..se ceu naježim! kar se pa tiče tistega nadzornika al kaj je že biu u rumenem jopiču..je p fuul neprijazen :x samo enkrat sem mislil prečkat tire kr se mi je mudilo v smeri železniške..in mi sploh ni dovolil :shock: js sm mu lpo reku..d vidim če vlak pride..in sploh nobenga ni blo :D in pol sva se tam gor drla drug čez drugega :x sej pol sm p kar šeu čez most kr se mi ga ni dal poslušat :)
Potem pa se čudimo, da nas otroci posnemajo....precej neodgovorno od tebe.
Zakaj dekleta povesijo oči, ko jim rečeš: "Ljubim te"?

Da bi videle, če je res !

( Regis Houser )
Nejc

Re: NE ni pravilo peš na Tiru-Vlaku v Mariboru

Odgovor Napisal/-a Nejc »

SZ541-006 napisal/-a:p sej tut js hodim ob tiru oz. jih prečkam na poti proti postaji Maribor Tabor. po tej poti jih gre iz šole zelo velik. pa še velik krat se zadržujejo tkoj zraven tirov..in k to vidim..se ceu naježim! kar se pa tiče tistega nadzornika al kaj je že biu u rumenem jopiču..je p fuul neprijazen :x samo enkrat sem mislil prečkat tire kr se mi je mudilo v smeri železniške..in mi sploh ni dovolil :shock: js sm mu lpo reku..d vidim če vlak pride..in sploh nobenga ni blo :D in pol sva se tam gor drla drug čez drugega :x sej pol sm p kar šeu čez most kr se mi ga ni dal poslušat :)

Tole se pa skoraj prebrat ne da. #-o
desiro
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1591
Pridružen: 21.01.2008, 14:45
Kraj: Ljubljana

Re:

Odgovor Napisal/-a desiro »

Dameton napisal/-a: Škoda da se ne sprehaja kak policaj tam, glede na veliko kršitev ... :)
Imamo pa en problemček, verjetno bi policaja, sodeč po njegovi pameti prej povozilo kot kršitelja. :oops: :oops: :oops:

Lp Nejc
The hardest part of my job is being nice to people who think they know how to do my job LOCOMOTIVE DRIVER
Uporabniški avatar
železocestnik
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 9511
Pridružen: 30.12.2007, 22:01
Kraj: Ljubljana

Re: NE ni pravilo peš na Tiru-Vlaku v Mariboru

Odgovor Napisal/-a železocestnik »

Ali mi lahko kdo razloži naslov teme :?:
»Problem z dejstvi je v tem, da jih je tako veliko.« Samuel McChord Crothers
Odgovori