klub ljubiteljev G ( LGB )

Najnovejše v svetu železniških maket.
Odgovori
sole63
Vajenec
Vajenec
Prispevkov: 30
Pridružen: 05.05.2010, 11:03

klub ljubiteljev G ( LGB )

Odgovor Napisal/-a sole63 »

Pozdrav vsem. Do zdaj sam nekaj pisal glede kluba v Mariboru in sem se spoznal z Andrejem ( žal samo z njim ) kako bi malo pomaknili dogajanja v zvezi kluba z mrtve točke . Nekaj sva se zmenila , glede na kronično pomanjkanja časa , da bi tisto klubsko maketo v H0 nekako spet vstavili v funkcijo , za ostalo bomo videli . Zdaj pa bi vprašal ali obstaja še kdo v Mariboru ali okolici da se ukvarja z LGB ( G scale ) vlaki ? Namreč jaz imam neko kolekcijo od 6 lokomotiv in 30ak vagonov ter sem začel z izdelavo ''pokrite'' makete na podstrešju . Dodal bi par slik dela kolekcije ampak ne vidim opcijo ( ali pa ne vem kako se to dela ) , če je še kdo fan naj se oglasi ( ne bo mu hudega :twisted: ) mogoče zmeniva kakšno dobro idejo in temu podobno .
Lep pozdrav
Šole
Zadnjič spremenil Gorchi, dne 08.06.2010, 14:39, skupaj popravljeno 2 krat.
Razlog: Slovnične napake
Uporabniški avatar
marklinfan
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 571
Pridružen: 01.08.2006, 19:47
Kraj: Stari grad Celje
Kontakt:

Re: klub ljubiteljev G ( LGB )

Odgovor Napisal/-a marklinfan »

Slike se na tem forumu lahko objavijo preko Slikomata oz Shrani.si ipd. slednji baje kmalu ne bo več obratoval, tako da predagam prvega, oz če imaš že kakšnega svojega. Žal je zamudo a gre :)
[url=http://myrencontres.com]site de flirt internet[/url]
Gorchi
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 6518
Pridružen: 23.10.2006, 12:25
Kraj: Cerklje na Gorenjskem

Re: klub ljubiteljev G ( LGB )

Odgovor Napisal/-a Gorchi »

sole63 napisal/-a:Dodal bi par slik dela kolekcije ampak ne vidim opcijo ( ali pa ne vem kako se to dela )
Nalepljeno je po vsem forumu:
Navodila za lažje delo s forumom (Objava slik): viewtopic.php?f=35&t=1383
Kar se LGBja tiče pa žal ne morem pomagati, vem pa, da je g. Bogić, ravnatelj muzeja velik pristaš LGBja. Je tudi prisoten na vsakem sejmu, žal je pa tudi on iz Ljubljane.
Goran
sole63
Vajenec
Vajenec
Prispevkov: 30
Pridružen: 05.05.2010, 11:03

Re: klub ljubiteljev G ( LGB )

Odgovor Napisal/-a sole63 »

Hvala za navodila . Kot po navadi vec ve tisti kateri bere ! Glede LGB-a vidim da nas je precej malo . Jutri bom poskusil tisto z slikami . Opravicujem se za slovnicne napake . Se vedno se ucim pravilne slovenscine :D .
Pozdrav vsem
Sole
sole63
Vajenec
Vajenec
Prispevkov: 30
Pridružen: 05.05.2010, 11:03

Re: klub ljubiteljev G ( LGB )

Odgovor Napisal/-a sole63 »

Evo poskusa objave nekaterih slik . ( Če mi bo uspelo ) #-o
Šole
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika[/img]
Odgovori