Roco SŽ 541-001 Alpska konvencija

Najnovejše v svetu železniških maket.
Odgovori
dunhill
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 475
Pridružen: 27.03.2008, 12:30

Re: Roco SŽ 541-001 Alpska konvencija

Odgovor Napisal/-a dunhill »

_Borsig_ napisal/-a: Načeloma se ne izpostavljam pri "cenovnih" debatah, ampak: a so res toliko cenejši od MOKO-ta !?! :?:
Če govoriva o modelu 541-001 - Modellbahn ima res enako ceno kot v MOKO, a se takrat, ko sem naročil svoje, še ni vedelo, da jih bo možno naročiti tudi v Viru, saj ni bilo tam možno kupiti ne 541-008, pa tudi Adrie ne...
_Borsig_ napisal/-a: Se zavedam, da bom moral na tem mestu požret kritiko, ampak imam samo pozitivne izkušnje, kar se tiče naročil pri @Branko-tu!!!

Lokalni dobavitelj, v primeru reklamacije osebno dostopen, korekten, strokovno podkovan, - ne vem, kaj lahko kupec še zahteva :!:

Se pa strinjam - če pa je velika razlika v ceni, pa se seveda splača poskusiti v tujini!
Z zgoraj navedenim se seveda strinjam in tudi sam imam z našo edino slovensko (naj mi v Mladem tehniku oprostijo, ampak Moko ima še vedno največjo izbiro) trgovino zgolj dobre izkušnje. Da ne bo pomote, zbiram samo vozni park in nimam makete - žal pa je ponudba zelo omejena in še tisto, kar imajo zelo dobrih stvari, ponujajo (izključno zgolj moje osebno mnenje in občutek) premalo agresivno. S tem mislim predvsem na obveščanje nas kupcev o tekočem dogajanju, novitetah, kakšnih akcijah (ki so včasih že bile), pa tudi napovedi prihajajočih modelov.

Kot primer - zadnjič sem zapisal tole:
Kaj pa moped od ACME? Najbrž bo tudi na voljo pri MOKO, kot ostali njihovi modeli, zanimivi za naš trg. Ve mogoče kdo kaj več o tem?
Ker ni bilo nikakršnega odgovora lahko samo sklepam, da ga v Moko ne bo (če sploh bo zagledal luč sveta...) moč kupiti?
Gorchi
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 6518
Pridružen: 23.10.2006, 12:25
Kraj: Cerklje na Gorenjskem

Re: Roco SŽ 541-001 Alpska konvencija

Odgovor Napisal/-a Gorchi »

dunhill napisal/-a:Ker ni bilo nikakršnega odgovora lahko samo sklepam, da ga v Moko ne bo (če sploh bo zagledal luč sveta...) moč kupiti?
Po čem pa sodiš, da ga naj ne bi bilo? Zagotovo pa bo na voljo pri Memoba.at, ki imajo dokaj solidno izbiro ACME modelov.
Goran
dunhill
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 475
Pridružen: 27.03.2008, 12:30

Re: Roco SŽ 541-001 Alpska konvencija

Odgovor Napisal/-a dunhill »

Gorchi napisal/-a:
dunhill napisal/-a:Ker ni bilo nikakršnega odgovora lahko samo sklepam, da ga v Moko ne bo (če sploh bo zagledal luč sveta...) moč kupiti?
Po čem pa sodiš, da ga naj ne bi bilo? Zagotovo pa bo na voljo pri Memoba.at, ki imajo dokaj solidno izbiro ACME modelov.
Nobene posebne študije ni za mojim razmišljanjem... Takole, bolj preblisk, ob bogati beri letošnjega leta bi bil moped res pika na i... Sicer pa, imaš prav, zakaj pesimizem, če pa je že kar nekaj letošnjih napovedi "meso postalo"...
kit

Re: Roco SŽ 541-001 Alpska konvencija

Odgovor Napisal/-a kit »

Model Roco lokomotive SŽ 541-001 Alpska konvencija je zopet dobavljiv na Roco strani.
To naj bi bila druga polovica limitirane serije omenjenega modela. Sem pa danes prejel sporočilo, da se omejena količina modelov SŽ 541-001 Alpska konvencija v merilu HO (1:87) art. 62359 (DC) nahaja tudi tukaj po ceni 183,60.
vlakoljubec

Re: Roco SŽ 541-001 Alpska konvencija

Odgovor Napisal/-a vlakoljubec »

kit napisal/-a:Model Roco lokomotive SŽ 541-001 Alpska konvencija je zopet dobavljiv na Roco strani.
To naj bi bila druga polovica limitirane serije omenjenega modela. Sem pa danes prejel sporočilo, da se omejena količina modelov SŽ 541-001 Alpska konvencija v merilu HO (1:87) art. 62359 (DC) nahaja tudi tukaj po ceni 183,60.
Ampak, priporočeno ceno so pa dvignili iz 204€ na 207€
Odgovori