Zanimivosti na eBayu, Bolhi... (pravila na prvi strani!)

Najnovejše v svetu železniških maket.
Odgovori
dunhill
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 475
Pridružen: 27.03.2008, 12:30

Re: Zanimivosti na eBayu, Bolhi... (pravila na prvi strani!)

Odgovor Napisal/-a dunhill »

mmatja napisal/-a:
dunhill napisal/-a: Ojej, tu je pa res nekaj narobe.
Ali pa tudi ne :roll: Verjetno so imeli "prste vmes" kakšni slovenski "ljubitelji" modelov... :D
... no ja, ni mi jasno (po čem sklepaš?), s kakšnim interesom in kdo. Sam že nekaj časa za skoraj takšno ceno ponujam dva Mimara SŽ vagona pa še SZ 541-001 lokomotivo Alpska konvencija poleg, pa sploh ni zanimanja. Sandi na Bolhi ponuja HŽ Mimaro po mojem več kot pol leta, pa še vedno ni našel interesenta.

Sicer pa, na ebayu se včasih dogajajo čudne stvari. Če pomislim, da so bili v Grazu po 17 EUR, če si jih vzel več, pa še manj, jih je tale zelo dobro unovčil, pa še 7 kom jih je prodal...
milchy
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 5700
Pridružen: 11.09.2005, 17:48
Kontakt:

Re: Zanimivosti na eBayu, Bolhi... (pravila na prvi strani!)

Odgovor Napisal/-a milchy »

dunhill napisal/-a:
... no ja, ni mi jasno (po čem sklepaš?), s kakšnim interesom in kdo. Sam že nekaj časa za skoraj takšno ceno ponujam dva Mimara SŽ vagona pa še SZ 541-001 lokomotivo Alpska konvencija poleg, pa sploh ni zanimanja. Sandi na Bolhi ponuja HŽ Mimaro po mojem več kot pol leta, pa še vedno ni našel interesenta.
tole tudi nekaj ne drži ..... ko sem te spraševal za to lokomotivo in vagona si mi rekel, da imaš resnega kandidata in da je že prodano .......
Uporabniški avatar
marklinfan
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 571
Pridružen: 01.08.2006, 19:47
Kraj: Stari grad Celje
Kontakt:

Re: Zanimivosti na eBayu, Bolhi... (pravila na prvi strani!)

Odgovor Napisal/-a marklinfan »

ja pri ebay moraš pazit da prehitro ne dvigneš cene ki si jo pripravljen plačat... potem se pa zgodi takšna cena :?
[url=http://myrencontres.com]site de flirt internet[/url]
mmatja
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1613
Pridružen: 16.05.2009, 19:41
Kraj: Lendava

Re: Zanimivosti na eBayu, Bolhi... (pravila na prvi strani!)

Odgovor Napisal/-a mmatja »

dunhill napisal/-a:...Če pomislim, da so bili v Grazu po 17 EUR...
:?: Tvoja povezava mi pokaže tole: http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?Vie ... K:MEDWX:IT 49,5€ #-o
dunhill
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 475
Pridružen: 27.03.2008, 12:30

Re: Zanimivosti na eBayu, Bolhi... (pravila na prvi strani!)

Odgovor Napisal/-a dunhill »

milchy napisal/-a:
dunhill napisal/-a:
... no ja, ni mi jasno (po čem sklepaš?), s kakšnim interesom in kdo. Sam že nekaj časa za skoraj takšno ceno ponujam dva Mimara SŽ vagona pa še SZ 541-001 lokomotivo Alpska konvencija poleg, pa sploh ni zanimanja. Sandi na Bolhi ponuja HŽ Mimaro po mojem več kot pol leta, pa še vedno ni našel interesenta.
tole tudi nekaj ne drži ..... ko sem te spraševal za to lokomotivo in vagona si mi rekel, da imaš resnega kandidata in da je že prodano .......
Saj je bilo, takrat, a si je kasneje "resni" kandidat premislil, tvoj kandidat pa tudi in komplet je še vedno pri meni. V normalnih časih ga niti ne bi prodajal, me je pa Moko presenetil s kar tremi đurami, pa je zmanjkalo cekinov, pujs je pa tudi lačen... Da pride :santa2 pa je tudi še nekaj časa...
dunhill
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 475
Pridružen: 27.03.2008, 12:30

Re: Zanimivosti na eBayu, Bolhi... (pravila na prvi strani!)

Odgovor Napisal/-a dunhill »

mmatja napisal/-a:
dunhill napisal/-a:...Če pomislim, da so bili v Grazu po 17 EUR...
:?: Tvoja povezava mi pokaže tole: http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?Vie ... K:MEDWX:IT 49,5€ #-o
Ja nisi dobro prebral, 17 EUR je BILO (nekoč, v dobrih starih časih, ko je še obstajal Klein Modellbahn in njihova trgovina) v Grazu, v njihovi trgovini, tukaj pa so se prodali (in to kar 7 kom) po ceni 49,50 EUR.
sebastiant
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 946
Pridružen: 24.03.2008, 17:12
Kraj: Ljubljana

Re: Zanimivosti na eBayu, Bolhi... (pravila na prvi strani!)

Odgovor Napisal/-a sebastiant »

Wiggum, cena je šele 715 Eurov! 8)
http://cgi.ebay.de/Roco-2x-Waggons-HZ-S ... 53e3cd179c

Tule je en nateg, nihče ne misli resno!
Sebastian
mmatja
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1613
Pridružen: 16.05.2009, 19:41
Kraj: Lendava

Re: Zanimivosti na eBayu, Bolhi... (pravila na prvi strani!)

Odgovor Napisal/-a mmatja »

Tole pa ni nateg...BR52 alias naša 33-ka. Res ugodno!
http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?Vie ... 0245440703
dunhill
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 475
Pridružen: 27.03.2008, 12:30

Re: Zanimivosti na eBayu, Bolhi... (pravila na prvi strani!)

Odgovor Napisal/-a dunhill »

sebastiant napisal/-a:Wiggum, cena je šele 715 Eurov! 8)
http://cgi.ebay.de/Roco-2x-Waggons-HZ-S ... 53e3cd179c

Tule je en nateg, nihče ne misli resno!

Ha, ha, ha, ja, res se človek lahko samo smeji... Bo pa po mojem minil smeh tistega, ki bo moral plačati provizijo ebayu glede na izlicitirano ceno....
Uporabniški avatar
SandiP
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1572
Pridružen: 11.11.2007, 9:39
Kraj: Ljubljana Moste
Kontakt:

Re: Zanimivosti na eBayu, Bolhi... (pravila na prvi strani!)

Odgovor Napisal/-a SandiP »

sebastiant napisal/-a:Wiggum, cena je šele 715 Eurov! 8)
http://cgi.ebay.de/Roco-2x-Waggons-HZ-S ... 53e3cd179c

Tule je en nateg, nihče ne misli resno!
Ha, ha!
Pa so rekli, da so moji vagoni na bolhi dragi...

Mogoče pa je tistega licitatorja s številko 0 ali pa kar oba za prijavit ebayu...

:berr
dunhill
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 475
Pridružen: 27.03.2008, 12:30

Re: Zanimivosti na eBayu, Bolhi... (pravila na prvi strani!)

Odgovor Napisal/-a dunhill »

dunhill napisal/-a:
sebastiant napisal/-a:Wiggum, cena je šele 715 Eurov! 8)
http://cgi.ebay.de/Roco-2x-Waggons-HZ-S ... 53e3cd179c

Tule je en nateg, nihče ne misli resno!

Ha, ha, ha, ja, res se človek lahko samo smeji... Bo pa po mojem minil smeh tistega, ki bo moral plačati provizijo ebayu glede na izlicitirano ceno....

Cena že prek jurja.... Ne moreš verjet...
poznidan
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 466
Pridružen: 05.08.2008, 12:43
Kraj: Maribor

Re: Zanimivosti na eBayu, Bolhi... (pravila na prvi strani!)

Odgovor Napisal/-a poznidan »

Nateg ali totalna zafrkancija, oba najbolj prizadevna dražitelja sta verjetno res za prijavit. En je nov brez ocen, drugi pa čez 4800 in sta lahko celo ena in ista oseba. Brez veze..........
Mogoče pa sta hotela samo poslat sporočilo vsem H0-jevcem v Sloveniji. Klinc jih gleda!
kit

Re: Zanimivosti na eBayu, Bolhi... (pravila na prvi strani!)

Odgovor Napisal/-a kit »

poznidan napisal/-a:Nateg ali totalna zafrkancija, oba najbolj prizadevna dražitelja sta verjetno res za prijavit. En je nov brez ocen, drugi pa čez 4800 in sta lahko celo ena in ista oseba. Brez veze..........
Mogoče pa sta hotela samo poslat sporočilo vsem H0-jevcem v Sloveniji. Klinc jih gleda!
Se popolnoma strinjam.
:-k :-k ... mogoče pa sta hotela samo poslat sporočilo izdelovalcem železniških miniatur, da je eksotika tudi zanimiva.
kasti
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 345
Pridružen: 01.12.2008, 0:28

Re: Zanimivosti na eBayu, Bolhi... (pravila na prvi strani!)

Odgovor Napisal/-a kasti »

Ja bomo videli 12 ur pred koncem,če se bosta umaknila. Sicer pa kvazi kupec odstopi od nakupa in nihče ne plača provizije.
Če pa mislite red na Ebay-u delat ste pa res optimisti. Zakaj pa bi e bay reagiral,če dobi provizijo ob eventuelnem nakupu. Saj njemu je to interes. Prodajalec SIGI NANNima vsaj 2 šleparja ki mu dvigujeta cene. Oba odkril in javil pa se ni nič zgodilo. S preko 20000 prodajami na enam imenu je ebayu plačal tok provizije, da jim niti na pamet ne pade da ga skinejo. Mogoče pa vam finančna logika drugač deluje. Natege so pa tudi tu v Sloveniji mar ne.
Živi bili pa vidjeli kolk bosta oz kolk še tretji.
kasti
dunhill
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 475
Pridružen: 27.03.2008, 12:30

Re: Zanimivosti na eBayu, Bolhi... (pravila na prvi strani!)

Odgovor Napisal/-a dunhill »

kasti napisal/-a:Ja bomo videli 12 ur pred koncem,če se bosta umaknila. Sicer pa kvazi kupec odstopi od nakupa in nihče ne plača provizije.
Če pa mislite red na Ebay-u delat ste pa res optimisti. Zakaj pa bi e bay reagiral,če dobi provizijo ob eventuelnem nakupu. Saj njemu je to interes. Prodajalec SIGI NANNima vsaj 2 šleparja ki mu dvigujeta cene. Oba odkril in javil pa se ni nič zgodilo. S preko 20000 prodajami na enam imenu je ebayu plačal tok provizije, da jim niti na pamet ne pade da ga skinejo. Mogoče pa vam finančna logika drugač deluje. Natege so pa tudi tu v Sloveniji mar ne.
Živi bili pa vidjeli kolk bosta oz kolk še tretji.
kasti
Se popolnoma strinjam! :berr
Odgovori