ACME set dveh vagonov SŽ UIC Z1 št.55048

Najnovejše v svetu železniških maket.
SŽ 541
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 95
Pridružen: 30.12.2008, 15:21
Kraj: Limbarska gora

Re: ACME set dveh vagonov SŽ UIC Z1 št.55048

Odgovor Napisal/-a SŽ 541 »

Pozdravljeni!
Vagona sem dobil včeraj in moram reči da sta za moje pojme lepa in kvalitetno izdelana. Nisem pa eden takih da bi jih gledal pod lupo :D

Mogoče pride še kakšna slika.....ko se napolni fotoaparat #-o
LP Matej
Gorchi
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 6518
Pridružen: 23.10.2006, 12:25
Kraj: Cerklje na Gorenjskem

Re: ACME set dveh vagonov SŽ UIC Z1 št.55048

Odgovor Napisal/-a Gorchi »

Daj objavi še kakšno fotografijo [-o<
Goran
Uporabniški avatar
AnejTS
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1141
Pridružen: 25.10.2005, 18:46
Kraj: Ptuj

Re: ACME set dveh vagonov SŽ UIC Z1 št.55048

Odgovor Napisal/-a AnejTS »

Gorchi napisal/-a:Daj objavi še kakšno fotografijo [-o<
evo nekaj slik restavracije. Morem rečt da je model narejen v nulo!

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika
LP Anej
Nejac
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1283
Pridružen: 29.03.2009, 17:46

Re: ACME set dveh vagonov SŽ UIC Z1 št.55048

Odgovor Napisal/-a Nejac »

Jih bo kdo prinesel jutri na MMJ?
Svoje moram še iskati v Vir :)
SŽ 541
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 95
Pridružen: 30.12.2008, 15:21
Kraj: Limbarska gora

Re: ACME set dveh vagonov SŽ UIC Z1 št.55048

Odgovor Napisal/-a SŽ 541 »

Pozdravljeni!
Naredil sem par slik.Osvetlitev je bila slaba tako da slike niso nevem kaj.

Slika

Slika

Slika

Slika

pa še ena z lokomotivo
Slika

MMG: Slike so zaradi nastavitev fotoaparata ovalne :shock:
LP Matej
Gorchi
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 6518
Pridružen: 23.10.2006, 12:25
Kraj: Cerklje na Gorenjskem

Re: ACME set dveh vagonov SŽ UIC Z1 št.55048

Odgovor Napisal/-a Gorchi »

SŽ 541 napisal/-a:MMG: Slike so zaradi nastavitev fotoaparata ovalne :shock:
Ni važno, samo da so slike :) Moram reči, da je tisk fantastičen in se vidi tudi mikro (nano :mrgreen: ) napise =D> =D> =D> =D> Lahko prosim poslikaš še oni drugi vagon? Aja pa v Novegru sem videl, da imajo odjem toka na kolesih. Kako je s tistim delom?
Goran
milchy
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 5700
Pridružen: 11.09.2005, 17:48
Kontakt:

Re: ACME set dveh vagonov SŽ UIC Z1 št.55048

Odgovor Napisal/-a milchy »

Gorchi napisal/-a:
SŽ 541 napisal/-a:MMG: Slike so zaradi nastavitev fotoaparata ovalne :shock:
Ni važno, samo da so slike :) Moram reči, da je tisk fantastičen in se vidi tudi mikro (nano :mrgreen: ) napise =D> =D> =D> =D> Lahko prosim poslikaš še oni drugi vagon? Aja pa v Novegru sem videl, da imajo odjem toka na kolesih. Kako je s tistim delom?
kit je 7. 10. objavil sliko .... v temle postu
kit napisal/-a:Ekskluzivno za vse, ki prebirate vlaki.info forum.
Za pokušino dve sliki o prihajajoči ACME garnituri št.: 55048
Modela sta vzorčna in na prvi bežen pogled lahko rečem =D> =D> =D>
Kdor še nima rezervirane garniture je skrajni čas, da si jih zagotovi tukaj.


Slika

Aja, Izidor bo lahko sporočil v ACME poreklo, ki je razviden na embalaži.
Nadaljevanje in ostala folklora sledi :wink:
;)
SŽ 541
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 95
Pridružen: 30.12.2008, 15:21
Kraj: Limbarska gora

Re: ACME set dveh vagonov SŽ UIC Z1 št.55048

Odgovor Napisal/-a SŽ 541 »

Pozdravljeni!
Dodajam še par slik-detajlov na vagonu 004

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika
Približana u maksimum
Slika
LP Matej
SŽ 541
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 95
Pridružen: 30.12.2008, 15:21
Kraj: Limbarska gora

Re: ACME set dveh vagonov SŽ UIC Z1 št.55048

Odgovor Napisal/-a SŽ 541 »

Slika

Slika

Slika

Slika
LP Matej
wiggum
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 127
Pridružen: 08.06.2010, 14:10

Re: ACME set dveh vagonov SŽ UIC Z1 št.55048

Odgovor Napisal/-a wiggum »

A i nekaj jako bitno iz ovoga seta kaj još nitko nije primjetil:
univerzalan prospekt o Gošinim Z vagonima - JŽ, SŽ i !

Slika

Ostvarile su se želje... [-o< =D> =D>
kit

Re: ACME set dveh vagonov SŽ UIC Z1 št.55048

Odgovor Napisal/-a kit »

Gorchi napisal/-a:
SŽ 541 napisal/-a:MMG: Slike so zaradi nastavitev fotoaparata ovalne :shock:
Ni važno, samo da so slike :) Moram reči, da je tisk fantastičen in se vidi tudi mikro (nano :mrgreen: ) napise =D> =D> =D> =D> Lahko prosim poslikaš še oni drugi vagon? Aja pa v Novegru sem videl, da imajo odjem toka na kolesih. Kako je s tistim delom?
Ne vem Gorchi, ali se sprenevedaš, ali pa imaš slab spomin?
Že v Nürenbergu si prečikiral Mimaro in Y Goša vagone (slike so tvoje), pa tudi v Novegru si si jih dodobra ogledal, sedaj pa sprašuješ za že videnim. Potem pa prosiš za slike, kot, da nebi imel teh vagonov. Če jih nimaš v kar močno dvomim pa kar korajžno v MoKo ponje, preverjeno so tam najugodnejše cene zanje.

Da je set SŽ Mimar (upajmo tudi JŽ) ugledal luč sveta gre najprej pohvala ACME-ju, da se je odločil za izdelavo, saj je navsezadnje v tej igri denar. Naslednja pohvala pa gre kitajčkom, ki so orodja in modele vagonov izdelali, ki so v rangu priznanih izdelovalcev železniških miniatur. Tukaj bi pa omenil in pohvalil tudi MoKo, ki je modele naročil in jih nam najugodneje ponudil (moje razmišlanje).
Formula za čim več SŽ miniatur je: Preje bodo pošli že izdelani, preje bodo prišli novi.
Zadnjič spremenil kit, dne 23.10.2010, 22:22, skupaj popravljeno 1 krat.
Gorchi
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 6518
Pridružen: 23.10.2006, 12:25
Kraj: Cerklje na Gorenjskem

Re: ACME set dveh vagonov SŽ UIC Z1 št.55048

Odgovor Napisal/-a Gorchi »

kit napisal/-a:
Gorchi napisal/-a:
SŽ 541 napisal/-a:MMG: Slike so zaradi nastavitev fotoaparata ovalne :shock:
Ni važno, samo da so slike :) Moram reči, da je tisk fantastičen in se vidi tudi mikro (nano :mrgreen: ) napise =D> =D> =D> =D> Lahko prosim poslikaš še oni drugi vagon? Aja pa v Novegru sem videl, da imajo odjem toka na kolesih. Kako je s tistim delom?
Ne vem Gorchi, ali se sprenevedaš, ali pa imaš slab spomin?
Že v Nürenbergu si prečikiral Mimaro in Y Goša vagone (slike so tvoje), pa tudi v Novegru si si jih dodobra ogledal, sedaj pa sprašuješ za že videnim. Potem pa prosiš za slike, kot, da nebi imel teh vagonov. Če jih nimaš v kar močno dvomim pa kar korajžno v MoKo ponje, preverjeno so tam najugodnejše cene zanje.
Mrbit pa so bili v Novegru prototipi? Stvari se lahko še mogoče kje malenkostno spremenijo, nikoli ne veš. Zeleni Y se bodo morali spremeniti, ker je mnogo preveč napak na njih recimo. Enako velja za JŽ Mimaro... Kapiraš?

Kar se pa pohvale ACMEju tiče pa vsekakor, je kar pogumno dejanje, da so se spravili osvojiti to malo deželo, zagotovo pa je ne bomo samo mi kupovali temveč tudi vsaj Avstrijci in Hrvati, verjetno pa tudi Nemci, saj vagoni potujejo tudi tja. Če bi bili vagoni narejeni samo za naš trg pa dvomim, da se jim bo splačalo. Moko pa po moje kakih posebnih zaslug pri tem projektu nima razen tega, da je ekskluzivni dobavitelj za Slovenijo. Vseeno pa me veseli, da se da pri Moko kupiti te vagone in upam, da se bo še vse, kar bo prišlo (JŽ Mimara, Moped, kot se vidi po slikah tudi HŽ vagone...)

P.S: Hvala za nasvet, kam jih kupit ;)
Goran
kit

Re: ACME set dveh vagonov SŽ UIC Z1 št.55048

Odgovor Napisal/-a kit »

Gorchi napisal/-a:Mrbit pa so bili v Novegru prototipi? Stvari se lahko še mogoče kje malenkostno spremenijo, nikoli ne veš. Zeleni Y se bodo morali spremeniti, ker je mnogo preveč napak na njih recimo. Enako velja za JŽ Mimaro... Kapiraš?
Mi je vse okoli tega kristalno jasno, se že veselim :santa2
Gorchi napisal/-a:Kar se pa pohvale ACMEju tiče pa vsekakor, je kar pogumno dejanje, da so se spravili osvojiti to malo deželo, zagotovo pa je ne bomo samo mi kupovali temveč tudi vsaj Avstrijci in Hrvati, verjetno pa tudi Nemci, saj vagoni potujejo tudi tja. Če bi bili vagoni narejeni samo za naš trg pa dvomim, da se jim bo splačalo.

P.S: Hvala za nasvet, kam jih kupit ;)
Na tej točki se pa popolnoma strinjam s tabo in želim, da bi bili modeli kot vroče žemljice povsod, kjer ti vagoni operirajo ali so.
Uporabniški avatar
Dolfe
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 12687
Pridružen: 02.03.2006, 8:52
Kraj: Na cesti

Re: ACME set dveh vagonov SŽ UIC Z1 št.55048

Odgovor Napisal/-a Dolfe »

kit napisal/-a: Da je set SŽ Mimar (upajmo tudi JŽ) ugledal luč sveta gre najprej pohvala ACME-ju, da se je odločil za izdelavo, saj je navsezadnje v tej igri denar. Naslednja pohvala pa gre kitajčkom, ki so orodja in modele vagonov izdelali, ki so v rangu priznanih izdelovalcev železniških miniatur. Tukaj bi pa omenil in pohvalil tudi MoKo, ki je modele naročil in jih nam najugodneje ponudil (moje razmišlanje).
.
Rekel bi, da gre prvenstveno zahvala nekaterim našim forumskim članom, ki so si zastavili projekt, ga temeljito pripravili in na "talarčku" ponudili A.C.M.E.- ju. In ne boš verjel, celo Dolfe je dodal drobtinico ali dve zraven.
Tvoji kitajčki pa nimajo nič s tem. Opravili so delo, katerega bi lahko opravil tudi kdo drug in zanj dobili plačilo. In če pri tem delu ne bi bili natančni, bi na koncu pač izviseli.
LP, Dolfe
Pa zakwa glih jst?!!
milchy
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 5700
Pridružen: 11.09.2005, 17:48
Kontakt:

Re: ACME set dveh vagonov SŽ UIC Z1 št.55048

Odgovor Napisal/-a milchy »

Dolfe ...... si me pa razočaral ......

če bi jaz kaj v takem stilu pisal, kot sta dva posta višje (pa mogoče še kakšen) bi mi ziher mahal z looono ..... zdaj pa si se tko čudovito umiril .....
kdo ve kaj se dogaja s tabo ? .... :shock:
Odgovori