Vlakoljubčeva zbirka modelov

Najnovejše v svetu železniških maket.
Odgovori
vlakoljubec

Vlakoljubčeva zbirka modelov

Odgovor Napisal/-a vlakoljubec »

Po štirih mesecih odsotnosti (služba v tujini) se zopet oglašam. Upam, da sebastiant ne zameri, ker smetim v njegovi temi z že Vam poznanimi modeli.
Ko sem se vrnil ta vikend domov za en teden za božične praznike, me je doma čakal A.C.M.E. set SŽ vagonov za mojo izbrano zbirko SŽ vozil.

Slika

Čeprav sem malce razočaran, ker sem pričakoval, da bo še kakšen SŽ model od A.C.M.E. več kot samo ta set, pa sem vseeno zadovoljen da smo ljubitelji SŽ miniatur dobili vsaj tega.

Lp
Lovro
Gorchi
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 6518
Pridružen: 23.10.2006, 12:25
Kraj: Cerklje na Gorenjskem

Re: Moja zbirka H0, gradnja dioram-modulov

Odgovor Napisal/-a Gorchi »

Lovro, ne bit razočaran, to je šele začetek, zagotovo saj če gledaš slike iz Novegra 2010 in katalog novosti 2010, ta boljši del šele prihaja!
Goran
kasti
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 345
Pridružen: 01.12.2008, 0:28

Re: Moja zbirka H0, gradnja dioram-modulov

Odgovor Napisal/-a kasti »

Nisem nikogaršnji advokat ampak a se vam ne zdi da ste eno temo povsem zasmetili. Prav bi bilo če bi tudi pospravili ali pač velja nov red in se vse piše vsepovsod.
Eno redkih tem, ki je bila lepo urejena ste čist zasral. Kaj počne 5 epoha med 1, 2 in malo tretje. Kje ste moderatorji? Pri drugih stvareh se pa urgira zelo hitro.
Pa brez zamere
kasti
Gorchi
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 6518
Pridružen: 23.10.2006, 12:25
Kraj: Cerklje na Gorenjskem

Re: Vlakoljubčeva zbirka modelov

Odgovor Napisal/-a Gorchi »

Kasti, imaš prav. Urejeno.
Goran
vlakoljubec

Re: Vlakoljubčeva zbirka modelov

Odgovor Napisal/-a vlakoljubec »

Vidim, da ni bilo prav, da sem kar nekam pripel mojo novo pridobitev :mrgreen: OK tudi prav naj bo pa nova tema.
Ampak zaradi narave mojega dela ne bodo vsi modeli not pristal :mrgreen:
kasti napisal/-a:Nisem nikogaršnji advokat ampak a se vam ne zdi da ste eno temo povsem zasmetili. Prav bi bilo če bi tudi pospravili ali pač velja nov red in se vse piše vsepovsod.
Eno redkih tem, ki je bila lepo urejena ste čist zasral. Kaj počne 5 epoha med 1, 2 in malo tretje. Kje ste moderatorji? Pri drugih stvareh se pa urgira zelo hitro.
Razočaran bi bil tisti, kateremu bi bil advokat. Če dobro pogledaš recimo tukaj, pa tukaj in tukaj, pa še tukaj in zopet tukaj, pa nekaj bi se našlo tudi tukaj, nekaj malega pa tudi tukaj in tukaj, tudi tukaj je nekaj malega, potem zopet nekaj tukaj, pa še bi ti lahko našteval, pa se mi ne ljubi izgubljat časa s tabo. Drugič raje prej dobro preglej kaj napišeš, da ne zavajaš moderatorje :mrgreen:

Lp
Lovro
Odgovori