STUDENCI - 18.3.2007

Vse okoli slovenskega nacionalnega železniškega operaterja.
Uporabniški avatar
BoBi19
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 486
Pridružen: 18.03.2007, 12:37
Kraj: Maribor

STUDENCI - 18.3.2007

Odgovor Napisal/-a BoBi19 »

Lepo toplo vreme in dobra volja sta me prepričala, da grem malo na sprehod in kaj poslikam ter prispevam na forum tudi jaz. Ker ta fotopis delam prvič, se za napake in slabih kakovosti fotografij opravičuem že v naprej.

Drezina 911-238 na studencih
Slika
Slika

Garnituri 813-121 in 814-031 čakata na "delovni" ponedeljek
Slika
Slika

814-031
Slika

med 813-121 in 814-031
Slika

814-041 čaka pred tovarno TVT Maribor
Slika

Tovorni vagoni na Studencih
Slika
Slika

"pokopališče"
Slika

Dvorišče CD Studenci
Slika

Postaja MARIBOR STUDENCI
Slika

Proga od STUDENCEV proti Mariboru
Slika

In potem me je že zazeblo, in sem se odločil, da grem domov na en topli obrok.
Lp Boštjan
Uporabniški avatar
bart
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1289
Pridružen: 07.03.2007, 19:50

Odgovor Napisal/-a bart »

BoBi19 Za prvič super =D> =D> =D>

Srečno
Bart
Uporabniški avatar
Kremšnita
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 369
Pridružen: 09.02.2007, 22:10

Odgovor Napisal/-a Kremšnita »

Ker nisem iz Maribora ali okolice me zanima če stoji TVT Maribor poleg delavnic na studencih ?
Uporabniški avatar
BoBi19
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 486
Pridružen: 18.03.2007, 12:37
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a BoBi19 »

Kremšnita napisal/-a:Ker nisem iz Maribora ali okolice me zanima če stoji TVT Maribor poleg delavnic na studencih ?
Točno tam ko si rekel. Če ti bolj podrobno povem takoj zraven Hofferja na Preradovičevi in nasproti planeta Tuš-a v Mariboru.
Lp Boštjan
Uporabniški avatar
Kremšnita
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 369
Pridružen: 09.02.2007, 22:10

Odgovor Napisal/-a Kremšnita »

Hvala za pojasnilo :)
Uporabniški avatar
N€jc
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 555
Pridružen: 14.10.2006, 18:00
Kraj: Gorenjska

Odgovor Napisal/-a N€jc »

Lep fotopis, pohvalno. Mogoče za drugič predlagam, da ga daš v rubriko Fotopisi, da je vse na enem kupu :wink:
Kdor nikdar ne začne, ne more nikdar končati.
Uporabniški avatar
BoBi19
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 486
Pridružen: 18.03.2007, 12:37
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a BoBi19 »

N€jc napisal/-a:Lep fotopis, pohvalno. Mogoče za drugič predlagam, da ga daš v rubriko Fotopisi, da je vse na enem kupu :wink:
Seveda, toliko sem gledal Fotopise, pa sem pozabil da ga lahko objavim tam.
:lol: pač pozabim...

Če vam je v napotu, prosim moderatorja da ga premakne v Fotopisi.
Lp Boštjan
IC-Pohorje503

Odgovor Napisal/-a IC-Pohorje503 »

jaz večkrat hodim tam TVT MB in Studenci CD . jaz doma je zelo so bližu tam cd studenci, sem doma od ŽP MARIBOR TABOR! :)

hehe

Lp
Uporabniški avatar
BoBi19
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 486
Pridružen: 18.03.2007, 12:37
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a BoBi19 »

IC-Pohorje503 napisal/-a:jaz večkrat hodim tam TVT MB in Studenci CD . jaz doma je zelo so bližu tam cd studenci, sem doma od ŽP MARIBOR TABOR! :)

hehe

Lp
Jaz sem doma malo bolj stran od Studencev. Saj sem včeraj hotel malo slikati po CD, pa brez dovoljenja nisem hotel hoditi med vlaki, da se ne bi kdo jezil. Me pa zanima kak v živo zgleda tam. :D
Lp Boštjan
IC-Pohorje503

Odgovor Napisal/-a IC-Pohorje503 »

BoBi19 napisal/-a:
IC-Pohorje503 napisal/-a:jaz večkrat hodim tam TVT MB in Studenci CD . jaz doma je zelo so bližu tam cd studenci, sem doma od ŽP MARIBOR TABOR! :)

hehe

Lp
Jaz sem doma malo bolj stran od Studencev. Saj sem včeraj hotel malo slikati po CD, pa brez dovoljenja nisem hotel hoditi med vlaki, da se ne bi kdo jezil. Me pa zanima kak v živo zgleda tam. :D
že vem, ne dovoljeno notri za CD Studenci, lahko uprašal gbojan bela poztem bo ti dovolj za fotko za CD STUDENCI.

ga. bojan bela je dela pri pisarni zraven CD Studenci! :)

LP
Uporabniški avatar
BoBi19
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 486
Pridružen: 18.03.2007, 12:37
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a BoBi19 »

IC-Pohorje503 napisal/-a:
BoBi19 napisal/-a:
IC-Pohorje503 napisal/-a:jaz večkrat hodim tam TVT MB in Studenci CD . jaz doma je zelo so bližu tam cd studenci, sem doma od ŽP MARIBOR TABOR! :)

hehe

Lp
Jaz sem doma malo bolj stran od Studencev. Saj sem včeraj hotel malo slikati po CD, pa brez dovoljenja nisem hotel hoditi med vlaki, da se ne bi kdo jezil. Me pa zanima kak v živo zgleda tam. :D
že vem, ne dovoljeno notri za CD Studenci, lahko uprašal gbojan bela poztem bo ti dovolj za fotko za CD STUDENCI.

ga. bojan bela je dela pri pisarni zraven CD Studenci! :)

LP
Super, Torej če se malo prikupim, si mogoče lahko zrihtam en sprehodek po CD. Super. Hvala za informacije IC-Pohorje503 ! :D
Lp Boštjan
IC-Pohorje503

Odgovor Napisal/-a IC-Pohorje503 »

BoBi19 napisal/-a:
IC-Pohorje503 napisal/-a:
BoBi19 napisal/-a: Jaz sem doma malo bolj stran od Studencev. Saj sem včeraj hotel malo slikati po CD, pa brez dovoljenja nisem hotel hoditi med vlaki, da se ne bi kdo jezil. Me pa zanima kak v živo zgleda tam. :D
že vem, ne dovoljeno notri za CD Studenci, lahko uprašal gbojan bela poztem bo ti dovolj za fotko za CD STUDENCI.

ga. bojan bela je dela pri pisarni zraven CD Studenci! :)

LP
Super, Torej če se malo prikupim, si mogoče lahko zrihtam en sprehodek po CD. Super. Hvala za informacije IC-Pohorje503 ! :D

ni za kaj!!! :)

LP
kondukter
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 931
Pridružen: 15.11.2005, 0:04
Kraj: Celje

Odgovor Napisal/-a kondukter »

Kljub temu, da si prvič prispeval fotopis je ZELO LEPO! :lol:
Me pa vedno, ko vidim STUDENCE spomin zapelje na leto 1990, ko sem končal Sredno železniško šolo na Preradovičevi! :roll:
A karte so?!? Pa tačke s sedežev......prosim!
Uporabniški avatar
gapi_1
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 475
Pridružen: 25.09.2005, 12:17

Odgovor Napisal/-a gapi_1 »

...MMG, izven konteksta... ze večkrat sem pri lokomotivah, ki so ze zelo dolgo izven pogona opazil, da imajo namestno napisane številčne oznake kar nekakšno tablico (recimo na 11.sliki kabina đurice, mislim, da gre za đurico 202; ali http://www.vlaki.info/galerija/albums/u ... 0/IMGa.jpg).
Kaj je bil takšen način označevanja mogoče kakšna posebnost JŽ?
Uporabniški avatar
mario
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 952
Pridružen: 03.04.2007, 13:13
Kraj: Na pravi strani Alp

Odgovor Napisal/-a mario »

Dobre slike, mogoče vam nasujem še par fotografij iz časov, ko se je izdeloval podvoz v Studencih, vožnje po deviaciji proge in nato preusmeritev nazaj :wink:
Odgovori