problem msts

Vse na temo MS Train Simulatorja, veliko veselja..
Uporabniški avatar
sikos
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1038
Pridružen: 28.01.2012, 20:10
Kraj: Dolenjska

Re: problem msts

Odgovor Napisal/-a sikos »

AnejTS napisal/-a:To je zato, ker so podstavni na španki za sebe, in je treba osnovo postaviti in potem še na vsaki strani podstavne. Vse bi moglo pisati
v navodilih.
Misliš tole?
Slika
Tole naj bi naredil s conbuilderjem, ampak men jih v tem programu ne zazna. :(
Danes storite prijazno dejanje "kar tako". Kadar naredite nekaj dobrega za druge, postanete sami srečnejši.
Uporabniški avatar
AnejTS
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1141
Pridružen: 25.10.2005, 18:46
Kraj: Ptuj

Re: problem msts

Odgovor Napisal/-a AnejTS »

saj kdo je pa rekel, da se da samo v conbuilderju sestavlati vlake, probaj še original program, ki je poleg MSTS-ja.
LP Anej
Uporabniški avatar
sikos
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1038
Pridružen: 28.01.2012, 20:10
Kraj: Dolenjska

Re: problem msts

Odgovor Napisal/-a sikos »

AnejTS napisal/-a:saj kdo je pa rekel, da se da samo v conbuilderju sestavlati vlake, probaj še original program, ki je poleg MSTS-ja.
Tm je še huj ker mi javlja nek eror z našimi vlaki 664-107 pa una Siemensa (sinalco)...
piše da je z .eng nekaj narobe...
Danes storite prijazno dejanje "kar tako". Kadar naredite nekaj dobrega za druge, postanete sami srečnejši.
Uporabniški avatar
sikos
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1038
Pridružen: 28.01.2012, 20:10
Kraj: Dolenjska

Re: problem msts

Odgovor Napisal/-a sikos »

Mal sem kombiniral in izkombiniral tole:

Slika

Slika
Danes storite prijazno dejanje "kar tako". Kadar naredite nekaj dobrega za druge, postanete sami srečnejši.
alchy87
Poznavalec
Poznavalec
Prispevkov: 14
Pridružen: 26.11.2011, 17:44

Re: problem msts

Odgovor Napisal/-a alchy87 »

Še vedno mi ne gre nič inštalrat,jooooj :( ko patch inštaliran mi sredi inštalacije vn vrže in,nek eror napiše,in da kao program ne deluje pravilno,isto je z conbulderjem,kaj naj naredim? mam windows7 64bit hp ---prenosni računalnik.In kako naj španko ali regana inštaliran,je polno datotek, odpiram jih z winrarom,a katero datoteko treba odpreti?za inštalacijo seveda?
Odgovori