Obnova postaje Divača

Vse okoli slovenskega nacionalnega železniškega operaterja.
Odgovori
Uporabniški avatar
Nurmi
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3041
Pridružen: 16.09.2009, 17:12

Re: Obnova postaje Divača

Odgovor Napisal/-a Nurmi »

Mene na mojem delavnem mestu mediji ne motijo.Je vse korektno in čisto.Pa mi lahko celih 12 ur sedi novinarka POP Tv v kabini.Zakaj so pa eni nervozni,ko kdo omeni medije pa sami vejo.
Nanašalo se je pa na obvoz po Bohinjki in ne igrice in prigode z obnovo Divače.
Vam nobeden noče nič hudega.Tam se jmaste. :D
Zadnjič spremenil Nurmi, dne 24.01.2014, 11:00, skupaj popravljeno 1 krat.
Osnovni problem na svetu je v tem,da so budale preveč samozavestne in pametni vedno v dilemi!
Uporabniški avatar
igor72
Mojster
Mojster
Prispevkov: 4637
Pridružen: 28.09.2005, 17:07
Kraj: Primorje

Re: Obnova postaje Divača

Odgovor Napisal/-a igor72 »

Nurmi napisal/-a:Pa mi lahko celih 12 ur sedi novinarka POP Tv v kabini....
Kej pa novinar, tudi? :mrgreen:

Res, g.napajalc, tokrat si mimo fseku :?
LEP DAN
Igor
Uporabniški avatar
Regan 1975
Začetnik
Začetnik
Prispevkov: 5
Pridružen: 24.01.2014, 17:42
Kraj: NA PRIMORSKI STRANI LUKNJE

Re: Obnova postaje Divača

Odgovor Napisal/-a Regan 1975 »

Lovci na dizle, pripravite se, drugega in tretjega Februarja bo grmelo po Bohinjki. Potrjeno štirje pari vlakov na dan z doprego po obvozu Sežana-Jesenice-Sežana. :lol: Aleluja :pope, Nurmi, uslišali so naju, upam, da ne bo to prvič in zadnjič. =D>
Jimmy
napajalc
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 339
Pridružen: 14.03.2008, 15:54

Re: Obnova postaje Divača

Odgovor Napisal/-a napajalc »

mateja napisal/-a:@napajalc, mislim, da se nisva razumela.

Moj komentar se je nanašal na ne-obvoz čez Gorico, ne pa na obnovitvena dela v Divači. Ker kakor berem tukaj, ne le, da bohinjko zanemarjajo in so ji praktično ukinili ves tovorni promet, še takrat, ko bi jo lahko izkoristili kot obvoz, vlaki stojijo ali pa so odpovedani. V tem kontekstu sem omenila obveščanje medijev, ker je to potrata davkoplačevalskega denarja, če se infrastrukture, ki obstaja, ne izkoristi in se raje ovira tovorni promet (kar je spet potrata denarja).
Mia Culpa...res me je zaneslo in sm mem useku kot je rekel Igor.
Uporabniški avatar
igor72
Mojster
Mojster
Prispevkov: 4637
Pridružen: 28.09.2005, 17:07
Kraj: Primorje

Re: Obnova postaje Divača

Odgovor Napisal/-a igor72 »

Regan 1975 napisal/-a:Lovci na dizle, pripravite se, drugega in tretjega Februarja bo grmelo po Bohinjki. Potrjeno štirje pari vlakov na dan z doprego po obvozu Sežana-Jesenice-Sežana. :lol: Aleluja :pope, Nurmi, uslišali so naju, upam, da ne bo to prvič in zadnjič. =D>
Čestitke za prvi prispevek....in to kakšen =D>

holding si vidu...zima je prišla, vlaki na bohinjko....ko bi se vsaj, leto po začetku poznalo [-o<
Zadnjič spremenil igor72, dne 24.01.2014, 21:30, skupaj popravljeno 1 krat.
LEP DAN
Igor
mateja
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 268
Pridružen: 03.12.2008, 18:42

Re: Obnova postaje Divača

Odgovor Napisal/-a mateja »

napajalc napisal/-a:
mateja napisal/-a:@napajalc, mislim, da se nisva razumela.

Moj komentar se je nanašal na ne-obvoz čez Gorico, ne pa na obnovitvena dela v Divači. Ker kakor berem tukaj, ne le, da bohinjko zanemarjajo in so ji praktično ukinili ves tovorni promet, še takrat, ko bi jo lahko izkoristili kot obvoz, vlaki stojijo ali pa so odpovedani. V tem kontekstu sem omenila obveščanje medijev, ker je to potrata davkoplačevalskega denarja, če se infrastrukture, ki obstaja, ne izkoristi in se raje ovira tovorni promet (kar je spet potrata denarja).
Mia Culpa...res me je zaneslo in sm mem useku kot je rekel Igor.
Nič hudega :D

Glavno, da je izid dober. Mogoče so pa brali "grožnje" z mediji tukaj ... Nikoli ne veš ...
holding
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1799
Pridružen: 30.12.2006, 13:03

Re: Obnova postaje Divača

Odgovor Napisal/-a holding »

...matr... #-o ...a tolk tale forum zaleže... =D> ...ne morm verjamt....
Uporabniški avatar
Tono
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 4017
Pridružen: 13.05.2007, 15:44
Kraj: Ptuj

Re: Obnova postaje Divača

Odgovor Napisal/-a Tono »

Mislim, da je tudi ta forum zgolj en stric iz ozadja :)
Dosta je više ćumura, prelazimo na jeftinu naftu!
Uporabniški avatar
Nurmi
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3041
Pridružen: 16.09.2009, 17:12

Re: Obnova postaje Divača

Odgovor Napisal/-a Nurmi »

Za forumom se skrivajo pingvini iz Kolodvorske.V glavnem misija nemogoče končana.Čeprav je potrebno včasih narediti iz sebe bedaka,smo zmagali.Sicer le bitko ampak začetek je.Igorju in Dimitriju polno užitkov na Reganih ta vikend.Bom mislil na vas in vaših 20km/h,ko se bom vozil v Franciji s TGV-jem 300+. :P
Osnovni problem na svetu je v tem,da so budale preveč samozavestne in pametni vedno v dilemi!
loparček
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 82
Pridružen: 11.02.2011, 0:47

Re: Obnova postaje Divača

Odgovor Napisal/-a loparček »

holding napisal/-a:...matr... #-o ...a tolk tale forum zaleže... =D> ...ne morm verjamt....
:pc2
Uporabniški avatar
igor72
Mojster
Mojster
Prispevkov: 4637
Pridružen: 28.09.2005, 17:07
Kraj: Primorje

Re: Obnova postaje Divača

Odgovor Napisal/-a igor72 »

Ko ga je še zadnjič pobelil sneg.......danes gre v zgodovino :pope
Slika
LEP DAN
Igor
Uporabniški avatar
mkx
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 4117
Pridružen: 20.03.2011, 9:03
Kraj: Dolenjska

Re: Obnova postaje Divača

Odgovor Napisal/-a mkx »

Morda je bilo to že kje vprašano in tudi odgovorjeno ... pa vendarle: na zgornji fotografiji se dobro vidi, da je most zgrajen dvodelno, vsak obok posebej. Kateri del (ožji ali širši) je bil originalni in kateri je bil dograjen naknadno? Glede na izgled bi rekel, da je bil originalno dvo-tirni in so (na fotografiji) levi del dodali kasneje. Kdaj?
LP, Metod
Uporabniški avatar
igor72
Mojster
Mojster
Prispevkov: 4637
Pridružen: 28.09.2005, 17:07
Kraj: Primorje

Re: Obnova postaje Divača

Odgovor Napisal/-a igor72 »

mkx napisal/-a:Morda je bilo to že kje vprašano in tudi odgovorjeno ... pa vendarle: na zgornji fotografiji se dobro vidi, da je most zgrajen dvodelno, vsak obok posebej. Kateri del (ožji ali širši) je bil originalni in kateri je bil dograjen naknadno? Glede na izgled bi rekel, da je bil originalno dvo-tirni in so (na fotografiji) levi del dodali kasneje. Kdaj?
Res je original dvotirni, tistega malega so zraven naredili taljani.....kdaj ne vem.
LEP DAN
Igor
541
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3417
Pridružen: 16.11.2005, 22:01

Re: Obnova postaje Divača

Odgovor Napisal/-a 541 »

Torej rušijo nadvoz kljub malo neprijaznemu vremenu? Torej proga bi bila danes in jutri do 19. ure v vsakem primeru zaprta, pa je žled ali ne ...
stjepan
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 598
Pridružen: 20.02.2009, 21:17

Re: Obnova postaje Divača

Odgovor Napisal/-a stjepan »

541 napisal/-a:Torej rušijo nadvoz kljub malo neprijaznemu vremenu? Torej proga bi bila danes in jutri do 19. ure v vsakem primeru zaprta, pa je žled ali ne ...
V Divači je zelo prijazno vreme, danes okoli poldne je bilo +8°C (u Kopru mimogrede +16°C), res pa je da dežuje. Če ne bi bilo žledu, bi se rušenje pričelo jutri ...
Odgovori