Zmanjšanje frekvence ICS vlakov

Splošna debata okoli železnice oziroma kar ne paše pod ostale kategorije.
Odgovori
Uporabniški avatar
ICE
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 308
Pridružen: 02.01.2013, 10:36

Zmanjšanje frekvence ICS vlakov

Odgovor Napisal/-a ICE »

Opazil sem, da je na progi Ljubljana-Maribor zmanjšala frekfrenca ICS vlakov na le nekajkrat dnevno, se je pa obenem povečala frekfrenca IC (Inter City) vlakov. Ali Slovenske Železnice razmišlajo o ukinitvi ICSov v prihodnjosti?
By InterCity Express
Ljubitelj
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 4762
Pridružen: 09.12.2006, 18:34

Re: Zmanjšanje frekfrence ICS vlakov

Odgovor Napisal/-a Ljubitelj »

Opazil sem, da je na progi Ljubljana-Maribor zmanjšala frekfrenca ICS vlakov na le nekajkrat dnevno, se je pa obenem povečala frekfrenca IC (Inter City) vlakov. Ali Slovenske Železnice razmišlajo o ukinitvi ICSov v prihodnjosti?
Trenutno ni v voznem redu do junija 2017 nobenega ICS vlaka. Po juniju pa ne pozabi, da eden vozi v MS. definitivno je pa ukinjen tisti b nemogoči uri 5:45 iz LJ.

LPL.
cokla
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 11516
Pridružen: 10.08.2007, 21:50
Kraj: ob levem bregu Save

Re: Zmanjšanje frekfrence ICS vlakov

Odgovor Napisal/-a cokla »

Ljubitelj napisal/-a:
Opazil sem, da je na progi Ljubljana-Maribor zmanjšala frekfrenca ICS vlakov na le nekajkrat dnevno, se je pa obenem povečala frekfrenca IC (Inter City) vlakov. Ali Slovenske Železnice razmišlajo o ukinitvi ICSov v prihodnjosti?
Trenutno ni v voznem redu do junija 2017 nobenega ICS vlaka. Po juniju pa ne pozabi, da eden vozi v MS.definitivno je pa ukinjen tisti b nemogoči uri 5:45 iz LJ.

LPL.
Kje si pa to prebral?
Zakaj dekleta povesijo oči, ko jim rečeš: "Ljubim te"?

Da bi videle, če je res !

( Regis Houser )
TGV Lyria
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 2561
Pridružen: 24.03.2008, 20:13
Kraj: Baška grapa

Re: Zmanjšanje frekfrence ICS vlakov

Odgovor Napisal/-a TGV Lyria »

cokla napisal/-a:
Ljubitelj napisal/-a:
Opazil sem, da je na progi Ljubljana-Maribor zmanjšala frekfrenca ICS vlakov na le nekajkrat dnevno, se je pa obenem povečala frekfrenca IC (Inter City) vlakov. Ali Slovenske Železnice razmišlajo o ukinitvi ICSov v prihodnjosti?
Trenutno ni v voznem redu do junija 2017 nobenega ICS vlaka. Po juniju pa ne pozabi, da eden vozi v MS.definitivno je pa ukinjen tisti b nemogoči uri 5:45 iz LJ.

LPL.
Kje si pa to prebral?
Po juniju ga ni več - ostaja IC 512.
Ne vem pa zakaj bi bil to vlak ob nemogoči uri. Za tiste ki bi radi dovolj zgodaj prišli v Maribor je odličen...
Ljubitelj
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 4762
Pridružen: 09.12.2006, 18:34

Re: Zmanjšanje frekfrence ICS vlakov

Odgovor Napisal/-a Ljubitelj »

Trenutno ni v voznem redu do junija 2017 nobenega ICS vlaka. Po juniju pa ne pozabi, da eden vozi v MS.definitivno je pa ukinjen tisti b nemogoči uri 5:45 iz LJ.
Po mojih izkušnjah je bil vedno zelo slabo zaseden, kljub 50% popustu za ta vlak.

LPL
Uporabniški avatar
ICE
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 308
Pridružen: 02.01.2013, 10:36

Re: Zmanjšanje frekvence ICS vlakov

Odgovor Napisal/-a ICE »

Imam še eno vprašanje in sicer z čim se pa sedaj vozijo IC (Inter City) vlaki med Ljubljano in Mariborom?
By InterCity Express
Odgovori