711

Debata okoli voznega parka
Odgovori
NK Maribor
Začetnik
Začetnik
Prispevkov: 2
Pridružen: 08.11.2015, 11:18

Re: 711

Odgovor Napisal/-a NK Maribor »

grega napisal/-a:Zdravo
Na katerih relacijah(vlakih) se vozi redno Zelenc?
Približno tri tedne nazaj sem se z njim peljal na relaciji Maribor - Ormož (RG 640), vendar ne vem, ali je bila to bolj izjema kot pravilo.
grega
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1618
Pridružen: 12.09.2006, 17:29
Kraj: Štajerska
Kontakt:

Re: 711

Odgovor Napisal/-a grega »

cokla napisal/-a:
grega napisal/-a:Zdravo
Na katerih relacijah(vlakih) se vozi redno Zelenc?
Redno še do počitnic na relaciji Ljubljana-Hodoš-Ljubljana.....dokaj redno na relaciji Ljubljana - Ivančna Gorica-Ljubljana ( zjutraj) in Ljubljana - Jarše, Ljubljana - Domžale in Ljubljana - Kamnik (regionalni) popoldne.

Med vikendom do konca meseca tudi Ljubljana - Pula - Ljubljana.

Hvala :)
TGV Lyria
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 2559
Pridružen: 24.03.2008, 20:13
Kraj: Baška grapa

Re: 711

Odgovor Napisal/-a TGV Lyria »

cokla napisal/-a:
grega napisal/-a:Zdravo
Na katerih relacijah(vlakih) se vozi redno Zelenc?
Redno še do počitnic na relaciji Ljubljana-Hodoš-Ljubljana.....dokaj redno na relaciji Ljubljana - Ivančna Gorica-Ljubljana ( zjutraj) in Ljubljana - Jarše, Ljubljana - Domžale in Ljubljana - Kamnik (regionalni) popoldne.

Med vikendom do konca meseca tudi Ljubljana - Pula - Ljubljana.
Potem pa celo poletje vsak dan Hrpelje-Kozina - Pula - Hrpelje-Kozina (zveza iz Ljubljane/Maribora/Budimpešte z RG 1605/4).
Uporabniški avatar
igor72
Mojster
Mojster
Prispevkov: 4636
Pridružen: 28.09.2005, 17:07
Kraj: Primorje

Re: 711

Odgovor Napisal/-a igor72 »

TGV Lyria napisal/-a:
Potem pa celo poletje vsak dan Hrpelje-Kozina - Pula - Hrpelje-Kozina (zveza iz Ljubljane/Maribora/Budimpešte z RG 1605/4).
Letos motornik štarta/konča iz Divače :wink:
LEP DAN
Igor
TGV Lyria
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 2559
Pridružen: 24.03.2008, 20:13
Kraj: Baška grapa

Re: 711

Odgovor Napisal/-a TGV Lyria »

igor72 napisal/-a:
TGV Lyria napisal/-a:
Potem pa celo poletje vsak dan Hrpelje-Kozina - Pula - Hrpelje-Kozina (zveza iz Ljubljane/Maribora/Budimpešte z RG 1605/4).
Letos motornik štarta/konča iz Divače :wink:
Vsako leto drugače... Predlani Sežana, lani Hrpelje, letos spet Divača...
cokla
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 11516
Pridružen: 10.08.2007, 21:50
Kraj: ob levem bregu Save

Re: 711

Odgovor Napisal/-a cokla »

igor72 napisal/-a:
TGV Lyria napisal/-a:
Potem pa celo poletje vsak dan Hrpelje-Kozina - Pula - Hrpelje-Kozina (zveza iz Ljubljane/Maribora/Budimpešte z RG 1605/4).
Letos motornik štarta/konča iz Divače :wink:

Vendar strojni v/iz Kozine...ali je prestop v Divači?
Zakaj dekleta povesijo oči, ko jim rečeš: "Ljubim te"?

Da bi videle, če je res !

( Regis Houser )
Uporabniški avatar
Regan 664
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3625
Pridružen: 24.01.2006, 16:23

Re: 711

Odgovor Napisal/-a Regan 664 »

Vlak 1605 Divača prihod 07.43, odhod 07.45
Kozina prihod 07.57, odhod 07.59
Vlak 1272 štarta v Divači 7:52, postanek še v kozini 8:03-8:04

obratna smer

Vlak 1604
Hrpelje-Kozina 20.48 20.50
Divača 21.02 21.07

Vlak 1273
Hrpelje-Kozina 20.40 20.42
Divača 20.54

Se pravi možnosti po veljavnem VR so tako v Divači, kot tudi na Kozini...
Uporabniški avatar
igor72
Mojster
Mojster
Prispevkov: 4636
Pridružen: 28.09.2005, 17:07
Kraj: Primorje

Re: 711

Odgovor Napisal/-a igor72 »

Lani je vozil iz Sežane, kar je bil totalen nesmisel, leta prej pa iz Kozine, kar tudi ni blo logično (odkar je končala klasika)....ker pa se je urejala postaja v Divači, ni bilo smiselno riniti še s prestopom v tistem delovišču....sedaj ko je vse urejeno, pa so zadevo postavili na svoje mesto :thumbupl =D>

Torej letos: motornik začne, in konča, svojo pot v Divači, prestop pa je možen tudi še v Kozini :mrgreen:
LEP DAN
Igor
cokla
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 11516
Pridružen: 10.08.2007, 21:50
Kraj: ob levem bregu Save

Re: 711

Odgovor Napisal/-a cokla »

igor72 napisal/-a:Lani je vozil iz Sežane, kar je bil totalen nesmisel, leta prej pa iz Kozine, kar tudi ni blo logično (odkar je končala klasika)....ker pa se je urejala postaja v Divači, ni bilo smiselno riniti še s prestopom v tistem delovišču....sedaj ko je vse urejeno, pa so zadevo postavili na svoje mesto :thumbupl =D>

Torej letos: motornik začne, in konča, svojo pot v Divači, prestop pa je možen tudi še v Kozini :mrgreen:
Bravo za SŽPP...

V soboto greš v Pulo?
Zakaj dekleta povesijo oči, ko jim rečeš: "Ljubim te"?

Da bi videle, če je res !

( Regis Houser )
Uporabniški avatar
igor72
Mojster
Mojster
Prispevkov: 4636
Pridružen: 28.09.2005, 17:07
Kraj: Primorje

Re: 711

Odgovor Napisal/-a igor72 »

cokla napisal/-a:
V soboto greš v Pulo?
Ne, verjetno do dopusta nič...pol pa upam da čimveč 8)
LEP DAN
Igor
TGV Lyria
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 2559
Pridružen: 24.03.2008, 20:13
Kraj: Baška grapa

Re: 711

Odgovor Napisal/-a TGV Lyria »

igor72 napisal/-a:Lani je vozil iz Sežane, kar je bil totalen nesmisel...
Ne vem zakaj nesmisel, šlo se je za povezavo iz Nove Gorice do Pule s samo enim prestopom, vlak je imel zvezo z goriškim 4201.
Uporabniški avatar
mkx
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 4113
Pridružen: 20.03.2011, 9:03
Kraj: Dolenjska

Re: 711

Odgovor Napisal/-a mkx »

TGV Lyria napisal/-a:... šlo se je za povezavo iz Nove Gorice do Pule s samo enim prestopom....
Če sem zloben: ali se "s samo enim prestopom" na naša na enega potnika, ki je lani prestopil? :mrgreen:
LP, Metod
TGV Lyria
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 2559
Pridružen: 24.03.2008, 20:13
Kraj: Baška grapa

Re: 711

Odgovor Napisal/-a TGV Lyria »

mkx napisal/-a:
TGV Lyria napisal/-a:... šlo se je za povezavo iz Nove Gorice do Pule s samo enim prestopom....
Če sem zloben: ali se "s samo enim prestopom" na naša na enega potnika, ki je lani prestopil? :mrgreen:
V bistvu sploh ni bilo lani, ampak predlani (2016). In ne, ni vozil prazen. 2x sem se peljal (veza iz Kopra) in je bilo kar nekaj potnikov iz Pule naprej v Novo Gorico.
Uporabniški avatar
igor72
Mojster
Mojster
Prispevkov: 4636
Pridružen: 28.09.2005, 17:07
Kraj: Primorje

Re: 711

Odgovor Napisal/-a igor72 »

TGV Lyria napisal/-a:
V bistvu sploh ni bilo lani, ampak predlani (2016). In ne, ni vozil prazen. 2x sem se peljal (veza iz Kopra) in je bilo kar nekaj potnikov iz Pule naprej v Novo Gorico.
Anti bom ja vedel sa sem ga LANI, 2017, vozil iz/v Sežano!!
Popoln nesmisel, ker :
Ko sem zjutraj prišel strojni iz Divače je ravno izvažal desiro iz Opčin, ki je imel vezo tudi iz Gorice
Ko sem zvečer pripeljal v Sežano, je Goricjan čakal še skoraj pol ure na desiroja iz Ljubljane
...in ta dva vlaka bosta tudi letos veza za mercedeza iz/do Divače, oziroma klasiko iz/do Kopra.
Tako da veza za Gorico je že bila, kljub mercedezu, in tudi letos bo, samo se ne bomo vozili v prazno 2x v enem dnevu, predvsem zaradi sprevodnika :wink:
LEP DAN
Igor
TGV Lyria
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 2559
Pridružen: 24.03.2008, 20:13
Kraj: Baška grapa

Re: 711

Odgovor Napisal/-a TGV Lyria »

igor72 napisal/-a:
TGV Lyria napisal/-a:
V bistvu sploh ni bilo lani, ampak predlani (2016). In ne, ni vozil prazen. 2x sem se peljal (veza iz Kopra) in je bilo kar nekaj potnikov iz Pule naprej v Novo Gorico.
Anti bom ja vedel sa sem ga LANI, 2017, vozil iz/v Sežano!!
Popoln nesmisel, ker :
Ko sem zjutraj prišel strojni iz Divače je ravno izvažal desiro iz Opčin, ki je imel vezo tudi iz Gorice
Ko sem zvečer pripeljal v Sežano, je Goricjan čakal še skoraj pol ure na desiroja iz Ljubljane
...in ta dva vlaka bosta tudi letos veza za mercedeza iz/do Divače, oziroma klasiko iz/do Kopra.
Tako da veza za Gorico je že bila, kljub mercedezu, in tudi letos bo, samo se ne bomo vozili v prazno 2x v enem dnevu, predvsem zaradi sprevodnika :wink:
Čakaj...
Hočeš reči, da lani vlak iz Pule NI imel veze iz Kopra (1604) oziroma je odpeljal prej iz Kozine proti Sežani, kot je Koprčan pripeljal?
Kajti veza je šla prek Divače, in to smo se enkrat tako fajn zafrknili, ko smo izstopili v Kozini iz 1604 in puljskega vlaka ni bilo od nikoder... So morali priti iz Gorice nas z avtom iskat.
Odgovori