Vici, šale .... part III

Humor in bedarije so pol zdravja :)
Odgovori
janezb
Vajenec
Vajenec
Prispevkov: 21
Pridružen: 18.12.2012, 12:10
Kontakt:

Re: Vici, šale .... part III

Odgovor Napisal/-a janezb »

Mož in žena, poročena že vrsto let, sedita na kavču.
Nenadoma mož vpraša: »Kolikokrat si me doslej prevarala?«
Tišina.
Mož slabe volje malo glasneje: »No, povej mi, kolikokrat si me prevarala?«
Žena: »Kaj se dereš, ko štejem!«

=D>

internet of things draas software defined network varnostno kopiranje mrežna stikala shranjevanje v oblaku meraki načrtovanje omrežjaizobraževanje cisco sdn IoT varnost omrežja brezžična omrežja postavitev omrežja erp informacijska varnost omrežje SOC vzdrževanje liposukcija odstranjevanje znamenj operacija nosu povečanje dojk blefaroplastika labioplastika korekcija ušesporočna agencija poročni ples poročni šopek vse za poroko poročni prstani poroka poročna darila prostor za poroko poročne lokacije poročna fotografija civilna poroka glasba na poroki organizacija porok ohcet poročno potovanje poročna torta postelje otroški vozički avtosedež jedilne garniture vzglavniki ležišča jogi triglav skladi skladi zlato tečajnica delnice vzajemni skladi triglav skladi tečajnica varčevanje vzajemni skladi tečajnica skladi tečajnica tečajnica skladov kako varčevati vlaganje investicijski skladi tečajnica vzajemnih skladov varčevanje denarja naložbe finančni svetovalec varčevanje za pokojnino vzajemni sklad varčevanje v skladih varčevalni načrt upravljanje premoženja triglav vzajemni skladi tečajnica vzajemni skladi vlaganje v sklade žar na oglje posteljnina vrtne garniture vzmetnice kopalnica zapestnice nakit napoleon žar hitri kredit varcevanje depozit banka kuhinje kuhinja vgradne kuhinje blok kuhinje mini kuhinje izris kuhinje šumenje v ušesih podancice pms baldrijan holesterol ameriški slamnik ameriški slamnik kandida depresija pegasti badelj pegasti badelj poceni gume žarnice poslovna darila jakne majice vedeževanje marketinška agencija oblikovanje spletnih strani marketing automation vsebinski marketing inbound marketing Google oglaševanje spletno oglaševanje lead generation kredit krediti verižice prstani poceni porocni prstani uhani davcne blagajne avtodeli avto deli strešni kovcki nosilec za kolo predstave
terantino
Poznavalec
Poznavalec
Prispevkov: 18
Pridružen: 14.03.2010, 9:14

Re: Vici, šale .... part III

Odgovor Napisal/-a terantino »

Veseli pijanček

Včeraj sem se ga malo nacukal. Kako zdaj domov? Taxija ni…
Dobim idejo: V sosednjem lokalu je Picerija. Grem tja, naročim pico na moj naslov in vprašam koliko stane dostava…
50 centov mi odgovorijo.
Čez 15 minut vidim dostavljalca pic, ko nese pico proti avtu in ga vprašam, če me lahko pelje zraven.
Seveda…
Prideva do naslova dostave, plačam pico in se mu zahvalim.
Za 0,50€ se še nikoli nisem peljal 10 Km…
Pico sem pa tudi z veseljem pojedel, ker sem bil lačen. ;-)
[URL=https://matchnow.life]Free relationships without drama and obligations.[/URL]
Uporabniški avatar
Tin€
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3866
Pridružen: 25.05.2006, 22:52
Kontakt:

Re: Vici, šale .... part III

Odgovor Napisal/-a Tin€ »

Citat iz današnje objave na Siolu:

"Ne le med Divačo in Koprom, drugi tir tudi med Ljubljano in novim Terminalom Stegne
Prihod svetovnega tehnološkega velikana v ta turistično (in sicer) ne najbolj privlačen del slovenske prestolnice bo prinesel koristi tudi za prometno povezanost te industrijske cone in Ljubljane v celoti.

"Investitor pričakuje gradnje manjšega logističnega terminala v Stegnah ter gradnjo drugega tira od bodoče multimodalne postaje Terminal Stegne do središča Ljubljane, kjer bi se potem navezalo na dvotirno progo do Divače in naprej do Kopra (ki še nima dvotirne proge)," smo lahko slišali iz virov blizu omenjenega nepremičninskega nakupa.

Multimodalni Terminal Stegne bo poleg tovornega dela obsegal tudi potniški terminal, od koder bo nova hitra železnica zagotavljala dolgo pričakovano povezavo slovenske prestolnice z njenim letališčem, ki v času večine jutranjih odhodov letal in vseh večernih prihodov letal nima nobene redne povezave z javnim prevozom.

Gradnjo naj bi prevzelo isto kitajsko podjetje, ki na Hrvaškem gradi most na polotok Pelješac, ki so ga sicer oblikovali slovenski arhitekti. Prvo vožnjo potniškega vlaka med Terminalom Stegne in Letališčem Jožeta Pučnika, kjer bo na nekaterih odsekih vlak peljal celo 160 kilometrov na uro, lahko pričakujemo prvega aprila naslednje leto."
konec citata.

Da se kdo ne bo veselil prehitro, današnji datum je... in temu primerna je tudi verodostojnost zgornjega citata.
Tine
janezb
Vajenec
Vajenec
Prispevkov: 21
Pridružen: 18.12.2012, 12:10
Kontakt:

Re: Vici, šale .... part III

Odgovor Napisal/-a janezb »

Študent na zagovoru fizike

Pride študent na zagovor fizike in mu profesor postavi vprašanje:
»Kaj bi naredil, če bi bil na vlaku in bi bilo v vagonu 32 stopinj?«
Študent brez pomisleka odgovori: »odprl bi okno!«
Nato pa profesor nadaljuje: »Soba v vagonu je velika 8m2, okno 1m2, temperatura je 32 stopinj, koliko časa bi rabil da bi ohladil vagon?«
Študentu nič jasno in odide od zagovora.
Pride naslednji študent in isto vprašanje:
»Kaj bi naredil, če bi bil na vlaku in bi bilo v vagonu 32 stopinj?«
Študent mu odgovori: »slekel bi srajco!«
Profesor nadaljuje: »kaj če bi bilo še bolj vroče?«
»Slekel bi se do spodnjih hlač!«
Profesor še vedno ni dobil želenega odgovora in nadaljuje:
»Torej bilo bi zelo vroče, ti v spodnjih hlačah zraven pa dva geja, kaj bi naredil, da ti ne bi bilo vroče?«
Študent pa mu odgovori:«Naj bo notri pet nagih gejev, ampak tistega okna pa ne bom nikoli odprl!!!«

krožniki kozarec plastični kozarci plastični krožniki biološki odpadki zabojnik za biološke odpadke kompostnik ožemalnik citrusov vrč za vodo revma revmatoidni artritis vnetje sklepov kavni avtomati za podjetja najem avtomata za kavo kava kavni avtomat avtomat avtomat za kavo stanovanjski kredit za mlade hitri gotovinski kredit hitri kredit za nekomitente najugodnejši krediti kredit takoj na položnice gotovinski kredit gotovinski krediti zamenjava banke informativni izračun kredita obročna Visa electron kredit za sp gotovinsko posojilo gotovinsko posojilo takoj električno ogrevanje toplotne črpalke klimatske naprave internet of things draas software defined network varnostno kopiranje mrežna stikala shranjevanje v oblaku meraki načrtovanje omrežja izobraževanje cisco sdn IoT varnost omrežja brezžična omrežja postavitev omrežja erp informacijska varnost omrežje SOC vzdrževanje liposukcija odstranjevanje znamenj operacija nosu povečanje dojk blefaroplastika labioplastika korekcija ušes postelje otroški vozički avtosedež jedilne garniture vzglavniki ležišča jogi triglav skladi skladi zlato tečajnica delnice vzajemni skladi triglav skladi tečajnica varčevanje vzajemni skladi tečajnica skladi tečajnica tečajnica skladov kako varčevati vlaganje investicijski skladi tečajnica vzajemnih skladov varčevanje denarja naložbe finančni svetovalec varčevanje za pokojnino vzajemni sklad varčevanje v skladih varčevalni načrt upravljanje premoženja triglav vzajemni skladi tečajnica vzajemni skladi vlaganje v sklade posteljnina vrtne garniture vzmetnice kopalnica zapestnice nakit šumenje v ušesih podancice pms baldrijan holesterol ameriški slamnik ameriški slamnik kandida depresija pegasti badelj poceni gume žarnice poslovna darila jakne majice vedeževanje marketinška agencija oblikovanje spletnih strani marketing automation vsebinski marketing inbound marketing Google oglaševanje spletno oglaševanje lead generation verižice prstani poceni porocni prstani uhani davčne blagajne avtodeli avto deli strešni kovcki nosilec za kolo predstave
Uporabniški avatar
Tonka
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 150
Pridružen: 18.12.2016, 19:03
Kraj: Ljubljana

Re: Vici, šale .... part III

Odgovor Napisal/-a Tonka »

Mujo se vrne iz Nemčije.
Haso ves navdušen :"Mujo, kako se kaže dođi vamo na njemački?"
Mujo(kaže z rokami proti sebi) :"Komme, komme!"
Haso :"A kako se kaže odi tamo?"
Mujo : "Pa ideš tamo i kažeš -komme, komme!"
Haso : "Huh, težak je ovaj njemački, treba puno da se hoda."
janezb
Vajenec
Vajenec
Prispevkov: 21
Pridružen: 18.12.2012, 12:10
Kontakt:

Re: Vici, šale .... part III

Odgovor Napisal/-a janezb »

Še en star: Gorenjec pelje svoje dekle na zmenek. Sprehajata se po mestu in prideta do pekarne, nakar dekle vzklikne:”Joooooj, kako lepo diši!”
pa ji odgovori Gorenjec:”Če boš pridna, te bom še enkrat pripeljal mimo.”

cnc CNC BEARBEITUNG TIEFBOHRUNGEN 5D BEARBEITUNG cnc fertigung formrahmen otroški vozički slike družabne igre otroški bazeni igrače za otroke elektronska varuška lego kocke previjalna komoda otroški avtosedeži otroška posteljica igralne podloge otroški sedež za kolo revma revmatoidni artritis vnetje sklepov kavni avtomati za podjetja najem avtomata za kavo kava kavni avtomat avtomat avtomat za kavo stanovanjski kredit za mlade hitri gotovinski kredit hitri kredit za nekomitente najugodnejši krediti kredit takoj na položnice gotovinski kredit gotovinski krediti zamenjava banke informativni izračun kredita obročna Visa electron kredit za sp gotovinsko posojilo gotovinsko posojilo takoj internet of things draas software defined network varnostno kopiranje mrežna stikala shranjevanje v oblaku meraki načrtovanje omrežja izobraževanje cisco sdn IoT varnost omrežja brezžična omrežja postavitev omrežja erp informacijska varnost omrežje SOC vzdrževanje postelje otroški vozički avtosedež jedilne garniture vzglavniki ležišča jogi triglav skladi skladi zlato tečajnica delnice vzajemni skladi triglav skladi tečajnica varčevanje vzajemni skladi tečajnica skladi tečajnica tečajnica skladov kako varčevati vlaganje investicijski skladi tečajnica vzajemnih skladov varčevanje denarja naložbe finančni svetovalec varčevanje za pokojnino vzajemni sklad varčevanje v skladih varčevalni načrt upravljanje premoženja triglav vzajemni skladi tečajnica vzajemni skladi vlaganje v sklade posteljnina vrtne garniture vzmetnice ležišča in posteljni podi zapestnice nakit šumenje v ušesih podančice pms baldrijan holesterol ameriški slamnik ameriški slamnik kandida depresija pegasti badelj poceni gume žarnice poslovna darila kapa s šiltom majice marketinška agencija oblikovanje spletnih strani marketing automation vsebinski marketing inbound marketing Google oglaševanje spletno oglaševanje lead generation verižice prstani poceni porocni prstani uhani davčne blagajne avtodeli avto deli strešni kovcki nosilec za kolo predstave kopalnice žar plise zavese
terantino
Poznavalec
Poznavalec
Prispevkov: 18
Pridružen: 14.03.2010, 9:14

Re: Vici, šale .... part III

Odgovor Napisal/-a terantino »

Nuna in vojak

Vojak priteče h nuni. Zadihan prosi: »Prosim, se lahko skrijem pod vaše krilo? Razložim pozneje…«
Nuna pristane. Trenutek za tem pritečeta dva vojaška policaja in vprašata nuno, ali je videla vojaka?
»Šel je v tisti smeri,« odgovori sveta sestra.
Ko sta policaja odšla, se vojak priplazi izpod nuninega podkrila, se ji zahvali in pojasni, da noče v Irak, na fronto.
Nuna odvrne, da ga povsem razume.
Vojak doda: »Upam, da nisem preveč predrzen, če rečem, da sem opazil, da imate čudovit par nog!«
Nuna odgovori: »Če bi pogledal malo višje, bi opazil tudi krasen par jajc – tudi jaz nočem v Irak!« :D :lol: :mrgreen:
[URL=https://matchnow.life]Free relationships without drama and obligations.[/URL]
terantino
Poznavalec
Poznavalec
Prispevkov: 18
Pridružen: 14.03.2010, 9:14

Re: Vici, šale .... part III

Odgovor Napisal/-a terantino »

Pride razjarjen dedc v gostilno z dvocevko in
zavpije: "Kdo je seksal z mojo ženo???!!!"
Eden iz množice: "Maš pa premal metkov'' ... !

:D :lol:
[URL=https://matchnow.life]Free relationships without drama and obligations.[/URL]
terantino
Poznavalec
Poznavalec
Prispevkov: 18
Pridružen: 14.03.2010, 9:14

Re: Vici, šale .... part III

Odgovor Napisal/-a terantino »

En pasji

Sin preprostih staršev iz manjše hribovske vasi je odšel študirat v Ameriko, nekega dne ugotovi, da je s cekini na tesnem.

Dolgo premišljuje in nato pokliče domov:
Ata si moreš misliti, da se bo pri nas v šoli začel tečaj za pse, kjer jih bodo učili govoriti!

Zajebavaš! Koliko pa to stane? se čudi ata.

Pošlji Rexa in 400 dolarjev, pa ga prijavim, kuje sin vroče železo.

Pes in denar sta prispela in nekaj časa je bil sin preskrbljen. Čez nekaj časa se denarnica spet sprazni in sin spet pokliče očeta.

Rex, blebeta in melje, da se ga ne da ustaviti, razloži očetu, ampak zamisli si, da se bo pri nas na faxu začel tečaj, kjer bodo pse učili brati!

Če ta pes že govori zakaj nebi še bral! je navdušen ata.

Odlično ata, pošlji 600 evrov in ga prijavim, mu zagotovi sin.

Na koncu šolskega leta mlademu učenjaku ne preostane drugega, kot da odide domov. Kaj pa zdaj? Razmisli da bi bilo dobro zakriti dokaze in proda psa!
Doma ga ata takoj vpraša: Kje imaš pa psa?

Uh ata, zamisli si. Danes sva med zajtrkom brala časopis in mu re čem danes greva pa domov. On pa lepo zloži časopis in reče: Me pa res zanima, če me bo stari spet vzel sabo, ko bo šel v gozd skakat po Boštjančičevi Magdi.....


Ata zardi in skoči sinu v besedo: Upam da si se ga znebil, hudiča gobezdavega!

Seveda, ata! :D :lol: 8)
[URL=https://matchnow.life]Free relationships without drama and obligations.[/URL]
terantino
Poznavalec
Poznavalec
Prispevkov: 18
Pridružen: 14.03.2010, 9:14

Re: Vici, šale .... part III

Odgovor Napisal/-a terantino »

Pivo

Kaj pa če damo cepivo v pivo in odpremo gostilne. V dveh dneh, bo cepljena cela Slovenija!

Zdravnik
Ne bi vas rad strašil, ampak zdravnik, ki vas bo čez 10 let operiral, sedaj doma dela on-line šolo, igra Play Station in je čips.

Domača naloga
No tko, domača naloga je narejena, jaz sem brez glasu, sin je oglušel, sosedi znajo pa vse na pamet.

Pfizer
Moramo verjeti v cepivo tovarne Pfizer. Oni so naredili viagro se pravi, če jim je uspelo dvigniti mrtve bodo pozdravili tudi žive.

Voda
Zjutraj sem iz napačne flaše malo cuknil. Pa je bila voda, namesto šnopsa. Skoraj sem se vsral, sem že mislil, da nimam vonja in okusa

Okuženi.
Situacija je resna! V vasi z 200 prebivalci, so jih 300 testiral. Evo danes dobil rezultate, vseh 500 je okuženih!

Jakna Wolt
Ugodno prodam jakno in dostavno torbo Wolt. Primerno za izhode po 21. uri.

Pošta
Pomembno obvestilo: Od ponedeljka, 19.10.2020 naprej vsi poštarji delamo od doma. Brali bomo vaša pisma. Če bo kaj pomembnega, vas pokličemo. Vaša Pošta.

Kredit
Jst se ne bojim korone, mam tolk kredita, da bi me iz banke pršli oživlat.

Zdravnikova vest
Iz UKC Ljubljana pozivajo vse, ki so si ogledali vsaj 5 sezon serije Zdravnikova vest, da se jutri javijo za delo

Šverc
Na meji prijeli dva migranta, ki sta švercala 6 Slovencev s Paga.

Top Shop
Leto 2020 je isto kot reklama za Top Shop: "Počakajte, to pa še ni vse"...

Korona Hrvaške
Novo v turistični ponudbi: Deset dni Korona Hrvaške
Paket vključuje:
-3 dni bivanja na Hrvaškem
-7 dni karantene v Sloveniji

Karantena
Moj cilj je bil, da v karanteni shujšam za 10 kilogramov. Ostalo mi jih je še 15.

Moški
Moški med korono smo ga res nasrkali. Prej so nam samo žene govorile kako in kaj, sedaj se je pa vmešala še vlada!

Vrtec
Berem mejl vrtca. Ni čisto jasno, ali gredo otroci v ponedeljek v vrtec, ali na fronto?

Dopust
Dopust v Grčiji, plan:
Odhod 15.6.
Karantena v Makedoniji 15.6.-28.6.
Karantena v Grčiji 29.6.-12.7.
Dopust 13.7.-20.7.
Karantena v Makedoniji 21.7.-3.8.
Karantena v Srbiji 4.8.-31.8.
1.9. vrnitev v službo)

Pranje rok
Od danes je konec s pranjem rok. Sem dobila račun za vodo, kot da vzrejam delfine …

Leto 1961
1961 je človek poletel v vesolje... 2020 človek doma dela masko iz gat... Kje smo zafrknili?

16 let
Spet se počutim kot pri 16ih. Spet imam dolge lase, bencin je poceni, a nikamor ne smem.

Kreganje
Ko se doma kregaš, je kot na koncertu: najprej najnovejše... potem pa še stari hiti...

Časopis Delo
Naslovnica v Delu 25.3.1980: Leta 2020 se bodo ljudje vozili z letečimi avtomobili in dopustovali na Marsu. Naslovnica v Delu 25.3.2020: Jutri pride kvas.

Pijančevanje
Včeraj sem se z ženo v karanteni tako napil, da sem jo na koncu vprašal za telefonsko...

Uspeh
"Koronavirusu je uspelo, kar ni nobeni ženski. Prekinil je vse športe, zaprl bare in zadržal vse moške doma."

Tašča
"Je rekel: Vse je za nekaj dobro ... tašča je iz druge občine."

Virusi
Zjutraj na prazen želodec vzameš nekaj sladkega, da se virusi zberejo. Potem spiješ eno črno kavo, da se jim stemni pred očmi. Potem eno žganje, da jih ubiješ.

Restavracija
Kolegica drugi: «Tolk so nas ustrašili s tem virusom, da ko grem v restavracijo, v wc-ju vrata odpiram s komolcem, pokrov na skretu dvigujem z nogo, s kolenom potegnem vodo, vrata zapiram z ramo in se vračam k mizi čez celo restavracijo – ko tam opazim, da nisem gor potegnila gat…


Rešujem svet!
Mama mi je ves čas govorila, da ne bo nič iz mene, če bom cele dneve poležaval v postelji. A poglejte me sedaj ... rešujem svet!

:D :lol:
[URL=https://matchnow.life]Free relationships without drama and obligations.[/URL]
TaHitri
Začetnik
Začetnik
Prispevkov: 9
Pridružen: 10.07.2021, 13:49

Re: Vici, šale .... part III

Odgovor Napisal/-a TaHitri »

Kako veš, da je vlak prečkal mejo med Slovenijo in Italijo? Neha škripat...
Fredi23
Poznavalec
Poznavalec
Prispevkov: 13
Pridružen: 19.07.2021, 11:44

Re: Vici, šale .... part III

Odgovor Napisal/-a Fredi23 »

Po lovu so vsi lovci dali 2 evra za slasten golaž, ki jim ga je pripravil kolega, le lovec Jaka ni nikoli dal prispevka, raje si je prinesel malico od doma. Nekoč po lovu so mu kolegi izmaknili iz suknjiča malico. Pol krajnske klobase so mu zamenjali z zamrznjenim pasjim iztrebkom in vrnili zavitek v žep suknjiča. Ko že vsi jedo golaž Jaka še vedno nemirno hodi okrog in kadi. Pa ga le eden od lovcev privoščljivo vpraša: “Kaj je s tabo Jaka, a ne boš danes nič malical?” “Saj bi, pa sem pol klobase dal pogreti v golaž, sedaj je pa kuhar ne najde!”
vidkrt
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 804
Pridružen: 05.08.2020, 20:33
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: Vici, šale .... part III

Odgovor Napisal/-a vidkrt »

A veste, od kod pride beseda basen?

Ko je še Medved zjutraj domov nabasan :berr2 :medic :berr
Fredi23
Poznavalec
Poznavalec
Prispevkov: 13
Pridružen: 19.07.2021, 11:44

Re: Vici, šale .... part III bet

Odgovor Napisal/-a Fredi23 »

janezb napisal/-a: 18.04.2019, 8:02 Študent na zagovoru fizike

Pride študent na zagovor fizike in mu profesor postavi vprašanje:
»Kaj bi naredil, če bi bil na vlaku in bi bilo v vagonu 32 stopinj?«
Študent brez pomisleka odgovori: »odprl bi okno!«
Nato pa profesor nadaljuje: »Soba v bet at home vagonu je velika 8m2, okno 1m2, temperatura je 32 stopinj, koliko časa bi rabil da bi ohladil vagon?«
Študentu nič jasno in odide od zagovora.
Pride naslednji študent in isto vprašanje:
»Kaj bi naredil, če bi bil na vlaku in bi bilo v vagonu 32 stopinj?«
Študent mu odgovori: »slekel bi srajco!«
Profesor nadaljuje: »kaj če bi bilo še bolj vroče?«
»Slekel bi se do spodnjih hlač!«
Profesor še vedno ni dobil želenega odgovora in nadaljuje:
»Torej bilo bi zelo vroče, ti v spodnjih hlačah zraven pa dva geja, kaj bi naredil, da ti ne bi bilo vroče?«
Študent pa mu odgovori:«Naj bo notri pet nagih gejev, ampak tistega okna pa ne bom nikoli odprl!!!«

krožniki kozarec plastični kozarci plastični krožniki biološki odpadki zabojnik za biološke odpadke kompostnik ožemalnik citrusov vrč za vodo revma revmatoidni artritis vnetje sklepov kavni avtomati za podjetja najem avtomata za kavo kava kavni avtomat avtomat avtomat za kavo stanovanjski kredit za mlade hitri gotovinski kredit hitri kredit za nekomitente najugodnejši krediti kredit takoj na položnice gotovinski kredit gotovinski krediti zamenjava banke informativni izračun kredita obročna Visa electron kredit za sp gotovinsko posojilo gotovinsko posojilo takoj električno ogrevanje toplotne črpalke klimatske naprave internet of things draas software defined network varnostno kopiranje mrežna stikala shranjevanje v oblaku meraki načrtovanje omrežja izobraževanje cisco sdn IoT varnost omrežja brezžična omrežja postavitev omrežja erp informacijska varnost omrežje SOC vzdrževanje liposukcija odstranjevanje znamenj operacija nosu povečanje dojk blefaroplastika labioplastika korekcija ušes postelje otroški vozički avtosedež jedilne garniture vzglavniki ležišča jogi triglav skladi skladi zlato tečajnica delnice vzajemni skladi triglav skladi tečajnica varčevanje vzajemni skladi tečajnica skladi tečajnica tečajnica skladov kako varčevati vlaganje investicijski skladi tečajnica vzajemnih skladov varčevanje denarja naložbe finančni svetovalec varčevanje za pokojnino vzajemni sklad varčevanje v skladih varčevalni načrt upravljanje premoženja triglav vzajemni skladi tečajnica vzajemni skladi vlaganje v sklade posteljnina vrtne garniture vzmetnice kopalnica zapestnice nakit šumenje v ušesih podancice pms baldrijan holesterol ameriški slamnik ameriški slamnik kandida depresija pegasti badelj poceni gume žarnice poslovna darila jakne majice vedeževanje marketinška agencija oblikovanje spletnih strani marketing automation vsebinski marketing inbound marketing Google oglaševanje spletno oglaševanje lead generation verižice prstani poceni porocni prstani uhani davčne blagajne avtodeli avto deli strešni kovcki nosilec za kolo predstave
Haha dober :) Tale je pa še "moj": Po izgubljeni nogometni tekmi je igralec stopil do sodnika. »Povejte mi, kako je ime vašemu psu?« »Mojemu psu? Saj sploh nimam psa!« »Neverjetno! Slep pa brez psa!«
Uporabniški avatar
Tonka
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 150
Pridružen: 18.12.2016, 19:03
Kraj: Ljubljana

Re: Vici, šale .... part III

Odgovor Napisal/-a Tonka »

TaHitri napisal/-a: 15.07.2021, 17:50 Kako veš, da je vlak prečkal mejo med Slovenijo in Italijo? Neha škripat...

Tole ni vic niti šala, ampak dejstvo. In velja tudi za mejo z Avstrijo ...
Odgovori