Srečanje foruma Vlaki.info

Humor in bedarije so pol zdravja :)
Uporabniški avatar
RisPo
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1023
Pridružen: 01.11.2006, 14:24

Srečanje foruma Vlaki.info

Odgovor Napisal/-a RisPo »

Kaj pravite o tem, da bi se dobili malo (po dopustih) in se malo še realno spoznali?
kondukter
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 931
Pridružen: 15.11.2005, 0:04
Kraj: Celje

Odgovor Napisal/-a kondukter »

Ideja ni slaba... :P \:D/
A karte so?!? Pa tačke s sedežev......prosim!
Nejc

Re: Srečanje foruma Vlaki.info

Odgovor Napisal/-a Nejc »

RisPo napisal/-a:Kaj pravite o tem, da bi se dobili malo (po dopustih) in se malo še realno spoznali?
Se strinjam s Kondijem! 8)

Hmm, kdo bo pa organizator?? :? :-k
Uporabniški avatar
N€jc
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 555
Pridružen: 14.10.2006, 18:00
Kraj: Gorenjska

Odgovor Napisal/-a N€jc »

Lepo bi se bilo spoznat. O tem sem se že pogovarjal z majstrom in tunelologom takrat ko smo majice dobivali. Nastane kar nekaj problemov, npr. lokacija srečanja (smo takorekoč iz cele Slovenije in je nerodno recimo za nekoga iz Prekmurja da pride (da ima željo pridet) na drug konec Slovenije na srečanje al kej podobnega), razen v Ljubljani, ki je nekako vsem približno enako oddaljena, tam pa nevem kje je kakšna taka lokacija (v primeru piknika). Potem še to, ali bi radi piknik, ali da se gre samo na pijačo oz. še kakšna druga možnost. Za začetek se mi zdi da nebi preveč komplicirali. Pa povejte še ostali svoje mnenje
:wink: .
Kdor nikdar ne začne, ne more nikdar končati.
Uporabniški avatar
AnejTS
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1141
Pridružen: 25.10.2005, 18:46
Kraj: Ptuj

Odgovor Napisal/-a AnejTS »

Jaz sem tudi zato.Najlepše bi bilo da se bi zbrali v LJ .Začetek pa naj bo vezan z prihodi vlakov iz vseh smeri, saj mislim da bo jih dosti prišlo z vlakom-vsaj jaz bi , ker v tem uživam kot pa v kakem avtu ali letalu :D:D:D
LP Anej
Nejc

Odgovor Napisal/-a Nejc »

AnejTS napisal/-a:Jaz sem tudi zato.Najlepše bi bilo da se bi zbrali v LJ .Začetek pa naj bo vezan z prihodi vlakov iz vseh smeri, saj mislim da bo jih dosti prišlo z vlakom-vsaj jaz bi , ker v tem uživam kot pa v kakem avtu ali letalu :D:D:D
Potem, kar sem jaz danes doživel, verjemi da bi raje vzel avto! :wink:

MMG: z letalom pa ne moreš priti v Ljubljano, razen na Brnik! :wink:
541
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3417
Pridružen: 16.11.2005, 22:01

Odgovor Napisal/-a 541 »

Po mojem najbolje, da se dobimo na pijači, ker z organizacijo piknika ne vem, kdo bi se ukvarjal, pa še potem nikoli ne veš, koliko ljudi pride. Jasno pa, da kdo, ki bi se želel udeležiti srečanja, ne bo mogel priti zaradi drugih obveznosti. Pa saj menda ne bo to prvo in zadnje srečanje? :-k

MMG, Nejc, kaj je pa bilo tako groznega? A si bil na 503? 8-[
Nejc

Odgovor Napisal/-a Nejc »

541 napisal/-a: MMG, Nejc, kaj je pa bilo tako groznega? A si bil na 503? 8-[
To ne, na 2259 so nas zadržal v Litiji skoraj uro!¨Potem pridemo v Savo, vidim na tiru 1 tovorni vlak z mopedom na čelu in đuro (se pravi je moral moped zakašlat nekaj :D) začnejo javljalniki nekaj težiti... :lol: Spet 20 minut zamude! Za povrh mi u Zidanem Mostu odpravi potnika za Celje, spet čakat pol ure, itd. :D

MMG: kaj je bilo pa s Pohorcem?
541
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3417
Pridružen: 16.11.2005, 22:01

Odgovor Napisal/-a 541 »

Podobno, samo z druge strani. :lol:

MMG, pa tukaj raje govorimo o srečanju. :oops:
Uporabniški avatar
Griffith
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1140
Pridružen: 03.04.2007, 14:42
Kraj: Škofja Loka
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Griffith »

Za začetek bi morda res bila najboljša samo pijača, kasneje če bi se obneslo pa piknik.
Bi pa tudi jaz prišel. Z veseljem. :)
Slika
Brižitka 363
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 2161
Pridružen: 17.08.2006, 8:57
Kraj: Brežice

Odgovor Napisal/-a Brižitka 363 »

Kolegi na hrvaškem forumu so imeli že kar nekaj srečanj, lahko bi jih tudi mi.
Uporabniški avatar
jure80
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1120
Pridružen: 08.06.2006, 20:59
Kraj: Ljubljana - Žalec

Odgovor Napisal/-a jure80 »

Brižitka 363 napisal/-a:Kolegi na hrvaškem forumu so imeli že kar nekaj srečanj, lahko bi jih tudi mi.
Res je, oni si tudi skupaj hodijo ogledovati trase sedanjih in nekdanjih prog oz.zanimivosti.
LP
Izidor
Uporabniški avatar
Regan 664
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3625
Pridružen: 24.01.2006, 16:23

Odgovor Napisal/-a Regan 664 »

In kje bi se srečali? Spet ta Ljubljana? Kaj pa če bi se v Kopru s pohorcem? Miro je pomoje takoj za!
Uporabniški avatar
RisPo
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1023
Pridružen: 01.11.2006, 14:24

Odgovor Napisal/-a RisPo »

Regan 664 napisal/-a:In kje bi se srečali? Spet ta Ljubljana? Kaj pa če bi se v Kopru s pohorcem? Miro je pomoje takoj za!
Miro... kaj pa ostali :P

Sicer pa si vzamemo eno garnituro, ali pa lokomotivo s kakšnim vagončkom in se podamo na pot, kakšen Dolfe ali pa hulk pa pele :D :twisted: :roll: 8)
Nejc

Odgovor Napisal/-a Nejc »

RisPo napisal/-a:
Regan 664 napisal/-a:In kje bi se srečali? Spet ta Ljubljana? Kaj pa če bi se v Kopru s pohorcem? Miro je pomoje takoj za!
Miro... kaj pa ostali :P

Sicer pa si vzamemo eno garnituro, ali pa lokomotivo s kakšnim vagončkom in se podamo na pot, kakšen Dolfe ali pa hulk pa pele :D :twisted: :roll: 8)
Nisi nič kaj boljš ko Miro! Do postaje maš 3 minute, pa hop na Pohorca!

Za najem vagona kaj šele grt. se pa ne splača! 60 nas tak nikol nebi pršlo na srečanje, kaj šele 150! :?
Odgovori