Čistoča

Humor in bedarije so pol zdravja :)
cokla
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 11516
Pridružen: 10.08.2007, 21:50
Kraj: ob levem bregu Save

Odgovor Napisal/-a cokla »

Dobro . Lepo , da nas je več , ki telovadimo z metlo in vrečkami polnimi smeti ,ki jih " pridelajo drugi . Upam , da nas bo več in se bo stanje izboljšalo .

ps. v tako skupino si se uvrstil sam , jaz pa sem pisal bolj nasplošno , če pa si razumel drugače pa - hulky oprosti
Uporabniški avatar
Dolfe
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 12687
Pridružen: 02.03.2006, 8:52
Kraj: Na cesti

Odgovor Napisal/-a Dolfe »

MMG, @cokla, malce poglej ZS. (zasebno sporočilo).

lp
LP, Dolfe
Pa zakwa glih jst?!!
milchy
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 5700
Pridružen: 11.09.2005, 17:48
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a milchy »

PRAZNA LUNA (MLAJ) Ponedeljek 13/ 8/ 2007 Ura: 01: 02: 06 ;)
Uporabniški avatar
igor72
Mojster
Mojster
Prispevkov: 4636
Pridružen: 28.09.2005, 17:07
Kraj: Primorje

Odgovor Napisal/-a igor72 »

hulk napisal/-a:.... To so stvari, ki mi grenijo delovni dan in ti mene kratko malo uvrstiš v skupino, ki dela svinjarijo. Bodi previden s takimi izjavami. ...metlo.
No no, Hulk tudi ti si mene "kratko malo uvrstil v to skupino"(in celo v sam vrh) kamor zagotovo ne spadam:
hulk napisal/-a: Ko se ti bo osebne kulture nabralo viška jo lahko začneš talat. Začni na PRIMORSKEM in nadaljuj na OBB. :evil:
....pa zaradi tega ne kričim, ampak mislim da je poanta Cokle predvsem kultura in ne "narodnost". :D
LEP DAN
Igor
Uporabniški avatar
hulk
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 599
Pridružen: 23.09.2005, 9:30
Kraj: Gorenjska

Odgovor Napisal/-a hulk »

Seveda je vse stvar posameznika in ne naroda ampak kot kaže je na teh področjih več posameznikov, ki ne pospravljajo kabin za sabo.
Zadnjič sem bil za trenutek pozitivno presenečen pri prevzemu lok. iz Primorske saj je bila kabina OK ampak, ko sem odprl omarico voznih redov je bilo v njej toliko časopisov, da jih v enem tednu nebi zmogel prebrati.
Zaklenjeno