Moja video sekcija

Železnica v gibljivah slikah.
Nejc

Moja video sekcija

Odgovor Napisal/-a Nejc »

Danes je moj CANON na vsak način želel videti, kako izgleda Pendolino pod košem... :lol: :lol:

Povezava na video

Zadnjič spremenil Nejc, dne 15.11.2007, 17:48, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
N€jc
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 555
Pridružen: 14.10.2006, 18:00
Kraj: Gorenjska

Odgovor Napisal/-a N€jc »

Ja hudiča, tole je blo pa izven rumene črte :lol: :lol:
Kdor nikdar ne začne, ne more nikdar končati.
Nejc

Odgovor Napisal/-a Nejc »

N€jc napisal/-a:Ja hudiča, tole je blo pa izven rumene črte :lol: :lol:
CANON je mel dovolilnico.. :-$ , jaz sem bil pa tak na drugem koncu Celja, ker sem cvikal, če bo CANON preživel.. :lol:
IC-Pohorje503

Odgovor Napisal/-a IC-Pohorje503 »

alo nejc!


zelo super kamero za ICS,bravo! :)

lp
parni lokomotivček
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 230
Pridružen: 14.08.2006, 22:14
Kraj: LJUBLJANA

Rdeč fiat

Odgovor Napisal/-a parni lokomotivček »

a Rdeč fiat je prišel iz smeri Rogatca. Ali iz Imena
Nejc

Re: Rdeč fiat

Odgovor Napisal/-a Nejc »

parni lokomotivček napisal/-a:a Rdeč fiat je prišel iz smeri Rogatca. Ali iz Imena
Tisti Fiat je vlak 3611, ki gre proti Imenim, ini ima odhod ob 13.37, vendar zaradi zamude Simensa iz Zid. Mostu imel zamudo v odhodu skoraj 10 minut!

Ne vem kaj so ga zadrževali v Celju, če bi ga lahko v Grobelnem.. :roll:

Lp NS
Nejc

Odgovor Napisal/-a Nejc »

Tale potniški iz Maribora za Dobovo je prišel pred Pendolinotom, a sem čist pozabil nanj.. :m1

Povezava na video

Uporabniški avatar
Dolfe
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 12687
Pridružen: 02.03.2006, 8:52
Kraj: Na cesti

Odgovor Napisal/-a Dolfe »

Nejc napisal/-a:Tale potniški iz Maribora za Dobovo je prišel pred Pendolinotom, a sem čist pozabil nanj.. :m1

Čez tire - za vlakom pa šolar-ka, ki ........ :roll:

Nikoli ni noben vlak toliko zamujen, da ne bi nekomu odpeljal pred nosom. Barabe ajzenponarske. press :kij


lp
LP, Dolfe
Pa zakwa glih jst?!!
Uporabniški avatar
Regan 664
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3625
Pridružen: 24.01.2006, 16:23

Odgovor Napisal/-a Regan 664 »

Nejc, če bi hotel videti kako izgleda podvozje, bi moral aparat dati na sredino proge (na šveler med tirnicama), da snema navpično navzgor. In pomoje bi ravno v tistem trenutku nekdo potegnil vodo na školjki.....
Nejc

Odgovor Napisal/-a Nejc »

Regan 664 napisal/-a:In pomoje bi ravno v tistem trenutku nekdo potegnil vodo na školjki.....
Še sreča, da imata ICS in Simens vakuumski WC! :lol: :lol:
Uporabniški avatar
hulk
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 599
Pridružen: 23.09.2005, 9:30
Kraj: Gorenjska

Odgovor Napisal/-a hulk »

Nejc jaz sem že mislil, da je tale Desiro crknu. No potem pa končno.... :bicikl
Nejc

Odgovor Napisal/-a Nejc »

hulk napisal/-a:Nejc jaz sem že mislil, da je tale Desiro crknu. No potem pa končno.... :bicikl
No Hulky, mislim da ti je zgodba poznana, glede potnikov na Slovenskih železnicah: 5 vrat, a ne (!!), vsi pri enih vratah gor! :evil: Na koncu, ko je prometnik dal odhod, prileti še ena punca, pa ji ni [-( hotel ustaviti vlaka (češ: kje si pa prej hodila!! :lol: )
541
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3417
Pridružen: 16.11.2005, 22:01

Re: Rdeč fiat

Odgovor Napisal/-a 541 »

Nejc napisal/-a:
parni lokomotivček napisal/-a:a Rdeč fiat je prišel iz smeri Rogatca. Ali iz Imena
Tisti Fiat je vlak 3611, ki gre proti Imenim, ini ima odhod ob 13.37, vendar zaradi zamude Simensa iz Zid. Mostu imel zamudo v odhodu skoraj 10 minut!

Ne vem kaj so ga zadrževali v Celju, če bi ga lahko v Grobelnem.. :roll:

Lp NS
Zakaj? Poglej, 2914 je bil zamujen 18 minut (če se prav spomnim iz zamud na internetu). Torej je šel iz Celja 13.43, do Šentjurja vozi 9 minut (tako kot IC brez postanka v Štorah 8) ) in je bil v Šentjurju 13.52. "Fičo" pa vozi 12 minut, če bi šel redno, vendar kakšno minuto ponavadi zamuja, ker si z ICSom 17ko, ki ne boš verjel, tudi zamuja, križata pot. Pa recimo, da bi šel redno iz Celja, to pomeni iz Šentjurja 13.49. Zaradi "združenih" odsekov 132,142 in 152 po levem tiru bi lahko 2914 prevozil mimo signala P132 šele nekje 13.48, takrat je pa že stal v Štorah. Torej, če bi Fičo vozil pred Siemensom, bi ga oviral, ni pa potrebno poudarjati, da ima Siemens višji rang vlaka... Tako da če ni nujno, ne vem zakaj bi oviral vlak višjega ranga... Drugače pa brezskrbi, če se izide, zagotovo vozi Fiat pred Siemensom ali ICSom.

MMG - to je nekako v stilu, ko mi kdaj kateri sprevodnik razlaga, kako je prometnik v Ponikvi (in dispečer) neumen, da sta s strojevodjo ugotovila, da bi onadva že zdavnaj bila v Dolgi Gori, ne pa da stojita 20 minut v Grobelnem... Jaz še samo rečem, ja, ja, če bi bila sama na progi... :noro
Zadnjič spremenil 541, dne 14.11.2007, 14:38, skupaj popravljeno 1 krat.
541
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3417
Pridružen: 16.11.2005, 22:01

Odgovor Napisal/-a 541 »

Nejc napisal/-a:
hulk napisal/-a:Nejc jaz sem že mislil, da je tale Desiro crknu. No potem pa končno.... :bicikl
No Hulky, mislim da ti je zgodba poznana, glede potnikov na Slovenskih železnicah: 5 vrat, a ne (!!), vsi pri enih vratah gor! :evil: Na koncu, ko je prometnik dal odhod, prileti še ena punca, pa ji ni [-( hotel ustaviti vlaka (češ: kje si pa prej hodila!! :lol: )
In kako boš pojasnil, zakaj si že itak zamujeni vlak, ki je na postaji stal namesto VR 2' 3', ustavljal? 1x, 2x, 3x? [-(
Nejc

Odgovor Napisal/-a Nejc »

Odločil sem se naslov te teme spremeniti v lastno video sekcijo, saj sem dobil voljo po snemanju.. :) Tako bom tu limal svoje video prispevke!

Današnji napovedani tovorni vlak (po zvočniku):

Povezava na video

Odgovori