Vlak povozil človeka pod Radovljico

Beseda naj teče o izrednih dogodkih, se pravi zamudah, nesrečah, poškodbah, okvarah, požarih, iztirjenjih in tako naprej kar se tiče izrednosti na železnici
kurjač
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 456
Pridružen: 13.05.2006, 21:06
Kraj: kurilnica

Odgovor Napisal/-a kurjač »

713 123 je danes zjutraj sam odpotoval na Ptuj v popravilo.Sedaj pa čakajmo.Bo ko bo.
kurjač
541
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3417
Pridružen: 16.11.2005, 22:01

Odgovor Napisal/-a 541 »

kurjač napisal/-a:713 123 je danes zjutraj sam odpotoval na Ptuj v popravilo.Sedaj pa čakajmo.Bo ko bo.
Eden kanarček je pa potoval v noči iz 29./30. Kurjač, počasi boste imeli celo svojo floto na Ptuju. :wink:
Uporabniški avatar
Regan 664
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3625
Pridružen: 24.01.2006, 16:23

Odgovor Napisal/-a Regan 664 »

541 napisal/-a:Eden kanarček je pa potoval v noči iz 29./30. Kurjač, počasi boste imeli celo svojo floto na Ptuju. :wink:
Mogoče bo pa po Dolenjki kmalu spet začela vozit klasika. :lol:
milchy
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 5700
Pridružen: 11.09.2005, 17:48
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a milchy »

kurjač - tle nekej ne drži , spodnja slika je bilka posneta 31.01.2008 ob 9 uri 35 .... :?:

Slika

pa ni mi jasno zakaj ste zmešali skupaj povoženega človeka pri Radovljici in nalet kanarčka na cisterno v Birčni vasi

M.
Nejc

Odgovor Napisal/-a Nejc »

milchy napisal/-a:kurjač - tle nekej ne drži , spodnja slika je bilka posneta 31.01.2008 ob 9 uri 35 .... :?:

Slika

pa ni mi jasno zakaj ste zmešali skupaj povoženega človeka pri Radovljici in nalet kanarčka na cisterno v Birčni vasi

M.
Milči, ker je bilo vse na isti dan, je Urban podal tole izjavo (pobrano s prve strani te teme)
Urban napisal/-a:Ravnokar sem prišel do informacije, da je v Birčni vasi (proga Novo mesto - Metlika) prišlo do trćenja vlaka in gasilskega vozila! :cry:
In tako se je potem vleklo naprej! :wink:

lp NS
Nejc

Odgovor Napisal/-a Nejc »

SIMY napisal/-a:Prilagam sliko udeleženega kanarčka .

Vir: http://24ur.com/naslovnica/novice/crnak ... 1201635644
nejc.bukovac

Slika
Zgolj za INFO:

Omenjeni BTC-jev Kanarček se je danes okoli 16 ure vračal skozi Celje nazaj v Ljubljano...
Kakor mi je znano, je bil na Ptuju, in ne v Studencih, kot sem sam mislil... :oops:

@SIMY, ti bi ga tudi "moral" videti..... :wink:

lp NS
SIMY
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 948
Pridružen: 20.02.2006, 20:29
Kraj: Štajerska

Odgovor Napisal/-a SIMY »

Sem vidu vidu ...
Odgovori