nalepke H0

Vse okoli izdelovanja maket in elementov na njej.
Odgovori
poznidan
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 466
Pridružen: 05.08.2008, 12:43
Kraj: Maribor

nalepke H0

Odgovor Napisal/-a poznidan »

Pozdravljeni,
sem nov na forumu. Začel sem s prdelavo nekaterih potniških vagonov DB (Lima) v barve SŽ. Barvanje mi gre dobro od rok rabim pa pomoč pri izdelavi znaka SŽ in seveda nalepkah. Prav tako bi rad izdelal napis Lisičkina restavracija za vagon :shock: IC Pohorje.
Vsak nasvet bo dobrodošel.
poznidan
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 466
Pridružen: 05.08.2008, 12:43
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a poznidan »

Pozabil sem dodati, da se zaenkrat odločam o tem, da si izdelam tri gumijaste žige z znakom SŽ, različnih velikosti za odstis na modele vagonov.
Gorchi
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 6518
Pridružen: 23.10.2006, 12:25
Kraj: Cerklje na Gorenjskem

Odgovor Napisal/-a Gorchi »

Kaj če bi se obrnil na N amaterja, ker belih nalepk zlepa ne boš dobil razen... pri njem. Sicer pa si poglej podobnoimensko temo.
Goran
poznidan
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 466
Pridružen: 05.08.2008, 12:43
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a poznidan »

Hvala.
IBANEZ15
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 349
Pridružen: 12.11.2007, 13:01
Kraj: Zabukovica

Odgovor Napisal/-a IBANEZ15 »

Bele nalepke so se dobile tudi na Viru pri Domžalah v trgovini MOKO. :lol:
LP
ZLATKO
Gorchi
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 6518
Pridružen: 23.10.2006, 12:25
Kraj: Cerklje na Gorenjskem

Odgovor Napisal/-a Gorchi »

Opa, kakšne pa? Vem samo, da je Jani nabavil poseben tiskalnik za tiskanje belih in srebrnih nalepk (sicer potegne tudi druge barve, da ne bo pomote) in rezultate sem na lastnih očeh videl. Po resnici povedano sem 10 let nazaj očete njegovega tiskalnika (CITIZEN Printiva 600C in 700 in ALPS) tudi servisiral tako da poznam ta sistem in te barve so zares obstojne. Je pa na Janiju, koliko časa in možnosti ima, da pomaga ljudem pri izdelavi nalepk.
Goran
IBANEZ15
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 349
Pridružen: 12.11.2007, 13:01
Kraj: Zabukovica

Odgovor Napisal/-a IBANEZ15 »

Goran to je bla pola raznih številk (ki se jes ne spoznam najbol) znakov in napisov SŽ in JŽ in oznak za vagone (kadilci , nekadilci , invalidi , razredi).
Neki sem jih imel prilimanih na mojih pobarvanih dislercih , ki sem jih imel na bolhi. :lol:
LP
ZLATKO
Gorchi
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 6518
Pridružen: 23.10.2006, 12:25
Kraj: Cerklje na Gorenjskem

Odgovor Napisal/-a Gorchi »

A tako torej. Nisem vedel, da to sploh obstaja(lo) in da je (bilo) na voljo za nakup. Verjetno pa za tem stoji kdo izmed članov DLŽ...?
Goran
Odgovori