IGRAJTE SE STROJEVODJO

Verjetno obstajajo še kakšne druge programske zadeve, to pa pišite tukaj...
Uporabniški avatar
strojevodja
Mojster
Mojster
Prispevkov: 147
Pridružen: 05.10.2005, 17:21
Kraj: sirni slovenski tiri

IGRAJTE SE STROJEVODJO

Odgovor Napisal/-a strojevodja »

VSE POTREBNO DOBITE TUKAJ http://www.loksim3d.de/ SAMO MALO BOLJŠI INTERNET JE TREBA IMET ZA PAKETE SNEMAT PA BO ŠLO
Progar
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 96
Pridružen: 26.09.2005, 14:24

Odgovor Napisal/-a Progar »

Naložil sem angleško verzijo LokSim3D. Ko program zaženem, mi sporoči: "The standard package is not installed, do you want to install it now?". Potrebna datoteka se očitno ni inštalirala, na spletni strani pa je tudi ne najdem. Kaj je treba še inštalirati, da bo stvar delovala?
Uporabniški avatar
Mojster_Strojevodja
Direktor
Direktor
Prispevkov: 1960
Pridružen: 09.08.2005, 19:43
Kraj: Bled
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Mojster_Strojevodja »

Naištalirej si še standart pack, potem bi ti pa moglo delat.

Link se pa nahaja mal viši kot download za ANG verzijo.
Če ne gre uporabi večje kladivo.
"Half the job is in the discovery; the other half is having the courage to present the findings."
"Everyone is a genius at least once a year. The real geniuses simply have their bright ideas closer together."
Progar
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 96
Pridružen: 26.09.2005, 14:24

Odgovor Napisal/-a Progar »

Super, hvala za pomoč! Ravno pri standardpacku mi ne prikaže ikone in sem zgrešil povezavo. Zdaj pa na vožnjo. 8)
Uporabniški avatar
AnejTS
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1141
Pridružen: 25.10.2005, 18:46
Kraj: Ptuj

TS

Odgovor Napisal/-a AnejTS »

Igra mi je še kar vredu samo mi je bolj všeč TS ker je lepša grafika.Igerca pa je za 15 MB kar vredu narejena glede objektov in teh stvari.
Uporabniški avatar
Dirigent
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 976
Pridružen: 21.09.2005, 21:21

MSTS

Odgovor Napisal/-a Dirigent »

MSTS ima veliko pomankljivost...signalizacija je slaba, komaj čitljive spremembe progovne hitrosti , pa tudi simulacija vožnje preko področja zs signalizirano omejeno hitrostjo ni dosledno izpeljana... se pravi potrditve signala, ki kaže omejeno hitrost enostavno ni....simulacija je narejena po ameriških standardih in v smislu železniških SV naprav skrajno površno.....imam vtis, kot da so jo kreirali sami neželezničarji....
Ob tem tudi sijajna grafika zbledi.
Ali so znane kakšne nove variante Microsoft Train Simulatorja, ali pa je stvar obstala, kjer je?
Uporabniški avatar
AnejTS
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1141
Pridružen: 25.10.2005, 18:46
Kraj: Ptuj

MSTS

Odgovor Napisal/-a AnejTS »

Tole je takole igerca je nrejena kakšna je ni nobenih dodatkov .Samo lahko si sam narediš tako kot sem si jaz pred vsako omejitvijo narediš informacijo koliko boš moral voziti in še in še bi lahko naštevL .Jaz delam progo PRAGERSKO-Ormož kjer bom pa že delam predomejitvene oznake in oznake za prehode.
Trainz
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 102
Pridružen: 27.12.2005, 23:46

MSTS vs Trainz

Odgovor Napisal/-a Trainz »

Microsoft je dvignil roke od MSTS in vse kar se dogaja okoli te igre je samo v rokah ljubiteljev.
Veliko lepša in boljši simulator je Auran Trainz (TRS2006 je zadnja verzija), vendar te igre ni za kupiti v Sloveniji že od verzije 1.3. Krivi so uvozniki iger, saj ponujajo le Railroad Tycoon, ki pa Trainzom ni niti do kolena.
Več na http://www.auran.com
Vlakci so kul
Nejc

Odgovor Napisal/-a Nejc »

--
Zadnjič spremenil Nejc, dne 23.04.2007, 7:51, skupaj popravljeno 1 krat.
misolubarda
Poznavalec
Poznavalec
Prispevkov: 14
Pridružen: 21.02.2007, 13:06
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a misolubarda »

Jaz komaj čakam, da izide Rail Simulator, ki ga izdelujeta Kuju Entertainment in Electronic Arts. Napovedujejo, da bo dosti boljši od MSTS in Trainz.

Internetna stran: http://www.railsimulator.com

LP, Mišo
Uporabniški avatar
AnejTS
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1141
Pridružen: 25.10.2005, 18:46
Kraj: Ptuj

Odgovor Napisal/-a AnejTS »

Tukaj je že bla tema o rail simulatorju
http://www.vlaki.info/forum/viewtopic.php?p=13242#13242
LP Anej
misolubarda
Poznavalec
Poznavalec
Prispevkov: 14
Pridružen: 21.02.2007, 13:06
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a misolubarda »

Hvala, AnejTS!
IC-Pohorje503

Odgovor Napisal/-a IC-Pohorje503 »

imam rad igram na strojevodje za računalnik je res cool!! :)

Lp
frane
Začetnik
Začetnik
Prispevkov: 1
Pridružen: 20.07.2007, 8:59

Odgovor Napisal/-a frane »

jaz sem lowdu loksim3D pa mije pokazalo The standard package is not installed, do you want to install it now? pole sm naložu še standard package pami še vedno kaže napako??????
:oops: :oops: :oops: :lol:
Uporabniški avatar
541-110
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1093
Pridružen: 11.06.2006, 9:25
Kraj: LJUBLJANA

Re: MSTS vs Trainz

Odgovor Napisal/-a 541-110 »

Trainz napisal/-a:Microsoft je dvignil roke od MSTS in vse kar se dogaja okoli te igre je samo v rokah ljubiteljev.
Veliko lepša in boljši simulator je Auran Trainz (TRS2006 je zadnja verzija), vendar te igre ni za kupiti v Sloveniji že od verzije 1.3. Krivi so uvozniki iger, saj ponujajo le Railroad Tycoon, ki pa Trainzom ni niti do kolena.
Več na www.auran.com
Kaj pa tole?
Odgovori