Rubrika: Fotopisi brez železnice?

Nam imate kaj za sporočiti, storite to tukaj

Ali bi imeli samostojno rubriko "Fotopisi brez železnice"?

1. Da
41
75%
2. Ne
13
24%
3. Me ne zanima
1
2%
 
Skupaj glasov: 55
Uporabniški avatar
Dolfe
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 12687
Pridružen: 02.03.2006, 8:52
Kraj: Na cesti

Rubrika: Fotopisi brez železnice?

Odgovor Napisal/-a Dolfe »

Na TEM MESTU je padel predlog, da bi imeli rubriko "Fotopise" tudi z neželezniško tematiko. Takšno splošno, kjer bi se pojavljali slikovni fotopisi iz naših in morda tudi iz tujih logov. Sicer mene osebno prav nič ne moti, če nekdo predstavi kakšen hrib, kjer v vidnem polju ni železnice. Sicer pa je itak za sosednjim hribom. Ampak, za boljši občutek in morebitne dvome avtorjev, bi pa morda le odprli še en fascikel. Tako bi bilo lahko vse posortirano, vse tematsko na svojem mestu.

Tin€ napisal/-a:Cokla, odličen prispevek =D> =D> Sramotno je kako naša kulturna dediščina propada.

MMG morda pa se Mojster usmili nas navadnih grešnikov in odpre novo temo "Neželezniški fotopisi". Tudi jaz sem tu že smetil z neželezniško tematiko.

Kakšno je vaše mnenje in seveda tvoje, šefe? Slika


MMG, naslov ni nujno, da je takšen. Je le nekaj, kar mi je prvi hip padlo v bučo. :oops:
LP, Dolfe
Pa zakwa glih jst?!!
Uporabniški avatar
RisPo
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1023
Pridružen: 01.11.2006, 14:24

Odgovor Napisal/-a RisPo »

Najbolje bi bilo odpreti npr. rubriko "Popotovanja in fotografija" kjer bi lahko napisali kakšne ideje za izlete, potopise naših izletov, ipd.
Uporabniški avatar
Dolfe
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 12687
Pridružen: 02.03.2006, 8:52
Kraj: Na cesti

Odgovor Napisal/-a Dolfe »

RisPo napisal/-a:Najbolje bi bilo odpreti npr. rubriko "Popotovanja in fotografija" kjer bi lahko napisali kakšne ideje za izlete, potopise naših izletov, ipd.
Se strinjam. Dve muhi na enkrat - pofff.:wink:

Dobra. Slika
LP, Dolfe
Pa zakwa glih jst?!!
Gorchi
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 6518
Pridružen: 23.10.2006, 12:25
Kraj: Cerklje na Gorenjskem

Odgovor Napisal/-a Gorchi »

Všeč mi je predlog naslova RisPo :) In ja, glasoval sem za odprtje dodatne izbe ;)
Goran
milchy
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 5700
Pridružen: 11.09.2005, 17:48
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a milchy »

vprašanje za ostalih 700 in še nekej : "Kaj pa ti misleš ????????"
Uporabniški avatar
Tin€
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3866
Pridružen: 25.05.2006, 22:52
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Tin€ »

Moje mnenje o tem itak poznate. Mojstru sem pred časom predlagal kar nekaj novosti, verjetno bo katero tudi upošteval. Baje bo potrebno še malce počakati, da se tehnične razmere izboljšajo.

Sem pa presenečen nad številom "NE" odgovorov. Saj ni potrebno nikomur brati nečesa kar ga ne zanima. S tako novo rubriko se da zlahka izogniti ogleda v kolikor nekomu nekaj ne paše.

Jaz z velikim veseljem preberem prav vse teme na tem forumu, razen ene. Ko se pojavi novost pri tisti, se poslužim opcije "označi kot prebrano", tema o kateri govorim, pa nima nič v zvezi z železnico, no saj v veliki meri ne.
Tine
Uporabniški avatar
zbowe
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1189
Pridružen: 19.09.2007, 16:14
Kraj: Na sončni strani Krasa
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a zbowe »

Jaz sem za, tudi ker je nivo slikarjev na tem forumu še kar visok.

Jasno da zadnja beseda pripada gazdi! :kitara
Je čut cuh na kaluneh, fanti bu dež!
Maaaamaaaaaaaaaaa. Tudi meni pingo!
Prvo krašouc, pole primorc, pole slovenc. Tljan smo na karti.
grega
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1618
Pridružen: 12.09.2006, 17:29
Kraj: Štajerska
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a grega »

Ja sem 100% za odprtje takšne teme. Tudi sam sem že objavil ene tri reportaže neželezniške tematike pa nisem vedel ali jih naj vtaknem med fotopise ali čvek....

MMG naj se opogumijo še tisti, ki so glasovali za ne in napišejo zakaj so proti, da bomo vedeli pri čem smo.
Signal
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1826
Pridružen: 24.01.2008, 9:37
Kraj: Maribor - levi breg

Odgovor Napisal/-a Signal »

grega napisal/-a: ...
MMG naj se opogumijo še tisti, ki so glasovali za ne in napišejo zakaj so proti, da bomo vedeli pri čem smo.
Sem se že opogumil :!:
Glasoval sem NE, ker menim, da je predlagana rubrika po vsebini neprimerna za ta forum.
Lepi fotopisi neželezniških vsebin, ki jih delajo nekateri forumaši, sodijo na druge forume.
Sicer pa naslov foruma Železna cesta od A do Ž vse pove.

Lep dan Signal
Uros_88
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 200
Pridružen: 07.01.2009, 18:03

Odgovor Napisal/-a Uros_88 »

Enako kot Signal
Uporabniški avatar
Dolfe
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 12687
Pridružen: 02.03.2006, 8:52
Kraj: Na cesti

Odgovor Napisal/-a Dolfe »

Signal napisal/-a:
Glasoval sem NE, ker menim, da je predlagana rubrika po vsebini neprimerna za ta forum.
Lepi fotopisi neželezniških vsebin, ki jih delajo nekateri forumaši, sodijo na druge forume.
Sicer pa naslov foruma Železna cesta od A do Ž vse pove.

Lep dan Signal
Pošteno. Slika


Po drugi strani pa se domala pri vseh ljubiteljih železnice najde tudi marsikaj lepega, zanimivega in doživetega, kar ne sodi v ta železniški koncept. Škoda bi bilo to zavreči.
Ostane v domači bajti, bi se reklo. :wink:
LP, Dolfe
Pa zakwa glih jst?!!
Nejc

Odgovor Napisal/-a Nejc »

Sicer sem glasoval med prvimi, ampak n'č bat. Sem glasoval ZA. Konec koncev je res to železniški forum, toda, če bodo neželezniške tematike postavljene in arhivirane na svojem mestu, ni nič narobe, če je ta prisotna.

Pozitivno sem glasoval tudi zato, ker so mi všeč tako železeniške kot neželezniške fotografije, saj je fotografija tudi eden izmed mojih hobijev. :wink:
cokla
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 11516
Pridružen: 10.08.2007, 21:50
Kraj: ob levem bregu Save

Odgovor Napisal/-a cokla »

Vsekakor za...ne vem pa kaj je tukaj narobe , če je možnost predstavit še drugim nekaj , česar mogoče nikoli ne bi videli. Tudi jaz sem tukaj spoznal stvari , ki me prej niso nikoli zanimale. Kot je rekel Tin€ ; če te nekaj ne zanima pač preskočiš.
Signal napisal/-a:
grega napisal/-a: ...
MMG naj se opogumijo še tisti, ki so glasovali za ne in napišejo zakaj so proti, da bomo vedeli pri čem smo.
Sem se že opogumil :!:
Glasoval sem NE, ker menim, da je predlagana rubrika po vsebini neprimerna za ta forum.
Lepi fotopisi neželezniških vsebin, ki jih delajo nekateri forumaši, sodijo na druge forume.
Sicer pa naslov foruma Železna cesta od A do Ž vse pove.

Lep dan Signal
Uros_88 napisal/-a:Enako kot Signal
Tudi v rubriki "Vici , šale " ni vse o železnici. Torej ne sodi na ta forum ?


V končni fazi bo pa odločil šef . In mi se bomo prilagodili...
Zakaj dekleta povesijo oči, ko jim rečeš: "Ljubim te"?

Da bi videle, če je res !

( Regis Houser )
cokla
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 11516
Pridružen: 10.08.2007, 21:50
Kraj: ob levem bregu Save

Odgovor Napisal/-a cokla »

Aja , pa @RisPo-v predlog je dober. :D
Zakaj dekleta povesijo oči, ko jim rečeš: "Ljubim te"?

Da bi videle, če je res !

( Regis Houser )
Uros_88
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 200
Pridružen: 07.01.2009, 18:03

Odgovor Napisal/-a Uros_88 »

No no, strinjam se s Signalom, nimam pa nič proti. Bomo pač preživeli še več časa na forumu, prepričan pa sem da bo v novi rubriki marsikaj zanimivega! :)
Odgovori