Vozni park modelov vozil SŽ

Najnovejše v svetu železniških maket.
Odgovori
Quinzeedied
Vajenec
Vajenec
Prispevkov: 23
Pridružen: 26.09.2008, 18:38
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Quinzeedied »

Unfortunately, the Trix wagons are not correct. They have too many rings around the tank. Because of that, the characters are painted over the rings and not between them.

Leider sind die Trix Wagons nicht korrekt, sie haben zu viel Kesselbänder. Dadurch sind die Buchstaben über und nicht zwischen den Bandër gedruckt.
www.quinzeedied.tk, now in English too!
kit

Odgovor Napisal/-a kit »

Izidor, Trix GATX vagoni niso podobni vagonom, kot so na progi Koper - Dunaj, res, da so od iste firme, vendar so dugačni. Trix so ÖBB, pri nas, pa mislim, da vozijo DB GATX. Piko GATX vagoni so bolj originalni, samo so pa tudi dražji :cry:
Če se motim, me popravite.

Quinzeedied Trix coaches are ÖBB in Slovenia traveling DB coaches, as the PIKO :wink:
vlakoljubec

Odgovor Napisal/-a vlakoljubec »

Na Roco strani so se pojavile novosti 2009. med njimi je tudi slika lokomotive 1216 "ADRIA TRANSPORT":
Slika
http://roco.cc/index.php?id=104&Anfangs ... mmer=62482
dunhill
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 475
Pridružen: 27.03.2008, 12:30

Odgovor Napisal/-a dunhill »

Tukaj so vse slovenske izvedbe v HO, ki jih premore Roco. Žal niso vse na zalogi:
http://roco.cc/index.php?id=104&Anfangs ... mit=Suchen
vlakoljubec

Odgovor Napisal/-a vlakoljubec »

In od vseh je dobavljiv samo še štiriosen tovorni vagon št.:66452 za 35,70€, ki je drugačen kot je na sliki :lol:
SŽ 541, ki je ni več na lagerju je pa cena 194€ :lol: :? ...no ja sem dal manj zanjo :wink:
vlakoljubec

Re: Vozni park modelov vozil SŽ

Odgovor Napisal/-a vlakoljubec »

No pri meni že čakajo GATX cisterne na Adrio Transport lokomotivo, do takrat jih bo pa vlekla SŽ541
Slika


V istem terminu so pa prispeli tudi novi Roco Taems vagoni, ki nosijo sledečo oznako:
Slika

...datum revizije je pa:
Slika

...prvi Roco Taems vagon, ki sem ga pred enim letom in pol nabavil na ebayu so pa imeli označbo:
Slika

...datum revizije je bil pa:
Slika

Pa lep dan
Lovro
Gorchi
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 6518
Pridružen: 23.10.2006, 12:25
Kraj: Cerklje na Gorenjskem

Re: Vozni park modelov vozil SŽ

Odgovor Napisal/-a Gorchi »

Vlakoljubec oz. Lovro, to je pa lepa novica, da so Taemsi že na voljo. Kje si jih pa dobil in koliko te je prišel komad?
vlakoljubec

Re: Vozni park modelov vozil SŽ

Odgovor Napisal/-a vlakoljubec »

Gorchi priznati moram, da imam vagone od ponedeljka, samo časa nisem imel, da bi jih poslikal in na forum pripel :oops:
Dobil sem jih po isti poti, kot ROCO lokomotivo SŽ541 :wink: Za vagon (bruto cena) sem pa dal 24,90€ (priporočena cena). Lahko, da se bo našla kakšna pametna glava, ki ve da se lahko dobijo tudi ceneje, vendar si ne mislim za nekaj centov ali kakšen evro vrtati luknje v koleno, sem zavzel raje zaneslivo pot, pa še med prvimi srečneži sem, smo \:D/ \:D/ .
jaffa
Pom. strojevodje
Pom. strojevodje
Prispevkov: 53
Pridružen: 03.01.2006, 16:32

Re: Vozni park modelov vozil SŽ

Odgovor Napisal/-a jaffa »

Pozdravljen vlakoljubec!
Kakšna pa je ta pot po kateri si dobil tudi SŽ 541? Na koga naj se obrnem če želim tudi sam naročiti omenjeni model?
Se ti zahvaljujem za odgovor.
Lep pozdrav iz Spodnje Kungote!
vlakoljubec

Re: Vozni park modelov vozil SŽ

Odgovor Napisal/-a vlakoljubec »

Ker oseba, ki je zanesljiva in je korektno izpeljala dobavo modelov ne želi biti javno izpostavljena, jo ne bom imenoval.
Lahko pa meni na ZS, vsi, ki ste zainteresirani za nakup, pošljete vaše podatke (e-mail) in jih bom posredoval dalje tej osebi, da Vas potem on kontaktira.
Lp
Lovro
Uporabniški avatar
SandiP
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1572
Pridružen: 11.11.2007, 9:39
Kraj: Ljubljana Moste
Kontakt:

Re: Vozni park modelov vozil SŽ

Odgovor Napisal/-a SandiP »

jaffa napisal/-a: ...Kakšna pa je ta pot po kateri si dobil tudi SŽ 541? Na koga naj se obrnem če želim tudi sam naročiti omenjeni model?...
Tukaj se še vedno dobi SŽ 541

:berr
poznidan
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 466
Pridružen: 05.08.2008, 12:43
Kraj: Maribor

Re: Vozni park modelov vozil SŽ

Odgovor Napisal/-a poznidan »

Lepa predstavitev SŽ modelov.
Lahko bi še kdo napisal kaj vse od SŽ se da dobit v N merilu.
Uporabniški avatar
Tin€
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3868
Pridružen: 25.05.2006, 22:52
Kontakt:

Re: Vozni park modelov vozil SŽ

Odgovor Napisal/-a Tin€ »

SandiP napisal/-a:
jaffa napisal/-a: ...Kakšna pa je ta pot po kateri si dobil tudi SŽ 541? Na koga naj se obrnem če želim tudi sam naročiti omenjeni model?...
Tukaj se še vedno dobi SŽ 541

:berr

Tile so pa zelo ugodni z ceno
Uporabniški avatar
SandiP
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1572
Pridružen: 11.11.2007, 9:39
Kraj: Ljubljana Moste
Kontakt:

Re: Vozni park modelov vozil SŽ

Odgovor Napisal/-a SandiP »

Pred "Roco podražitvijo" je bla cena 160,20 EUR...

:berr
Odgovori