Ne najdem video posnetka

Humor in bedarije so pol zdravja :)
Uporabniški avatar
alexa-lol
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 111
Pridružen: 06.08.2009, 20:59

Ne najdem video posnetka

Odgovor Napisal/-a alexa-lol »

hej :) jaz sem prejšen teden na forumu videl video posnetek, kjer se dva otroka uležeta na tire in vlak pelje čez niju. No situacija je taka, da ne najdem tega posnetka. Mi lahko kdo pomaga. Hvala :^o

lp =D>
Uporabniški avatar
Dolfe
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 12687
Pridružen: 02.03.2006, 8:52
Kraj: Na cesti

Re: Ne najdem video posnetka

Odgovor Napisal/-a Dolfe »

Če zbiraš pogum za kaj takega, so to tvoji zadnji posti. Slika

Zagotovo pa ti bo uspel prodor v cajtenge, ter na radio-tv - v črno kroniko. press :pope
LP, Dolfe
Pa zakwa glih jst?!!
kondukter
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 931
Pridružen: 15.11.2005, 0:04
Kraj: Celje

Re: Ne najdem video posnetka

Odgovor Napisal/-a kondukter »

Ja zakaj pa ti bo ta fenomenalen video??? :evil: Menda ja ne uživaš ob takšnih dogodkih??? :rtfm
A karte so?!? Pa tačke s sedežev......prosim!
Uporabniški avatar
alexa-lol
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 111
Pridružen: 06.08.2009, 20:59

Re: Ne najdem video posnetka

Odgovor Napisal/-a alexa-lol »

ne ne...nismo se razumeli...ona dva se uležeta med tire in vlak je nad njima, ju ne poškoduje. Rabim ga zato, da ga pokažem okoli, ker se mi zdi zanimiv.
Uporabniški avatar
Cepi
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 853
Pridružen: 14.12.2007, 18:34
Kraj: Izlake

Re: Ne najdem video posnetka

Odgovor Napisal/-a Cepi »

Meni se zdi bolj butast kot zanimiv.
Uporabniški avatar
Dino S
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1499
Pridružen: 18.09.2008, 16:19
Kraj: Rogaška Slatina

Re: Ne najdem video posnetka

Odgovor Napisal/-a Dino S »

Cepi napisal/-a:Meni se zdi bolj butast kot zanimiv.
Zanimiv bi bil če bi imela lokomotiva gore plug :twisted: :twisted: :twisted:
...
Uporabniški avatar
Dolfe
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 12687
Pridružen: 02.03.2006, 8:52
Kraj: Na cesti

Re: Ne najdem video posnetka

Odgovor Napisal/-a Dolfe »

alexa-lol napisal/-a:ne ne...nismo se razumeli...ona dva se uležeta med tire in vlak je nad njima, ju ne poškoduje. Rabim ga zato, da ga pokažem okoli, ker se mi zdi zanimiv.
......... In s tem napeljal kakšnega adrenalinskega pubertetnika v zanesljivo smrt.

Naše tirnice, kakor tudi pragi so drugačni (ravni). Ravno tako naše lokomotive uporabljajo plug, ki je cca 10 cm nad gornjim robom tirnice. Potem pa kalkuliraj, kolikor hočeš. Treba pa je računati tudi s tem, da visi dol kakšno neobešeno streme kuple, da o nizkem podvozju lokomotive sploh ne govorim.

Sam sem imel smolo in mi je bilo "dano" v živo videti posledice takšnega ležanja na progi.


Več kot to, da si kronani osel, ne zmorem napisati. Razen če nisi morda ........ :?
LP, Dolfe
Pa zakwa glih jst?!!
Uporabniški avatar
alexa-lol
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 111
Pridružen: 06.08.2009, 20:59

Re: Ne najdem video posnetka

Odgovor Napisal/-a alexa-lol »

joj...ta filmček hocem pokazati okoli pa ali je butast ali pa zanimiv... mi ga kdo lahko pomaga najti

filmcek je podoben temu
http://www.youtube.com/watch?v=qXUHR-Rb ... re=related
Zadnjič spremenil alexa-lol, dne 28.08.2009, 13:06, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Dolfe
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 12687
Pridružen: 02.03.2006, 8:52
Kraj: Na cesti

Re: Ne najdem video posnetka

Odgovor Napisal/-a Dolfe »

Ne gre za to ali je film butast ali poučen. Gre za to, da imajo takšni flmčki tudi kontra-učinek in nekoga napeljejo na noro dejanje.

MMG, še zgodbica izpred leta dni in v igri je bil, mislim da, ravno ta filmček. Spremljal sem en drug, precej "močan" forum, kjer je neki uporabnik iz nekega NN foruma linkal film in debato. In tam je bil komentar nekega mulca: "Uuuuuuuu, to bom probal tudi jaz!!!!!"
Slika
LP, Dolfe
Pa zakwa glih jst?!!
Uporabniški avatar
železocestnik
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 9511
Pridružen: 30.12.2007, 22:01
Kraj: Ljubljana

Re: Ne najdem video posnetka

Odgovor Napisal/-a železocestnik »

Dolfe napisal/-a:
alexa-lol napisal/-a:ne ne...nismo se razumeli...ona dva se uležeta med tire in vlak je nad njima, ju ne poškoduje. Rabim ga zato, da ga pokažem okoli, ker se mi zdi zanimiv.
......... In s tem napeljal kakšnega adrenalinskega pubertetnika v zanesljivo smrt.

Naše tirnice, kakor tudi pragi so drugačni (ravni). Ravno tako naše lokomotive uporabljajo plug, ki je cca 10 cm nad gornjim robom tirnice. Potem pa kalkuliraj, kolikor hočeš. Treba pa je računati tudi s tem, da visi dol kakšno neobešeno streme kuple, da o nizkem podvozju lokomotive sploh ne govorim.

Sam sem imel smolo in mi je bilo "dano" v živo videti posledice takšnega ležanja na progi.


Več kot to, da si kronani osel, ne zmorem napisati. Razen če nisi morda ........ :?
Dolfe napisal/-a:Ne gre za to ali je film butast ali poučen. Gre za to, da imajo takšni flmčki tudi kontra-učinek in nekoga napeljejo na noro dejanje.

MMG, še zgodbica izpred leta dni in v igri je bil, mislim da, ravno ta filmček. Spremljal sem en drug, precej "močan" forum, kjer je neki uporabnik iz nekega NN foruma linkal film in debato. In tam je bil komentar nekega mulca: "Uuuuuuuu, to bom probal tudi jaz!!!!!"
Slika

VEČ KOT TE RAZLAGE, KI JO JE NAPISAL DOLFE, NE BOŠ DOBIL NIKJER NA SVETU :!:
LOGIK DOBI IZ TE RAZLAGE DOKAZ, DA SO TIRI DRUGAČNI IN DA SO LOKOMOTIVE OPREMLJENE S PLUGI.
ČE TO DVOJE SEŠTEJEŠ, PRIDEŠ DO PODATKA, DA ČE BOŠ (ALI ČE BOŠ KOGA NAPELJAL Z VIDEOM K TEMU DEJANJU), OSTAL BREZ TAMALEGA, ČE BOŠ LEŽAL NA HRBTU NA TIRIH :!: :?: :pope :medic

NAPELJEVANJE K TAKŠNIM DEJANJEM JE KAZNIVO DEJANJE! ČE BI ŽE KAJ TAKEGA NAREDIL, DA BI KOMU POKAZAL TA VIDEO, BI MORAL ZRAVEN POKAZATI ŠE, KAJ SE BO ZGODILO PRI SPREMENJENIH POGOJIH V SLOVENIJI :!:

Prosim koga od tistih, ki se ukvarjajo s 3D modelarji, da nariše, kako bi to zgledalo v SLO. Izgleda, da so nekateri bolj nagnjeni k dovzemanju gradiva z audio-vizuelnimi sredstvi [-o<
»Problem z dejstvi je v tem, da jih je tako veliko.« Samuel McChord Crothers
Uporabniški avatar
Tin€
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3866
Pridružen: 25.05.2006, 22:52
Kontakt:

Re: Ne najdem video posnetka

Odgovor Napisal/-a Tin€ »

Dolfe napisal/-a:

Več kot to, da si kronani osel, ne zmorem napisati
. Razen če nisi morda ........ :?
Dolfe, tole je pa prava definicija =D> =D>
Tine
grega
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1618
Pridružen: 12.09.2006, 17:29
Kraj: Štajerska
Kontakt:

Re: Ne najdem video posnetka

Odgovor Napisal/-a grega »

No dobro zdaj ste ga popolnoma popluvali, zdaj pa pomislite na vse takšnen in podobne filmčke, ki ste/so/smo jih posredovali tukaj na forumu in se zamislite. Po tem kar ste povedali bi bilo potrebno prepovedati objavljanje takih stvari tudi na tem forumu.

MMG vem da je bilo vse skupaj dobronamerno, ampak ni potrebe, da ga popolnoma zatrete.
Uporabniški avatar
Dolfe
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 12687
Pridružen: 02.03.2006, 8:52
Kraj: Na cesti

Re: Ne najdem video posnetka

Odgovor Napisal/-a Dolfe »

grega napisal/-a:No dobro zdaj ste ga popolnoma popluvali, zdaj pa pomislite na vse takšnen in podobne filmčke, ki ste/so/smo jih posredovali tukaj na forumu in se zamislite.
Namen. Bil je zelo očiten namen. :?
LP, Dolfe
Pa zakwa glih jst?!!
Nejc

Re: Ne najdem video posnetka

Odgovor Napisal/-a Nejc »

Eno je prva objava na forumu, nekaj povsem drugega je pa iskanje objavljenega, z namenom nadaljnjega prikazovanja tretjim osebam. Predvidevam: kaj če je ta video namenjen kakšnemu 10-letnemu otroku?? :shock:
Za moje pojme, je ta post, s čimer ga je začel avtor, popolnoma isto, kot napeljevanje k kakšnemu zločinu.
Uporabniški avatar
železocestnik
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 9511
Pridružen: 30.12.2007, 22:01
Kraj: Ljubljana

Re: Ne najdem video posnetka

Odgovor Napisal/-a železocestnik »

železocestnik napisal/-a:
Prosim koga od tistih, ki se ukvarjajo s 3D modelarji, da nariše, kako bi to zgledalo v SLO. Izgleda, da so nekateri bolj nagnjeni k dovzemanju gradiva z audio-vizuelnimi sredstvi [-o<
Ali je kdo sposoben na tem forumu narisati z merami "prazen prostor" med pragovi in plugom ter podvozje lokomotive (razmere v SLO) ter vrisati vmes enga mulca, ki leži podolgem?

...z opozorilom, da lahko v ta prazen prostor binglja tudi še kakšen del "kuple".

Mogoče še primerjava s tistim "praznim prostorom" iz videa...

To bi lahko bil prispevek foruma vlaki.info k splošni noriji in treznenju nadobudnežev...
»Problem z dejstvi je v tem, da jih je tako veliko.« Samuel McChord Crothers
Odgovori