Vlak št.20 včeraj

Beseda naj teče o izrednih dogodkih, se pravi zamudah, nesrečah, poškodbah, okvarah, požarih, iztirjenjih in tako naprej kar se tiče izrednosti na železnici
Uporabniški avatar
Jembah
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1859
Pridružen: 05.11.2006, 17:38
Kraj: Maribor

Vlak št.20 včeraj

Odgovor Napisal/-a Jembah »

Vlak st. 20 in bernski plansar = pocen spojler

Slika

Slika
Uporabniški avatar
Dolfe
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 12687
Pridružen: 02.03.2006, 8:52
Kraj: Na cesti

Odgovor Napisal/-a Dolfe »

Desiro je na Npr "Bohova" avto semlel vendar je bil spojler le napokan. Spodaj pa, vsaj kolikor sem jaz videl, vse zdravo.

Nekaj pa le ima Siemens boljše. press :D
LP, Dolfe
Pa zakwa glih jst?!!
Uporabniški avatar
RisPo
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1023
Pridružen: 01.11.2006, 14:24

Odgovor Napisal/-a RisPo »

In kaj se je zgodilo in kje?
IC-Pohorje503

Odgovor Napisal/-a IC-Pohorje503 »

joj :cry: :? :( :( :evil: :evil: :(
541
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3417
Pridružen: 16.11.2005, 22:01

Odgovor Napisal/-a 541 »

Če je to to, je bilo malo pred postajo Sava v petek 22.12. (bila je 310-006 in vlak 20). Strojevodja je oddal en dolg "Pazi", nato je nekaj zružilo ... Sem mislil, da je bilo kaj tršega... Bilo pa je pri 140 km/h. Spojlerja pa v živo nisem videl, ker mi je vlak na Pragerskem prehitro odepljal.

Bogi kuža... :cry: :cry: :cry:
Nejc

Odgovor Napisal/-a Nejc »

Kako je v takšnih primerih? Lahko strojevodja nemoteno nadaljuje vožnjo ali mora ustaviti? Pa kaj sledi potem?
Uporabniški avatar
Glasnik
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 155
Pridružen: 03.11.2006, 6:55

Odgovor Napisal/-a Glasnik »

Čisto odvisno v kaj je vlak zadel. Če je žival, potem se vlak principu ne ustavlja (obvesti se prometnika, lovce...). Če pa so v dogodku udeleženi ljudje, potem pa vlak definitivno mora počakat. Potem pa dejansko steče cela procedura (od preiskovalcev, inšpektorjev, policije, gasilcev, reševalcev, preiskovalnih sodnikov, itd., itd....Odvisno pač od "teže" ID-ja.

L.P.: Glasnik
Uporabniški avatar
Jembah
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1859
Pridružen: 05.11.2006, 17:38
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Jembah »

Jap zgodilo se je pred uvoznim signalom postaje Sava.
Nejc

Odgovor Napisal/-a Nejc »

Glasnik napisal/-a:Čisto odvisno v kaj je vlak zadel. Če je žival, potem se vlak principu ne ustavlja (obvesti se prometnika, lovce...). Če pa so v dogodku udeleženi ljudje, potem pa vlak definitivno mora počakat. Potem pa dejansko steče cela procedura (od preiskovalcev, inšpektorjev, policije, gasilcev, reševalcev, preiskovalnih sodnikov, itd., itd....Odvisno pač od "teže" ID-ja.

L.P.: Glasnik
Jasno, da sem imel v mislih žival! Za ljudi sploh ni dileme kaj sledi ID-ju.
541
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3417
Pridružen: 16.11.2005, 22:01

Odgovor Napisal/-a 541 »

Jembah napisal/-a:Jap zgodilo se je pred uvoznim signalom postaje Sava.
Kaj si bil na tem vlaku - si ga mogoče celo vozil? :shock: Jaz sem bil par sedežev za strojevodsko kabino in je prav grdo počilo, nato pa je še nekaj časa nekaj premetavalo pod vlakom. :(
Uporabniški avatar
Jembah
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1859
Pridružen: 05.11.2006, 17:38
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Jembah »

Ne bla je fotrova zadnja voznja :lol:. Vozil pa je kontrolni iz Mb. Je pa baje lepo dvignilo prvi podstavni vozicek. Jebat ga ta pes je ze baje veckrat izival usodo :wink: .
nepoznavalec
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 104
Pridružen: 04.09.2006, 20:04
Kraj: domžale

Odgovor Napisal/-a nepoznavalec »

Jebat ga ta pes je ze baje veckrat izival usodo .
:lol: :lol:
Uporabniški avatar
N€jc
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 555
Pridružen: 14.10.2006, 18:00
Kraj: Gorenjska

Odgovor Napisal/-a N€jc »

Pa že ni biu naučen da nesme na progo :evil: . Sam mam psa že 12 let pa mamo hišo čist ob progi, ampak niti enkrat še ni šu na progo...
Kdor nikdar ne začne, ne more nikdar končati.
Uporabniški avatar
Dolfe
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 12687
Pridružen: 02.03.2006, 8:52
Kraj: Na cesti

Odgovor Napisal/-a Dolfe »

N€jc napisal/-a:Pa že ni biu naučen da nesme na progo :evil: . Sam mam psa že 12 let pa mamo hišo čist ob progi, ampak niti enkrat še ni šu na progo...
Ja,ja,....saj zato pa je tudi star kar 12 let. :D
LP, Dolfe
Pa zakwa glih jst?!!
kondukter
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 931
Pridružen: 15.11.2005, 0:04
Kraj: Celje

Odgovor Napisal/-a kondukter »

Jembah napisal/-a:Ne bla je fotrova zadnja voznja :lol:. Vozil pa je kontrolni iz Mb. Je pa baje lepo dvignilo prvi podstavni vozicek. Jebat ga ta pes je ze baje veckrat izival usodo :wink: .
Nekaj ne razumem...Če je dvignilo prvi podstavni voziček, kako to, da je vlak vozil dalje? Mar ni več v veljavi, da če pride do "dviga" kolesa ali podstavnega vozička to pomeni ID? Al pa se jaz motim? :(
A karte so?!? Pa tačke s sedežev......prosim!
Odgovori