HTTPS

Nam imate kaj za sporočiti, storite to tukaj
igor72
Mojster
Mojster
Kraj: Primorje

Re: HTTPS

Odgovor Napisal/-a igor72 »

Tudi meni vse narobe… na Pcju se sploh ne morem prijavit; po dveh dneh mi je uspelo na telefonu, in to komaj po spremembi gesla😵‍💫
LEP DAN
Igor
MartinSLO
Poznavalec
Poznavalec

Odgovor Napisal/-a MartinSLO »

Enako pri meni. Na PC-ju kljub spremembi gesla ni šlo na seznam forumov, po spremembi gesla na telefonu pa ponovno deluje na obojem... [-o<
Re 4/4
Strojevodja I
Strojevodja I

Odgovor Napisal/-a Re 4/4 »

Ja tudi meni zahtevalo spremembo gesla.

Ko se zamenja geslo, se je potrebno najprej nujno odjaviti. Priporoča se še izbris piškotkov. Ali pa se uporabi zasebni zavihek.
Uporabniški avatar
mkx
Strojevodja I
Strojevodja I
Kraj: Dolenjska

Odgovor Napisal/-a mkx »

Recept od @Re 4/4 je pri meni deloval.

Me pa zanima, zakaj se je to začelo dogajati po skoraj natanko enem mesecu po nadgradnji foruma? Morda pa je po novem vključena opcija, da gesla zastarajo (in to po enem mesecu)? Bi bilo fino, če bi @Mojster_Strojevodja to preveril in tudi dokumentiral. Ali pa če se "zastaranje" gesel izklopi?
LP, Metod
rocoss
Začetnik
Začetnik

Odgovor Napisal/-a rocoss »

Saj ne vem ali naj se ponovno registriram,ker mi vsake toliko časa zahteva novo geslo.
Sem se odjavil spremenil geslo pobrisal piškotke ampak zadeva ne deluje...trenutno deluje,kaj pa se še lahko naredi...kakšen nasvet?
Lp Srečko
Uporabniški avatar
Mojster_Strojevodja
Direktor
Direktor
Kraj: Bled
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Mojster_Strojevodja »

Se opravičujem, ostala je vključena opcija, ki zahteva spremembo gesla starejšega od 30 dni.

Sedaj izključeno.

Mimogrede še en popravek, upam, da odpravi ponavljajoče napake.
Če ne gre uporabi večje kladivo.
"Half the job is in the discovery; the other half is having the courage to present the findings."
"Everyone is a genius at least once a year. The real geniuses simply have their bright ideas closer together."
Uporabniški avatar
mkx
Strojevodja I
Strojevodja I
Kraj: Dolenjska

Odgovor Napisal/-a mkx »

Mojster_Strojevodja napisal/-a: 06.06.2024, 12:59 Se opravičujem, ostala je vključena opcija, ki zahteva spremembo gesla starejšega od 30 dni.
Super da se je našel razlog za nepričakovano obnašanje. :thumbupl
LP, Metod
Odgovori