Kondukter/sprevodnik
-
Matija25102005
- Kurjač

- Prispevkov: 43
- Pridružen: 03.03.2024, 14:27
Re: Kondukter/sprevodnik
Hvala za odgovor jst sm mislu da ko sprevodnik je na zadnjem vlaku za bilo kam da prespi a u bistvu čaka povratek
Re: Kondukter/sprevodnik
Re: Kondukter/sprevodnik
Ne spi se nikoli ne, če čas dopušča se morda ujame kakšna minuta dremeža, kateri pa je daleč pod spanja saj ni ne postelje, ne razrešitve odgovornosti......zapis @TGV Lyria" pa bi lahko kdo razumel tudi kot da strojevodja dobi hotelsko sobo se naspi zjutraj še napapca in potem pelje nazaj....610-101 napisal/-a: ↑11.11.2025, 23:13no, a boš trdil da se v nočni nikoli ne spi?
The hardest part of my job is being nice to people who think they know how to do my job LOCOMOTIVE DRIVER
Re: Kondukter/sprevodnik
Ker se noben ni nikol kake viseče mreže sabo prnesu?desiro napisal/-a: ↑12.11.2025, 0:27Ne spi se nikoli ne, če čas dopušča se morda ujame kakšna minuta dremeža, kateri pa je daleč pod spanja saj ni ne postelje, ne razrešitve odgovornosti......zapis @TGV Lyria" pa bi lahko kdo razumel tudi kot da strojevodja dobi hotelsko sobo se naspi zjutraj še napapca in potem pelje nazaj....
-
Matija25102005
- Kurjač

- Prispevkov: 43
- Pridružen: 03.03.2024, 14:27
Re: Kondukter/sprevodnik
Kaj pa to če imaš na vlaku agresivnega (pijanega potnika) kako moraš potem ravnati
Re: Kondukter/sprevodnik
Poklices policijo na naslednjo postajo, pa ga odstanijo dol in izvedejo svoj pistopekMatija25102005 napisal/-a: ↑25.01.2026, 20:58 Kaj pa to če imaš na vlaku agresivnega (pijanega potnika) kako moraš potem ravnati
